Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sacepos ne par ko vai tomēr...?

 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
Stāsts pavisam interesants, bet centīšos īsi un kodolīgi izstāstīt pēc iespējas vairāk.

Pagājušogad vasaras romēniņa rezultātā es zaļiķela, jeb paliku stāvoklī. Uzzināju, ka esmu stāvoklī, kad romančiks jau sn bij izplēnējis un es pati atrados prom no tēvzemes - Anglijā. Paziņoju puisim - sākumā nemaz runas nebija par to, ka mēs varētu būt kopā. Pēc tam, kad īsi pirms dzemdībām atgriezos Latvijā, no viņa puses izskanēja priekšlikums pamēģināt. Nolēmām gan nekur nesteigties un tā nu sanāca, ka patiesi sagājām kopā un sākām dzīvot kopā tik pēc meitas piedzimšanas pirms nepilniem 2vim mēnešiem. Tiktālu viss ir bijis tiešām jauki - esmu iemīlējusies (atkal) līdz ausīm un laimīga, BET...

Sanāk tā, ka manam draugam kopš aprīļa vidus daudz jāstrādā - 6 dienas nedēļā... pareizāk - naktis. Tā nu esmu jau mēnesi mūžīgi esmu viena pati, jo pa dienām viņš, loģiski, cenšās izgulēties. Par to es nemaz nepukstu. BET...

Šonedēļ viņam nospīdēja viena papildus brīvdiena. Par to viņš uzzināja tikai īsi pirms tam, kad gatavojās jau izbraukt no mājām. Es atkal biju sarunājusi ar mazo iet ciemos pie draudzenes - nokrāsot viņai matus. Dikti sapriecājos, ka beidzot pavadīsism vakaru kopā un pie draudzenes pabiju riktīgi īsu brīdi, atskrēju mājās skriešus. BET...

Mans puisis izdomājis, ka viņam vajag aiziet pieklesties ar draugiem. Atnāca mājās četros, salijis, vienkārši nenormālā komā. Nezinu, joprojām dusmojo par to, kaut gan ir jau dažas dienas pagājušas. Nesaprou tiešām - es pārspīlēju vai viņš patiesi izdarījās kā cūka? Manu draudzeņu domas dalās, tāpēc jautāju jums.
04.06.2012 01:16 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Es arī būtu apvainojusies.
04.06.2012 01:18 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
Nomierinies. Vīrieši tā dara. Vari būt mierīga, ka kādam iet sliktāk, nekā tev. Piemēram, nabaga Osamam, kuram nu, iespējams, jāsēž mājās un jāskatās televizors pavisam klusu, lai kaimiņi noticētu, ka šis ir beigts. Vai līdz riebumam smukajai Keitu, kurai naudas dēļ nākas apprecēt meitu ģēģeri Viljamu, kuram ir tendence uz resnumu un matu zaudēšanu. Gan jau, ka arī naftas tirgus akcijas krīt, un sievietes turpina mirt no bulīmijas. Īsāk sakot, neveido bezjēdzīgas diskusijas un sabučo savu vīrieti.
04.06.2012 01:22 |
 
10 gadi
Reitings 3199
Reģ: 29.01.2009
Nu bet jūs, tad, kad viņš uzzināja, ka šim brīvdiena, sarunājāt, ka pavadīsiet to kopā? Vai arī tu to vnk izdomāji, ka, ja tā, tad automātiski pavadīs ar tevi?
04.06.2012 01:22 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
joselyn, saproti, nepaspējām neko sarunāt - piu, piu un šis jau bija prom.
04.06.2012 01:27 |
 
Reitings 289
Reģ: 08.05.2012
paarsllllinja Vari necepties. :D

Tavējam ta viena brīvdiena un aizlaiž pie saviem draugiem "pļēgurot". Mans katrās brīvdienās izmanto izdevību lai tikai "iešautu" dažus aliņus ar draugiem. Parasti tas beidzas tikai nākamajā dienā :D

Vajag jau atļaut ar draugiem pabūt kopā. :)
04.06.2012 02:20 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
mrrrjau, jā, nu mans tāpat dzīvojis pēdējos 7 gadus, bet tagad tomēr mums ir mūsu mazā čiksīte un es domāju, ka vnk uz kādu laiku vajag bišk piebremzēt. patiesībā jau es pati gribētu nežēlīgi pieklesties un atslēgties no visa, bet nevaru. sanāk tāds patstāvīgs maindfaks - it kā jau bērns mierīgs, bet tā īsti atslābt tik un tā nevaru.

tikko šito rakstot ienāca prātā, ka moš man vienkārši skauž.. bāc, nezinu, bet no tās sliktās sajūtas netieku vaļā. laikam sanāk bišķu viņu knābāt saistībā ar to izgājienu. nez kāpēc es jūtos piekāsta
04.06.2012 02:42 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
laikam jau patiesais jautājums, ko vēlos uzdot ir - kā lai es to visu šmucīti palaižu vējā? negribās būt tai maitai, kas noknābj savu puiku līdz kaulam sīkumu dēļ, bet, bāc, tie ironiskie vārdi vienkārši paši veļās pār lūpām.

pusnopieni izsprūk tādi mazie tracinošie tekstiņi, kā "visi jau nevar tā..." vai "tā jau tik tu vari salijis četros atvilkties mājās"... nesaprotu - kādreiz man nebūtu iekšā kādu šitā knābāt.
04.06.2012 02:48 |
 
Reitings 289
Reģ: 08.05.2012
man arī patīk palasīt morāli, man paliek vieglāk kad izārdos :D
04.06.2012 02:56 |
 
Reitings 289
Reģ: 08.05.2012
Es parasti ko šādu teicu - Tev nekas cits neinteresē, Tu neko citu nemāki utt.
04.06.2012 02:57 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
njā, bet tā, man šķiet, arī var palik par vientuļnieci. :D
04.06.2012 18:23 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
mrrrjau, varbūt nesniedz padomus, ja tie nav, piedod, pat ņemami par pilnu. Īpaši nebārstos ar apvainojumiem "tu nekam citam nederi" vai "tev tikai viens prātā" utjp.

Par lietu - koks ar diviem galiem, it kā taču gribas arī draugam to "komas brīdi" ar puišiem, it kā tev gribas uzmanību.. Sarunājat nākamreiz obligāti, ka vakaru pavadīsiet kopā, ja jau viņš šoreiz aizgāja pie čomiem. Un tad gan bez atrunām. :)
04.06.2012 18:36 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Pēc manām domām, priecājies tak, ka nakts vidū arī pālī iet pie tevis, nevis paliek pa nakti pie nesen satiktās meitenes, kas turpat netālu dzīvo... :) Ja nāk mājās, tad jau viss ok. Pietam, cik ilgi viņš nebija ar draugiem tā pasēdējis, pačilojis?
Neredzu iemeslu aizsvilties un dusmoties ilgi un dikti. Protams, tev arī gribas viņa uzmanību, bet viņš taču mājās arī kaut ko dara, ne tikai guļ, ne? Vai arī atnāk mājas, iekrīt gultā, pamostas un uzreiz uz darbu, pat kafiju neiedzer ar tevi?
Un tu drošvien nepelni naudu esot ar bērniņu kopā, viņš maksā visus rēķinus, pērk ēst, apgādā ar nepieciešamo?
04.06.2012 18:43 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Bet tu jau vari bērniņu uzticētsaviem vecākiem uz vienu nakti un aizlaist patusēties. :)
04.06.2012 18:46 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Pati aizgāji pie draudzenes, es arī ietu prom pie draugiem, ja būtu vīrietis.
Pat, ja man pateiktu 5 min pēc iziešanas no mājas, ka draugam brīvdiena, atceltu tikšanos ar draudzeni un ietu atpakaļ uz mājām.
Un uz to, ka sīkais būtu iemesls, lai mainītu visu dzīvi, skatos ļoti skeptiski.
Man jau šķiet, ka esi sacepusies bez iemesla šajā situācijā. Nedomāju, ka tas ir kas slikts, ka viņš gribēja iziet ārā ar saviem draugiem pēc mēneša nonstop strādāšanas naktīs un cenšanās izgulēties pa dienu.
04.06.2012 18:47 |
 
Reitings 289
Reģ: 08.05.2012
WaRRior, es nesniedzu padomu :/, vienkārši pateicu kā man ir gadījes.
04.06.2012 19:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits