Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nauda-laulības.

 
Reitings 216
Reģ: 01.08.2009
Vakar sanāca brīvs laiks un ieslēdzu ''kanāls2'',tur gāja seriāls ''Step by step''.Atcerējos tīņu gadus,kad šis seriāls bija diezgan lielā topā.Varbūt vēl kāda ir skatījusies vai skatās.

Īsumā tur ir Lambertu-Fosteru ģimene,un viņi aizbrauca ceļojumā uz Havaju salām.Viena meita ir ļoti apzinīga un visu laiku mācās-17 gadi,vēlas iestāties koledžā,ar izcilību absolvēt vidusskolu utt.Tā nu viņa sēdēja pludmalē un atkal mācījās,pie viņas pienāca 22 gadus jauns,izskatīgs vīrietis,kas ir miljonārs(40 milj. dolāri ir viņa kontā-akcijas utt.)Tā nu tur sākās nedēļu garš brīvdienu romāns un vienu dienu pirms aizbraukšanas viņš viņu bildināja.Meitene atteicās kā argumentu minot,ka pati vēlas dzīvē visu sasniegt un ir savi mērķi,jo jūtas jau bija arī viņai pret to čalīti.

Tāpēc es sāku domāt,protams,viss kā pasakā,bet,ja nu tomēr,jums tagad būtu 17 gadi,satiktu bagātu puisi,kurš nedzīvo jūsu valstī,tāpēc nav iespējas labāk iepazīt un pēc nedēļu ilgas pazīšanās jūs piekristu bildinājumam?Jūtas būtu abpusējas,simpātisks,viņš 5 gadus vecāks.Vai būtu ar mieru pie visiem šiem nosacījumiem uzreiz teikt jā,jo viss būtu garantēts,pašām nevajadzētu strādāt,mācīties,domāt,skriet utt.-viss kā uz paplātes.Vai kā savas prioritātes izvēlētos-pašas veidota karjera un citas lietas,kas sasniegtas pašu spēkiem?

Zemāk ir brīva vieta izpausties ar saviem viedokļiem un pamatojumiem,lai kādi tie būtu:)
08.06.2012 14:15 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Nekad!
un kur nu vēl 17 gados.

redz ka nekas nav garantēts-zinu reālus gadījumus, kad bagātajam džekam apnīk skuķis-to bez izglītības un bez naudas patriec no mājām + vēl bērnu paņem sev.
Tāpat arī turēšana krātiņā, jo bagātais tik greizsirdīgs, ka nu.
08.06.2012 14:23 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Es domāju, ka piekristu, ja būtu pilnīgi brīva meitene uz to brīdi :) Ja arī tur nekas nesanāktu, pēc tam viņam savi īpašumi un nauda būtu jādala ar mani, un es būtu nodrošināta visma mūžam..
08.06.2012 14:24 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
piekristu, ja buutu vinjaa iemiileejusies, ja man nebuutu 17 gadi, ja peec tam vareetu turpinaat maaciities un straadaat un ja redzeetu, ka vinjsh tieshaam miil mani.... bet nevis tapec, ka bagats vecis, un nu man buus vinja nauda...
08.06.2012 14:26 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
nu tā,kā redzēju šo sēriju un visu to romantisko būšanu, tad Deinas vietā es būt apprecējusies...
nu tas,ka viņa apprecētos ar šo puisi jau neliegtu viņai iespējas izmācīties...
08.06.2012 14:28 |
 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
Es tok piekristu, bet ar noteikumiem :D
08.06.2012 14:29 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Naivules - tāds, kam ir nauda tādu laulības līgumu noslēgtu, kur atrunāti dažādi sīkumi, lai šķiroties, skuķis viņam vēl parādā paliktu! :D
17 gados par naudu daudz nedomāju - precētos, ja puisis būtu sirdī iekritis.. lai gan diez, vai mamma ļautu! :D Tagad laikam arī precētos gadījumā, ja otrs patiktu arī kā cilvēks un būtu vēlme ar tādu bērniņus kopā taisīt un audzināt. Nauda būtu tikai kā papildus bonuss.
08.06.2012 14:30 |
 
Reitings 322
Reģ: 12.09.2010
Es piekristu tikai tad ja no vinja draugiem un vecaakiem dzirdeetu ka vinjsh traki ir manii iemiileejies. Un neko sliktu par vinju vinji neteiktu.. Neietu ar vinju tikai tad ja vinjsh buutu baigais babnjiks un vinjam buutu nez cik sievas :d
08.06.2012 14:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits