Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Piaza italia veikals

 
Reitings 2660
Reģ: 31.03.2012
Konkrēts jautājums:

vai kāda ir strādājusi/strādājusi šajā veikalā? Skatos, viņiem sludinājumi diezgan bieži parādās, kas liek domāt, ka darbinieki mainās kā zeķes.
01.06.2012 14:16 |
 
Reitings 97
Reģ: 29.01.2009
Biju uz interviju. Nezinu kapēc, bet palika ļoti tāds negatīvs un slikts iespaids. Un lai arī cik izmisīgi mani centās tur dabūt iekšā, es noignorēju to visu...
Bezmazvai, strādāsi sūri un grūti? Bez īpašajām brīvdienām? Un vēl tur skatās, cik konkrēti tu pārdod - un beigās vēl visdrīzāk sadod pa mizu vai apdala ar algu, jo cilvēkam nav iespējams likt kaut ko pirkt.
Bet, protams, citam tas liksies nieks. Mēgināts jau nav zaudēts... Domāju, ka uz interviju paaicinās noteikti.
01.06.2012 14:22 |
 
Reitings 2660
Reģ: 31.03.2012
Es zinu, ka kaut kad sen viņiem sūtīju savu cv, un man zvnīja un aicinaja uz interviju, bet tā kā man bija jau tajā laikā zobārsts (kuru dikti vajadzēja), teicu, ka varbūt var stundiņu vēlāk to interviju plānot, bet tā meitene tā noraidošo, ka viņai nav laika, ka pārzvanīs, tā arī neviens protams man nepiezvanīja..un redzot, cik bieži sludinājumi iekšā parādās, liekas, ka tur darbs ir tiešām s***** :D
01.06.2012 14:31 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Es parasti nemaz nepārdzīvoju par to,ka netieku uz kādām intervijām,kur ir nozīmēts strikts laiks, citu pat nepiedāvājot. Negribas man arī nākotnē sadarboties ar tādiem cilvēkiem.
01.06.2012 14:35 |
 
Reitings 130
Reģ: 03.07.2011
Draudzene pavisam neilgi pastrādājā šajā vietā, tas, ka visu laiku ir sludinājumi, ļoti daudz par ko liecina, neviens no labas vietas prom labprātīgi neiet.
02.06.2012 14:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits