Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pieķeršanās vai ieķeršanas??

 
Reitings 3
Reģ: 02.01.2012
Sveikas, daiļās dāmas !
Man ir milzīgs jautajums jums, un veros pie jums pēc padoma!
Kad un kādi ir signāli, kad attiecības, kas ir tikko praktiski sākušās , ir tie , kas signalizē,kad puisis pārāk nopietni sāk uztvert draudzēšanos? Attiecības praktiski ilgst tikai dažus mēnešus,bet no viņa skatu punkta tas izskatās savādāk nekā no mana!Viņa izteicieni,darbības, viss ir skaisti,bet par aātru man, kā,lai paskaidro to,ka es nevēlos steigties?!
Ceru,uz jūsu padomu!
Laii arkārtīgi jauka diena!
06.06.2012 14:27 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
Tā arī pasaki, ka viss notiek par ātru, ka vajadzētu nedaudz lēnāk visu?! :)
06.06.2012 14:30 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
jaa,pasaki taa arii..bet es tomeer uzskatu,ka cilveeki ir dazhaadi,un ,ja otra puse juutas taa, tad nekas un nekaadi izteicieni neliks vinjam justies citaadaak...-ja tu vinjam patiic,tad patiic,ja nee, tad nee...
un citi jau ljoti aatri ielaizh otru savaa teritorijaa,citi leenaak...man mans viirs jau peec apm 3 meeneshiem bruuteeshanaas pateica,ka miil mani..
06.06.2012 14:35 |
 
Reitings 3
Reģ: 02.01.2012
Man viņš ļoti patīk, viss ir ļoti labi, bet es nejūtu vel to pārliecību,drošibas sajūtu, ir labi, jaa, bet ir gruti, ja es nevaru izprast,to ,ko viņš man nozīme! Es gribētu saprast,ko viņš jūt un kaadi ir attiecigi tālākie viņa plāni! ui, brizhiem man ir sajuta, kad tudal no vina paspruks tie vardi,ka vinsh mani miil! nu nee, esmu patiesa un brizhiem neapdomiga,par to ko saku,pateikshu ko skarbu! :D
06.06.2012 15:36 |
 
Reitings 129
Reģ: 06.06.2012
Varbūt vajag ieturēt distancīti, tad arī iespējams sapratīsi ko jūti, ja nebūsiet kādu laiku tikušies.
06.06.2012 17:19 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Varbūt no tavas puses tā ir tikai spēle vai aizraušanās.. :) Īpaši, ja bail, ka cilvēks atzīsies savās nopietnajās jūtās pret tevi. Varbūt tev bail, ka nevarēsi atbildēt ar to pašu, jo tev nemaz nav tādu nopietnu jūtu pret viņu. Man kaut kā liekas, ka tas klikšķis un iemīlēšanas jūtas parādās pirmajos mēnešos. Ja nav, tad nav. Negaidīsi tak vēl pusgadu un nedomāsi - būs vai nebūs.
06.06.2012 17:29 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Nezinu, manī vienmēr ir iemīlējušies pirmo pāris mēnešu laikā, ja ne ātrāk - tas ir normāli. Lēnāki tempi būtu garlaicīgi, bet tas kā kuram... Vieniem patīk intensīvākas attiecības, citi visu apsver lēni un apdomīgi. Atkarīgs no rakstura.
06.06.2012 17:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits