Pat tēju uztaisīt grūti

 
Reitings 106
Reģ: 07.06.2012
Man ir problēma attiecībās, kas saistīta tieši ar ēst pagatavošanu.
Mans vīrietis kategoriski atsakas pats sev gatavot brokastis no rītiem,pat brīvdienās viņš nav ar mieru pagatavot kko kopā. Viņš saka - pelīt, ej taisi brokastis, aizbrauksim kkur pastaigāties. (Mājās ir diezgan nesaimniecisks un virspusējs, pēc darba patīk atpūsties, ņemties ar mašīnām utt.) Bet tas vēl tā... ja vien pats par sevi varētu parūpēties, ēst uztaisīt, ar to pietiktu.
Mēs dzīvojam kopā jau gadu. Draugs, iepriekš dzīvojot pie vecākiem, tika atčubināts, jo mamma bija mājsaimniece. Visiem viss tika pienests, pagatavots. Tagad man ar to jācīnās.
Ir tā, ka no rītiem viņš ceļas 6os, bet man jāceļas 9os. Protams, es ceļos kopā ar viņu 6os, pienesu brokastis un tēju.
Citu lielu problēmu attiecībās nav, nevar sūdzēties. Bet tieši šis faktors mani ar laiku sāk apnikt. Cenšos viņam ar viņu par to runāt, bet viņš neklausās, sāka, lai nedaru, ja man grūti utt. Iziet no mājas nepaēdis, tad man sirdsapziņas pārmetumi.

Ko Jūs domājat, iesakat?
Paldies!
07.06.2012 10:53 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
mans bijushais taads bija. vinjsh guleeja uz diivaana, kameer es maaju berzu. nekad nepieteicaas paliidzeet, ja vien es to neprasiiju. un arii tajaas paaris reizees, kad paliidzeeja, tad ar sakostiem zobiem. man riebjas bardaks, taapeec nekas cits neatlika kaa tiiriit vienai. es dreebes izmazgaaju, izkarinaaju zhaaveeties, saliku grozaa noliku pie skapja, lai pats saliek iekshaa, vinjas tajaa grozaa nedeelju vareeja staaveet, liidz vinjsh vinjas salika skapii. un arii tad, nevis smuki salociitas, bet vnk sameta plauktaa.
kad teicu, ka ir vinja kaarta taisiit eest, vinjsh vai nu maaceeja izvaariit ciisinjus, pasuutiit picu, vai aizvest mani pie savas mammas, kas vinja dirsu bija izlutinaajusi.
kad izshkjiiraamies palika baigais kaaartiibas miilis. laikam apnika televizoru visu laiku skatiities (ninja)

protams gribas tikai labu savam beernam, bet beerns nebuus beerns visu muuzhu. kkaadas pamat lietas ir jaaiemaaca. :@

piekriitu meiteneem, paaris reizes neuztaisiisi, driiz saaks pats sevi apkalpot :)
07.06.2012 23:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits