Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viedokļi?

 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, meitenes. Tā kā pati ar sevi netieku galā, gribu dzirdēt jūsu viedokļus. Lieta tāda, ka jau pusotru gadu dzīvoju kopā ar vīrieti. Burvīgu vīrieti visās ziņās, tomēr jau no paša sākuma nejutos viņā iemīlējusies. Jā, mums kopā ir ļoti labi, esam kā labākie draugi, bet nu nav tā mana 'lielā' mīlestība. Tā nu dzīvojos tik ilgi, līdz pirms mēneša no Francijas atgriezās atpakaļ mans bijušais (pirmā īstā mīlestība). Un pirms divām dienām mēs beidzot satikāmies (mums kopīgs draugu loks). Cerēju, ka palikšu vienaldzīga, bet nē - tauriņi vēderā un prātā tikai viņš. Bijām diezgan iedzēruši un sākām skūpstīties(pirmo reizi nokrāpu savu vīrieti), visu vakaru pavadījām tikai divatā. Un nu .. vairs nezinu, ko lai dara. Mans vīrietis man nodrošinātu labu nākotni, arī attiecības mums ir lieliskas, bet nu nav tā īstā mīlestība, bet otrs vīrietis? - Neko par nākotni nezinu (tikai tikko viņš sācis veidot karjeru), bet viņam blakus es allaž esmu jutusies kā laimīgākā sieviete pasaulē. Zinu, ka abi vēl tiksimies un izskatās, ka arī attiecības (varbūt) varētu veidoties, tomēr es neatbalstu ne dubultās attiecības, ne krāpšanu (ko diemžēl jau izdarīju). Kā rīkotos jūs? ;/
01.06.2012 17:04 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Ja jau tas bijušais tik ideāls, tik perfekts - kādēļ tad izšķīrāties?
01.06.2012 17:06 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
Nu, es padomātu, kāda iemesla dēļ viņš bija mans bijušais. Ja nekāda sirdi plosoša iemesla nebūtu, tad būtu kopā ar savu bijušo.
01.06.2012 17:09 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Nu, es padomātu, kāda iemesla dēļ viņš bija mans bijušais. Ja nekāda sirdi plosoša iemesla nebūtu, tad būtu kopā ar savu bijušo.


Piekrītu šim.
Vēl no sevis jāpiebilst, ka manuprāt, esot jaunai ir muļķīgi domāt par kaut kādu labu, nodrošinātu nākotni. Kad tad vēl ļausies riskam? Būdama jau pensijas vecumā? :) Nē, taču, tad droši vien citas lietas liksies svarīgākas. Bet protams, atkal jau - ja vien nav tiešām kāda nopietna iemesla kādēļ izšķīries ar bijušo un ja vien zini, ka viņš tev nenodarīs pāri.
01.06.2012 17:13 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Kad bijām kopā(~3mēnešus), bijām vēl salīdzinoši jauni. Visu starp mums izbeidza viņa bijusī meitene, kuras dēļ arī izšķīrāmies. Gāja laiks, turpinājām izklaidēties kopā, un es nemitīgi mēģināju sevī noliegt to, ka man pret viņu ir jūtas. Kad viņš aizbrauca uz Franciju (uz gadu), manī bija tāāāda atvieglotības sajūta, jo šķita, ka beidzot izdosies viņu aizmirst. Nu neizdevās. Un tagadējās sajūtas ir briesmīgas, jo jūtos kā k*ce sava vīrieša priekšā. Tā kā ģimene nedzīvo tajā pašā pilsētā, kur mēs, arī aiziet ir diezgan sarežģīti.
Muļķīgs fakts ir pat tas, ka es viņā nesaskatu it nevienu mīnusu, tas vien jau par daudz ko liecina. ;D
01.06.2012 17:18 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Nav teikts, ka tagad arī neuzrastos viņam kāda "bijusī meitene", kas tik viegli varētu jūs izšķirt... Pēc pieredzes- nevajag pīties ar bijušajiem :)
01.06.2012 17:21 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
Jūs bijāt kopā trīs mēnešus? Viņš tevi pameta citas meitenes dēļ? Esi droša, ka zini, ko tavs bijušais grib? Jaunieši parasti ir tādi vējagrābšļi, kuri vienā brīdī grib tevi precēt, četrus bērnus un kolliju, bet jau nākamajā, iespieduši svešu blondīni skolas diskotēkas zāles stūrī, cenšas noskaidrot, kas lācītim vēderā.
01.06.2012 17:21 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Skaidrs ir viens,ka tev sirdii "francuuzis"!Es domaaju ,ka tev ir jaaskiras no taa tagadeejaa viiriesa-ja tev nekaadas juutas nav paraadiijusaas gada laika pret so cilveeku ,tad diez vai paraadiisies!Varbuut loti labs cilveeks ,bet nav tavs...!:)
01.06.2012 17:21 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Pirmā mīlestība jau vienmēr paliks īpašāka, jo jūtas spēcīgākas un skats uz visu naivāks. Bet te nu piekritīšu, ka nevajag pīties ar bijušajiem, mazāk problēmu būs!
01.06.2012 17:31 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Tur jau tā lieta - jau atkal var uzrasties kāda 'bijusī' un atkal varu viņu pazaudēt. It kā pagājuši 3 gadi kopš šķiršanās, tomēr jūtām ir tik grūti pavēlēt. Pat nezinu - labāk būt kaut uz neilgu laiku patiesi laimīgai, vai atstāt visu tā, kā tas ir pašlaik.

Lou, patika Tavs komentārs. :)
01.06.2012 17:38 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Esmu ļoti skeptiski noskaņota uz bijušajiem un uzpeldējušām sajūtām :D Man bija līdzīgi, kad biju nodraudzējusies pusotru gadu, 3 gadus bijām šķirti un tad pēkšņi satikāmies... čupa emociju, liekas WOW, viss atnācis atpakaļ, bla bla bla... bet tad ar laiku ļoti labi atcerējos un sāku redzēt tās lietas, kas nekad neļautu man būt mierā un harmonijā... Tagad liekas - ar kuru galu es domāju? Tāpēc šajā gadījumā izskatās, ka ne viens, ne otrs nav īsti Tavs. :)
01.06.2012 17:42 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
ja jau vienreiz viņš tevi iemainīja pret bijušo, tad jau tas var notikt atkal..
01.06.2012 18:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits