Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

draugs?

 
Reitings 19
Reģ: 23.08.2011
tātad meitenes es vēršos pie Jums pēc padoma!

tātad itkā mans esošais draugs, ir īsts ballīš zvērs tāpat kā es, mēs iepazināmies bārā, bet tajā brīdī kad iepazināmies viņam vēl bija draudzene ar kuru viņam bija nopietnas attiecības jau ilgāk par gadu! mums izveidojās ļoti labs kontakts, mēs satikāmies un izrādījās, ka mums pat ir kopīgi draugi. sākām stāstīt viens otram par savām lietām, dzīvēm, attiecībām u.tt, viņam tolaik bija grūti un es viņam centos palīdzēt tik skaidrībā ar visu kas notiek ar viņa attiecībām tolaikajām. jā viņš izlēma to, ka viņam tas viss ir par smagu ar šo otru sievieti un pameta viņu, un tad jau pēc trīs nedēļām mēs sākām satikties un nolēmām, ka ir jāmēģina, un tā arī mēs pamēģinājām un viss bija ļoti ļoti forši līdz brīdim kā viņš man teica, ka vienu vakaru viņš ieraudzīja savu bijušo cita vīrieša apskāvienos. es saprotu viņš bija dzēris un es tajā brīdī nebiju blakus, bet es nesaprotu kā tā var, ka pēkšņi viņš man sāk apgalvot, ka viņš viņu vēl joprojām mīlot!?

es jau vairāk vai mazāk uzskatu, ka tas varbūt ir bijis tāds kā tā pieradums un, ka vienkārši viņš vēl nav pieradis pie manis. :O

nu jā es neko īsti nesaprotu, paskaidrojumus viņš man ar nekādus nav devis, šobrīd tākā uz brīdi esam pašķīrušies, bet bez paskaidrojumiem. viņš man neatbild, bet es arī īsti neuzmeklēju viņu un necenšos sazināties ar viņu! es gribu lai viņš nāk pie saprāta, ka šī meitene nebūs viņam īstā, jo ja jau viņa atļāvās viņu nokrāpt vairākas reizes!!!

nu jā un stāsts ir tāds, ka es gribu par viņu cīnīties, bet kā, negribu lai īsti sanāk tā, ka skrienu viņam pakaļ!


dodiet kādu padomu lūdzu :)
06.06.2012 00:15 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Padoma nav, bet.."What goes around comes back around"
06.06.2012 00:19 |
 
Reitings 881
Reģ: 29.01.2009
viņam tolaik bija grūti un es viņam centos palīdzēt tik skaidrībā ar visu kas notiek ar viņa attiecībām tolaikajām. jā viņš izlēma to, ka viņam tas viss ir par smagu ar šo otru sievieti


Viņš izlēma, jeb Tu saskaloji viņam prātu?Neuzskatu, ka no tikpat kā sveša cilvēka var saņemt adekvātu padomu par attiecībām ar otru pusīti.
Dabūji, ko pelnījusi! Tagad sēdi biksēs un nepīksti.
06.06.2012 00:23 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
te nu dzive atspelejas.
paris, viniem bija problema. dzeks ieraudzija bara citu meiteni, kas kanti piesuva un aizgaja sirdi, un viticamak olinas izkratit. tad nu izskiras, un ka izradas ka ne-veca mila nerus, lai vai kas tur viniem bijis!

morale-tev nevajadzeja bazties pa vidu parim. nu iedomajies ka tu justos-tavs draugs satiek bara svesu meiteni, kura ir tik "labsirdigs un nevavitgs" cilveks, ka palidz "rsinat"attiecibu problemas svesiem cilvekiem.

p.s ieteiktu tev likties miera, jo nevar cinities par to kas reali nekad nav bijis tavs!
06.06.2012 00:24 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
citreiz mēs saprotam vai otrs ir svarīgs vai nav,ja ieraugam kopā ar citu laimīgi smejamies, apskāvušos, bučojoties. toreiz viņš neuztraucās tā, jo bija tas ,kurš pamet. iespējams bija izprātojis- apnikusi, jāšķiras, jābūt kopā ar citu . viņa ego ir cietis , jo viņa spēj būt laimīga ar citu, būt kopā ar citu, viņu glāsta cits, viņa burvīgi smaida citam un vairs neraugās ar mīlas pilnām acīm viņā, ir vēsa. ir tādi,kuriem apnīk sieviete un viņā rodas interese, ja tā atrod citu, paliek vēsa, neliekas par viņu ne zinis.
cik jūs ilgi esiet kopā?
pareizi dari,ka neskriet pakaļ. lai apdomājas, taču tavā vietā es pamatīgi apdomātu attiecības, viņu jēgu...un justos ļoti aizskarta, apbēdināta.
var paiet laiks un viņš izdomās būt ar tevi kopā...var arī gadīties,ka viņš izdomā savu bijušo mēģināt iekarot atkal
06.06.2012 00:25 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
t.i izkratija sirdi nevis aizgaja:D
06.06.2012 00:25 |
 
Reitings 550
Reģ: 29.01.2009
Padoma nav, bet šo stāstu izlasot man kārtējo reizi uznāk dusma par šitiem čaļiem kuri pamet savas meitenes un kad viņām uzrodas kāds cits, tad viņi saprot, ka tomēr grib atpakaļ! Nu kas viņiem tā par problēmu? :D
06.06.2012 00:27 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ahhhhhhh....gulet jaiet.mele mezgas.
autorei-tiesam labak neplijies virsu, ja tev ta pasaka-citu mil. laiks radis ka bus.
06.06.2012 00:27 |
 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
No malas varbūt jums šķiet, ka meitene atņēma puisi citai meitenei, bet domāju, ka nav nekas nosodāms, katra meklē savu laimi. Turklāt, ja tā meiča savu ''mīļoto'' krāpa? Kas tad nu tur var būt par mīlestību no viņas puses..
06.06.2012 00:31 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Karma's a BITCH jeb cik tev gadiņu, meitenīt?
06.06.2012 00:33 |
 
Reitings 19
Reģ: 23.08.2011
nu nebija jau tā, ka es jaucos pa vidu un saskaloju viņam smadzenes, tad kad mēs bijām vēl vienkārši draugi es necentos ne īpaši viņu pavedināt vai iekarot, jā man viņš patika un patīk arī tagad, bet vienmēr tad kad mēs satikāmies viņš teica, es nevaru viņu vairs izturēt neko man neļauj, strīdamies utt. viņa viņu nokrāpa ar trīs citiem un viens no tiem bija viņa labākais draugs, un tad arī viņa draugam sirdsapziņa laikam iedarbojās un pats pastāstīja bet viņa pati par to klusēja, viņš neizturēja, visu uzzināja un pameta viņu, tas bija viņa paša lēmums, nevis kāda cita vai ietekme no kāda!
un šo sestdien kā jau kopā būtu 2 mēnešus!
06.06.2012 00:33 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
MuRR, iedomājies ,ja džekam ir bijušas daudzas bijušas un katru otro reizi,kad kādai uzrodas puisis sāk šai mīlestības vārdus sacīt:D
autorei arī jāparādās ar citu puisi sabiedrībā :D ,lai rodas mednieka instinkts :D tā arī var visu sa4akarēt. bīstams paņēmiens
06.06.2012 00:34 |
 
Reitings 224
Reģ: 27.05.2012
Puisis vienkarsi, gribeja ieturet pauzi attiecibas, izskrieties, varbut sakartot savas domas. Iespejams, vins bija apjucis un velejas rast mierinajumu tava kompanija, varbut tu vinam biji ka plaksteris. Man radas, ka vins pats nezina ko grib, bet izskatas, ka tu vinam isti neinterese. Liec vinam mieru! Ta tiesam ir vina darisana, vinam pasam jadoma vai ta meitene ir ista vai nav...
06.06.2012 00:41 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
Ak dievs, visas atkal klūp diskusijas autorei virsū.
Kas tas par sviestu? Jebkurās attiecībās ir 2 puses, divi cilvēki. Ne jau viņa pielika ieroci pie deniņiem un lika izšķirties..

tāda bija puiša izvēle.. protams, nepatīkami.

bet nu tagad jau īsti nav ko ieteikt.. laikam, jāgaida, ko tad šis cilvēks izdomās.. nezinu. stulba situācija.
un jā, iespējams, varētu parunāt arī par karmu, bet, ja mēs dzīvotu pēc tādiem likumiem visu laiku, tad šaubos, ka būtu sasniegušas kaut pusi no tā, kas mums ir tagad.. mūsdienu pasaulē, tas diezi vai ir iespējams.. =/
06.06.2012 00:41 |
 
Reitings 19
Reģ: 23.08.2011
es zinu ka viņš ir tā vērts, lai es te tagad lauztu galvu un čakarētu savus nervus. es nezinu ko domā un ko tagad dara tā otra meitene, vai viņai viss ir pilnīgi vienalga. cik es saprota no sava puiša, viņa tādā gadījumā bija diezgan viegla meitene un es jau nu domāju, ka tāda kā viņa jau nu nemainīsies un pieļaus atkal tās pašas kļūdas un vai viņa viņu mīlēja? kas to lai zin, varbūt no sākuma jā, bet ja jau vēlāk tā izrīkojās. vienkārši pašlaik nezinu atrast īstos vārdus ar kuriem vērsties pie viņa un ko viņam teikt lai vestu viņu pie prāta, jo es domāju, ka tur jau nu mīlestība tiešām nav, ja viņš tik slikti par viņu izteicās man
06.06.2012 00:44 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
Nu lai ko Tu teiktu, Tu tāpat nepārliecināsi viņu par to, ka viņš jūtas savādāk nekā viņš jūtas.. no šādām sarunām gan nav jēgas. vēl tikai sadusmosi viņu...
06.06.2012 00:47 |
 
Reitings 19
Reģ: 23.08.2011
tāpēc jau es arī pašlaik klusēju un neko nesaku, bet es tomēr gribu zināt kas tad viņam īsti tur prātā tagad darās. par tiem plāksteriem kā teica bournville - tad jau ārstēšanai būtu pieticis uz nedēļu nevis uz diviem mēnešiem
06.06.2012 00:50 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
divi mēneši ir pārāk mazs laiks,lai iepazītu pilnībā vīrieti. kamēr sieviete ir jauna, skaista tikmēr ar vīriešiem nevajadzētu būt problēma. nevajag tērēt savu laiku uz tiem,kas to nevēlas. ir daudz vīriešu. paskaties apkārt.
kas viņā ir īpašs,ka tev tā jālauza galva par viņu??
bet ja viņam patīk,ja viņu čakarē? neesi ievērojusi,ka daudzi vīrieši ir ar sievietēm ,kuras visu laiku flirtē ar citiem? viņi sūdzas citiem,ka viņu sieviete redz dzērumā, tusiņā nolaidusi ar Pēterīti, taču galu beigās paliek ar šīm dzīves baudītājam, cieš, mēģina noķert. esmu runājusi ar tādiem .citiem tā ir aklā mīla, naivas cerība,ka ar sieviete iztrakosies, mainīsies, citiem nepatīk rātnas sievietes, viņas viņu ar laiku sāk garlaikot. viņiem vajag sajusties kā medniekiem, jo vienmēr ir kaujas stimuls, jāpierāda sev,ka var šo sievieti atkal sev iegūt un Pēterītim parādīt,ka viņa izvēlas viņu
06.06.2012 00:52 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
ir vīrieši,kuri ārstējas arī gadu:D
06.06.2012 00:53 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
tad jau ārstēšanai būtu pieticis uz nedēļu nevis uz diviem mēnešiem
___
MEITENĪT, tu domā, ka ar NEDĒĻU (!!!!!!!!!!) pietiktu, lai džeks aizmirstu otru meiteni un "izsāpētu" visu šķiršanās sāpi??? :D :D :D Tev noteikti ir kādi 16 gadiņi, vai ne?
06.06.2012 00:55 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Skarbi būs sacīt, bet izskatās ,ka viņš arī gribēja viņu pataisīt greizsirdīgu. Šī nokrāpa viņu 3 reizes, a viņš izvēlējas sāpināt viņu pametot un ar tevi " dziedēt pušumus " :/

Vispār ar ballīšu zvēriem ir kā ir, vesela ķīniešu ābece.

Un piekrītu teicienam, Nevar cīnīties par to, kas nekad nav īsti piederējis!
06.06.2012 00:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits