Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lugums.

 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Latvijaa ir kadi labi arsti , psihologi, kuriem butu kada sajega par anoreksiju/ bulimiju? Biju aizgajusi pie savas gimenes arstes. (esmu puslidz normala svara 47kg (par nelaimi :/ , jo tas liek man justies neistai) bet si tikai man sastada kadu edienkarti, kuru es nespeju ieverot..nevaru..vainas sajuta, pretigus, sajuta ka tauki, aug, viss beidzas ar izvemsanu. Si gada laika 3x biju slimnica ar kalija truukumu organisma, smagu , skidruma trukums, (ar visu to ka lietoju vitaminnus).
ESMU JAU UZ visadiem dargiem preperatiem kas neko daudz nelidz pat pulidz normala svaraa mati krit kumskiem ara un katrunakti kramji un nespeju pat pa kapnem uzkapt.
Ja kada var ieteikt kadu labu kliniku/psihologu vai ko busu pateiciga. Bez gimenes arstes ta ari neziinu kur griesties,
Galvenais velams butu tadu cilveku kas nenosodiitu un neteiktu ka man nav nekadi esanas traucejumi un ka esmu kaada kas ""grib iegut anoreksiju/bulimiju/
05.06.2012 11:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits