Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Differin gēls

 
Reitings 37
Reģ: 09.09.2011
Sveikas! :)

Kāda ir lietojusi šo? Lasīju atsauksmes, kā kuram palīdz, citi sūdzās, ka ļoti lobās āda un jāuzmanās no saules, bet ko tad vasarā darīt - nerādīties vispār ārā?

Gribu pamēģināt, cerot tikt no pumpām vaļā, bet bail, ka vēl vairāk sakairinās ādu
06.06.2012 23:52 |
 
Reitings 111
Reģ: 16.01.2011
Jā, pusaudžu gados man bija ļoti problemātiska āda, īpaši zods un piere.
Mēģināju visādi tikt galā līdz nonācu pie Dermowas ziepēm un Differin gēla.
Seju rītā, vakarā mazgāju ar Dermowas ziepēm un vakarā uz problemātiskajām zonām liku differin gēlu.
Tiešām ļoti palīdzēja, kaut gan kādas pirmās divas nedēļas bija drausmīga seja, viss zods lobījās un neatceros,kas vēl, bet biju apsārtusi vēl vairāk un vispār neforša sajūta bija.
No sākuma arī,kad liku to gēlu viņš koda.
Varbūt tik ļoti sausa āda un viss bija vēl dēļ tā,ka papildus gēlam mazgāju ar Dermowas ziepēm,kas arī sausina.
Nu bet man tiešām bija daudz pumpu un tādas dziļas, pretīgas. :D
Bet jā, visu to kursu,kas bija apmēram pus gadu, izgāju ziemā, un cik zinu, tad tiešām nevarēja rādīties ne solārijā, ne saulē.
Tāpēc iesaku Tev to atlikt uz rudeni un ja nebūs pārgājušas pašas, sākt lietot.
Un zinu,ka arī draudzenei tajā laikā šis gēls ļoti palīdzēja. :)
07.06.2012 17:44 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Jap, tieši pirms pusgada lietoju, pat pustūbiņu neizsmērēju, palīdzēja pēc pirmās reizes, vari apskatīties blogā, manai ādai tagad nav ne vainas.

Lietošanas laikā, jā, ādu ļoti sausināja, tā burtiski krita nost kā čūskai, tās vietas, kur gēlu smērēju, bija sārtas un pat sāpīgas. Runājot par sauli - solārijiem, protams, pie tādas ādas neviens i neiedomātos sauļoties, bet vispār esot tā, ka 2dienas pēc lietošanas var iet sauļoties, to man dermatologs teica.

Tā kā kopumā varu teikt, ka neskatoties uz tiem blakusefektiem, gēls man palīdzēja, bet, saprotu, ka tas ir tīri individuāli, vēlreiz atkārtoju, mana problēma nebija ļoti nopietna.
07.06.2012 18:52 |
 
Reitings 4933
Reģ: 27.03.2023
Differin ir retinola gēls un kā jau jebkuru retinolu neiesaka lietot tieši uz vasaru. Sejas āda nedrīkst nonākt saskarē ar sauli.
Kaut arī man nav problēmatiska āda, man viņš ir Nr. 1 produkts sejas ādas kopšanā. Mana āda atjaunojas, paliek gluda un iegūst dabīgu spīdumu.
Viņu ir jālieto ļoti uzmanīgi. Iesākt vajag ar vienu reizi dienā un likt ļoti, ļoti plānā kārtiņā neaizskarot acu zonu, mutes un ap degunu. Nogaidīt 10-15 min un tad likt mitrinošo krēmu, kas ir domāta ļoti sausai ādai. Tālāk kad āda pieradīs var likt divas reizes dienā.
Vēl labākam efektam mitrinošo krēmu samiksēju ar C vitamīna serumu.
07.06.2023 16:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!