Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Brazilian Keratin shampoo

 
Reitings 576
Reģ: 06.06.2012
Sveikas visas, kuras vēl neguļ ;) Atvainojos, ja par šiem produktiem jau bijušas diskusijas, bet gribētos zināt vai kāda ir lietojusi šos produktus un kādas atsauksmes?


Un varbūt, kāda varētu ieteikt labu matu masku ļoti bojātiem matiem, jo pašai diži liela pieredze ar matu maskām nav bijusi, ceru uz jūsu atsaucību un atvainojos vēlreiz, ja šāda diskusija bijusi :)
08.06.2012 01:04 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Es esmu lietojusi sos produktus. Man gan nekaada liela efekta nebija, jo mani plaanie, mazliet vilnjainie mati vienalga puukojaas un naacaas visu laiku lietot taisnotaaju.
08.06.2012 01:07 |
 
Reitings 576
Reģ: 06.06.2012
man itkā no visiem šampūniem mati pūkojās un man viņi ir biezi un arī jālieto taisnotājs :)
šie te uzrunāja, jo itkā ir bez tiem sulfātiem, bet nu varbūt būs jānoriskē.

masku esmu lietojusi šo :


un nevarēu teikt, kad kkas būtu mainijies, vienīgais pēc izžāvēšanas mati smaržo ;) vrb kāda cita ir šo masku ari lietojusi.
08.06.2012 01:12 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.04.2012
Labvakar Unikaalaa.
Esmu lietojusi sos abus produktus, lielaa sajuusmaa nebiju ;(
Izmazgaajot ar sampuunu savus matus, vini likaas tik sausi (pat mitri buudami) nodomaaju nu labi ieliksu kondicionieri viss buus labi, paliks gludaaki un taa, bet kluudijos pirksti knapi sliideeja caur matiem, tad sapratu, nu nee Sintij sie produkti prieks taviem matiem ir pilniigi garaaam. Sobrdii lietoju John Frieda matu kosmeetikas liiniju, tajaa skaitaa arii masku, esmu loooti apmierinaata.

Bet nu kaa saka kas der vienam, tas neder otram. (varbuut prieks maniem matiem sii kosmeetikas liinija ir slikta, bet prieks citas sievietes matiem, tiesi preteeji looti labs efekts)
08.06.2012 01:13 |
 
Reitings 576
Reģ: 06.06.2012
Labvakar Sintij.
jā, par to piekrītu, kas vienam der tas otram neder

tā jau noriskētu, bet šitie abi laikam nebij no lētajiem :(
08.06.2012 01:17 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
pati jau vairāk kā gadu lietoju rōzā organix matu kosmētiku + serumu ar granātābolu un zaļo tēju.
ideāls maniem matiem; nesausina, bet arī nepadara taukainus.

cik esmu pētījusi, organix ir no tās pašas kompānijas, kas ir LaCoupe. tas bija mans visu laiku favorītšampūns (zilajā pudelē, jo nebija draņķu klāt:D ) .. bet nu tos zilos vairs nav iespējams dabūt nekur. :( otganix man ir nākamais rindā..
08.06.2012 10:38 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.05.2009
Kad ap Ziemassvētkiem bija akcija, izmēģināju tieši šos produktus. Nevaru teikt, ka būtu kas īpašs, bet arī neko sliktu nevaru pateikt. Jo, piemēram, matus taisnot, lietojos šos produktus, bija daudzreiz vieglāk un tas process bija ātrāks. Kādu laiciņu vēlreiz gan nepirktu, bet drīzāk izmēģinātu kādus citus produktus no šīs līnijas.
08.06.2012 10:43 |
 
Reitings 576
Reģ: 06.06.2012
paldies meitenes :) iespējams pati arī iegādāšos un izmēģināšu un tad jau redzēs :)
08.06.2012 11:19 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Maniem bojātajiem matiem ļoooti patīk L'oreal Professionnel Intense Repair (Cuti Liss System). Visa sērija vnk kolosāla, mati paliek gludi, mīksti, vijīgi. Maniem matiem perfekti produkti!
08.06.2012 11:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits