Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vienkārši ēdieni

 
10 gadi
Reitings 827
Reģ: 02.10.2010
Sveikas!

Atzīšos, ka esmu viena no tām meitenēm, kurai nekad līdzšinējajā dzīvē nav nācies pagatavot kārtīgas pusdienas/ vakariņas. Parasti pati iztiku ar jogurtu/biezpienu/pelmeņiem/ceptiem kartupeļiem/olu vai kaut ko līdzīgi ātri pagatavojamu. Arī mana mamma mājās nekad nav aizrāvusies ar kulinārijas brīnumiem, tāpēc nav bijusi iespēja novērot kā pagatavot kādus vienkāršus ēdienus.

Bet lieta tāda, ka nu sākšu dzīvot kopā ar savu draugu. Un kā jau vīriešu kārtas pārstāvim viņam noteikti nepietiks dien dienā tikai ar cīsiņu un biezpiena pusdienām. Sākumā gan nedomāju stundām šmorēt, izmantot sazin kādas tur īpašas garšvielas un sastāvdaļas un beigās saprast, ka piedega vai vienkārši nav ēdams. Taču arī cepti kartupeļi drošvien pēc pāris dienām apniks. Tādēļ jautāju jums- kādus vienkāršus un salīdzinoši lētus ēdienus jūs parasti gatavojat mājās?
07.06.2012 11:29 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
http://prieksgatavot.lv/ - pačeko te, te tiešām ir ļoti vienkārši :D
07.06.2012 11:31 |
 
Reitings 2057
Reģ: 28.07.2010
receptes.lv var smelties iedvesmu! Esmu gatavojusi daudzus ēdienus no tur atrodamajām receptēm. Kā ar silva.prieksgatavot.lv
07.06.2012 11:31 |
 
Reitings 69
Reģ: 14.04.2012
Palasi diskusiju - pat tēju nevar pagatavot un padomā par to gatavošanu :D
Bet nu zupas ir samērā vieglas - vistas, frikadeļu, kāpostu.
Tās pašas kotletes. Karbonādei man vajadzēja ilgāku laiku, lai sanāktu perfekti sulīga.
Vista karija mērcītē ir viegla. Makaroni ar gaļu, sieru, dārzeņiem.
Kartupeļu pankūkas.
Visam receptes var atrast kaut tajā pašā receptes.lv
07.06.2012 11:33 |
 
Reitings 376
Reģ: 25.03.2012
sacepumi, zupas, vistas gaļas ēdieni ar dārzeņu salātiem...
07.06.2012 11:34 |
 
10 gadi
Reitings 827
Reģ: 02.10.2010
Tikko tieši sāku lasīt diskusiju pat tēju uztaisīt grūti. Jo man līdzīga situācija bija pagājušajā nedēļā, kad prasīja, lai es uztaisu kafiju. Teicu, lai pats taisa. Galu galā vairāk kā stundu pats negāja taisīt, bet visu laiku tikai- nu aizej, uztaisi, tev grūti? utt. Lai gan pats neko svarīgu tobrīd nedarīja.

Bet lai vai kā- ēst gatavot man jāiemācās.
07.06.2012 11:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits