Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

FILMAS - ko es skatījos?

 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Sākam diskusiju par filmām, ko esam redzējušas un piemetam aprakstiņu klāt :) Vienalga vai jaunas, vai vecas, galvenais iesakam/neiesakam kādu filmu :)
03.06.2012 14:51 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Vakar noskatījos Freedom writers http://www.imdb.com/title/tt0463998/ - interesanta filma ar drāmas piesitienu, reitings labs, bet tomēr mani līdz galam neaizrāva. Man kaut kā pietrūka, bet filma par skolotāju, kura veido attiecības ar saviem skolēniem, kuri ne par ko negrib mainīties un palikt dumpinieki, bet viņiem ir savs stāsts kāpēc viņi ir tādi.. un kā tas viss beidzās, skatamies :D nu kkā tā :D

It's Kind of a Funny Story http://www.imdb.com/title/tt0804497/ - šī filma man noteikti patika :D Jauns puisis ar savu šķietamo depresiju nonāk psihitriskajā klīnikā. Man patika, ka varēja gan pasmieties, gan arī kādu brīdi pabirdināt asaras, kas man arī sanāca :D Teiktu ka šī tiešām ir jauka filma, kurai ir mesidžs par ko vērts aizdomāties, katrā ziņā iesaku noskatīties, jo tā ir samērā viegla filma un tiek pavadīts patīkams laiks skatoties :)
03.06.2012 14:51 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Arī gaidu kādas jaukas, pozitīvas filmas ieteikumu! :)
03.06.2012 15:06 |
 
Reitings 261
Reģ: 29.01.2009
Vakar skatījos La Piscine, galvenokārt jau dēļ galvenā aktiera tajā filmā, un man patika. Varbūt nedaudz izstiepta, tomēr acis neatrāvu ne uz mirkli. Tā īsumā - pāris dzīvo bezrūpīgu dzīvi kādā Francijas pilsētiņā, līdz sieviete izdomā uzaicināt ciemos sava vīrieša bijušo labāko draugu un pašas izbijušu mīļāko, kā arī viņa meitu. Mīlestība, greizsirdība, līdz visbeidzot arī slepkavība.
Un filma ko neieteiktu - Parfīms. Zinu, ka daudzām šī ir viena no mīļākajām filmām, apbrīnas vērta utt. utj., turpretī es to skatoties ieslīgu miegā. Mani nedaudz kaitināja tā puiša nebeidzamā visa osņāšana, kā arī acīmredzot neesmu liela šajā filmā atainoto laiku cienītāja.
03.06.2012 15:13 |
 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
Vakar noskatījos HUMAN TRAFFICING- nu par meitenēm kuras vervē seksa tirdzniecībai, lika aizdomāties, kādi cilvēki ir naudas vergi, un kad runa iet par naudu un cilvēcību, tad cilvēcība, lielākoties, paliek otrajā plānā. :(
03.06.2012 15:17 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
michelle, varēji jau uzreiz teikt, ka galvenajā lomā ir Alain Delon :) :-P ..vispār tur fantastiska aktieru atlase - Romy Schneider, Jane Birkin, Maurice Ronet... bauda acīm!
03.06.2012 15:17 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nesen noskatījos The Intouchables par bagātu,paralizētu vīrieti un viņa palīgu.Divi pilnīgi pretēji cilvēki,starp kuriem dzimst draudzība.Patīkama,asprātīga,pozitīva filma.Man ļoti patika.Vēl man patika dokumentālā filma Young @ heart par senioru kori,kurš dzied populāru dziesmu kaverversijas.Man patika tieši tā cilvēciskā daļa-senioru personības,stāsti.Nu,tā jauki.Vēl man patikušas The Believer ar Goslingu.Par ebreju izcelsmes neonacistu un viņa iekšējo konfliktu.Third Star-par četriem draugiem,no kuriem vienam ir vēzis,viņu ceļojumu un atziņām.Beigās biju noraudājusies.Bet vispār daudz ir tādu filmu,kuras ir patikušas un būtu iesakāmas tālāk...Garš saraksts sanāktu :D
Neiesaku The edge of love.Biju gaidījusi ko vairāk.Filma tāda...nekāda.Manai gaumei par daudz pīpēšananas,muldēšanas,laika vilkšanas neko nedarot un citu čakarēšanas.Vēl man nepatika One for the money.Likās vnk stulba un nevienā brīdī nešķita smieklīga.
03.06.2012 15:28 |
 
Reitings 261
Reģ: 29.01.2009
Tā kā esmu redzējusi pagaidām tikai divas filmas ar viņa piedalīšanos (dienu iepriekš skatījos Plein Soleil) nobrīnījos, ka Maurice Ronet spēlē līdzās Alēnam arī šajā filmā.
Vispār es nonāku pie secinājuma, ka pēdējā laikā tādas pozitīvas un jaukas filmas nemaz neskatos, tādēļ, tāpat kā Salomē, ceru uz šāda tipa filmas ieteikumiem. Šodien plānos ir "It's All Gone Pete Tong", atsauksmes ļoti labas esot.
03.06.2012 15:30 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Man tieši The Intouchables torrentos lādējas, skaidrs, tad tieši tā būs nākamā ko skatīšos :)
03.06.2012 15:33 |
 
Reitings 1007
Reģ: 10.02.2012
Esmu sākusi skatīties Intouchables oriģinālvalodā, bet vēl neesmu redzējusi pietiekami, lai rakstītu atsauksmi.

Absolūtā sajūsmā un visu filmu smaidīju, jo tiešām jauka un smieklīga, par Mirror,Mirror ar Robertsu ļaunās Karalienes lomā. Iesaku, ja gribas ko pozitīvu un smieklīgu. :)

Neiesaku Bel Ami ar Patinsonu. Filma velkas ilgāk nekā The King's speech, un labas bija tikai beigas.

Man šobrīd lejuplādētas rindā stāv Julie&Julia un Becoming Jane. Kāda ir redzējusi?
03.06.2012 15:41 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
Absolūtā sajūsmā un visu filmu smaidīju, jo tiešām jauka un smieklīga, par Mirror,Mirror ar Robertsu ļaunās Karalienes lomā. Iesaku, ja gribas ko pozitīvu un smieklīgu.

es katījos šo filmu ar wtf? ģīmi...man nelikās,ne smieklīga, ne jauka. vispār nekāda nelikās...
03.06.2012 15:55 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
iesaku meitenēm ar stipriem nerviem noskatīties "Girl Fight".
03.06.2012 15:56 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Ok, manas mīļākās filmas:

Donnie Darko par ceļošanu laikā - samudžināts, jāseko līdzi, tad, kad liekas, ka saproti, tad saproti, ka vairs neko nesaproti. Esmu redzējusi kādas 4 reizes, bet katru reizi var atrast kaut ko jaunu. Ļoooti patīk. Ar Džeiku Gilenhālu, bet jaunībā.

Vanilla Sky - par apzinātajiem sapņiem... Toms Krūzs, Penelope Krūza, Kamerona Diaza. Arī ļoti patīk, tieši tas, ka ir tā noslēpumainība, mazliet mistika, beigas arī.. ai, nu man nesanāk pastāstīt, kāpēc patīk. Man ir tā - ja patīk, tad patīk. :D

What Dreams May Come Robins Viljamss, manā skatījumā fantastiska filma par mīlestību, kas nebeidzas pat pēc nāves. Fantāzijas elementi.. Manuprāt, forši apspēlēta reinkarnācijas tēma, varbūt manai gaumei par krāsainu un par daudz tieši izdomas bijis, nereālo ainu, bet kopumā doma patika.

Just Like Heaven Romantiskā komēdija, bet ar kaut ko aizķēra jau ļoti sen, ik pa laikam pārskatu. Parasti tās romantiskās komēdijas neskatos, ja noskatos, tad ātri aizmirstu, bet ar šo bija citādāk!

I Am Sam Uj, šī ļoti sāpīga bija man. Tik emocionāli atainota, ļoti jutu līdzi galvenajam varonim!
03.06.2012 16:18 |
 
Reitings 1065
Reģ: 29.01.2009
Vienu brīdi biju kritusi uz "based on true story" filmām, tāpēc iesaku noskatīties 2:

127 hours - iespējams, daudzas ir redzējušas, jo tieši pēc šeit lasītajiem komentāriem viņu izvēlējos. Smaga, bet iedvesmojoša filma tām, kurām nav bail no asinīm un nepatīkamiem skatiem. Ja neapnīk skatīties, filmu, kur teju visa filmas darbība notiek vienā vietā. Īsumā - klinšu kāpējs, kāpelējot pie Lielo Kanjonu, neveiksmīgi pakrīt un nonāk neapskaužamā situācijā, kad viņam ir jāizlemj - nomirt no pārtikas un ēdiena trūkuma vai tomēr dzīvot. Apraksts šeit http://www.imdb.com/title/tt1542344/

Otra šāda tipa filma ir Soul Surfer - par meiteni, kuras sērfošana ir kaislība, taču viss mainās tajā brīdī, kad viņai okeānā uzbrūk haizivs. Tik pat ļoti iedvesmojošs stāsts, kurā varam redzēt, cik ļoti cilvēks ir gatavs cīnīties par to, kas tiešām sagādā prieku. Apraksts šeit - http://www.imdb.com/title/tt1596346/ Abas ir filmas, kurās var gan pasmaidīt, gan nobirdināt kādu asaru :)
03.06.2012 17:10 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Drive - ideaala muuzika, filmas "noskanjojums" taads jociigs, it kaa notiek action, bet tajaa pashaa laikaa nekas nenotiek. Staasts interesants, bet man tieshi patiik muuzikas un sajuutas deelj. aaa, un aktieris, protams :D
Limitless - arii jociiga filma, par kaut kaadu jaunu supernarkotiku, kuru lietojot tavas smadzenes ir.. nu taa arii ir "limitless" - tu tiec klaat pilniigi visaam savaam atminjaam, kas tevi padara par supergudru. staasts fikseets uz vienu viirieti, kaa vinjsh taas narkotikas lieto un taa. un atkal, protams, aktieris :D
Watchmen - pavisam noteikti driiz atkal noskatiishos. Gara, bet superiiga. Par izbijushajiem supervaronjiem, bet ne visiem tiem spaidermeniem un betmeniem. Muuzika lieliska. http://www.youtube.com/watch?v=ONQ3Zgy195Y
Cowboys & Aliens :D nosaukums izsaka visu, filma sveetdienas vakaram ar beerniem, lai atsleegtu smadzenes. bet man patika. ja es buutu mazaaka, tad noteiktu buutu ljoti lielaa sajuusmaa.
Les Choristes - mana visu laiku miiljaakaa franchu filma. Staasts par muuzikas skolotaaju, kas straadaa internaataa gruuti audzinaamiem beerniem. Aizkustinosha filma ar lielisku muuziku un cilveekiem.
03.06.2012 17:12 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Tikko noskatījos The Talented Mr. Ripley. Varbūt nedaudz par samocītu un par garu, bet kopumā filma atstāja labu pēcgaršu. Žēl, ka Jude Law varonim tik ātri bija jānomirst :D Filma ļoti skaista ar Romas un Venēcijas skatiem, tērpiem, vidi. Vizuāli filma tiešām baudāma, sižets arī interesants. Neesmu laba filmu atstāstītāja, pietiks, ka pateikšu, ka patika :)
03.06.2012 17:19 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Redzēju abas- gan Julie&Julia un Becoming Jane.

Julie&Julia ļoti patīka- diezgan mūsdienīga, par kulinārijas bloga rakstīšanu un receptu izmēģināšanu. Filmas notikumi savijās ar pagātni, respektīvi, filma stāsta par Džūliju Čaildu, kas sarakstīja ļoti populāru pavāru grāmatu un paralēli stāsta par 21.gds. jaunu sievieti, kas gada laikā apņemās pagatavot visas grāmatā uzrakstītas receptes, aprakstot to visu blogā. Cik zinu, 'filma ir balstīta uz reāliem notikumiem. Viennozīmīgi filma patīka labāk nekā grāmata (kaut gan man tā parasti nav). Grāmata likās pārāk garlaicīga, nez kāpēc.

Becoming Jane ir par rakstnieci Džeinu Ostinu. Patīk aktrise, kas spēlē galv. lomā. Jā, man patīka tā filma arī.
03.06.2012 19:08 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Tikko pabeidzu skatīties The Painted Veil un pavisam droši varu ierindot starp saviem favorītiem.
Drāma. Bez klasiskā un paredzamā iemīlēšanās storija kaut galīgi neparedzams arī nebija. Pie mīlasstāstiem neraudu parasti, bet pie šīs nobirdināju asariņu. Neko daudz stāstīt negribu, vienkārši iesaku noskatīties.
03.06.2012 19:09 |
 
Reitings 161
Reģ: 27.10.2009
zilbuliite - par kdu filmu iet runa? kaut vai,lai noskatītos treileri, tādu filmu neatrodu :( varbūt vari iemest linku?
03.06.2012 20:18 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
03.06.2012 20:21 |
 
10 gadi
Reitings 2669
Reģ: 29.01.2009
Es varu teikt labus vārdus par Hall Pass.
Sižets: diviem čaļiem viņu sievas un draudzenes palaiž tādā brīvsolī, jo liekas,ka vīri īsti nav apmierināti. tad nu čaļi sapriecājas, bet tā īsti savu laiku neizbauda, turpretim sievas tieši nolaiž ar citiem džekiem.:D
Vispār tāda laba komēdija. Viegla un smieklīga.
03.06.2012 20:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits