Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

attiecības..

 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, kā likt vīrietim runāt ar mani. Izdarīt tā, lai viņam būtu interese par mani. Esam kopā 10 gadus, bet viss pēdējā laikā tik slikti palicis, nerunā ar mani, nesen mums piedzima bērniņs, tagad kad ir mājās tad lielāko daļu mazajam pievērš uzmanību, bet man necik. Gājām uz kursu kas domāts pāriem, lai risinātu kautko, bet tas nepalīdz. Tikai tajā brīdī runā, bet kā esam mājās, tā atkal viss pa vecam. Nezinu ko ,lai dara... Domas par šķiršanos māc, bet ja jau esam tik ilgi kopā un vēlarvien viņu mīlu, gribu mūsu attiecības glābt, bet liekas ka viņš to neredz un nesaprot, ka mūsu attiecības jūk. Viņš daudz strādā uzņēmās vēl vairāk strādāt, bet es saprotu, ka vajadzīga tagad naudiņa, bet tik cik pajautāt kā man pa dienu gājis, kas mani nomāc, vai vēl kautko nespēj pat pajautāt. Mājās jūtos kā tukša vieta. Varbūt ir kādi padomi? Es pašreiz nestrādāju, jo skatos mazuli mājās.
30.05.2012 11:44 |
 
Reitings 341
Reģ: 20.10.2009
Bet Tu viņam to visu saki, ka Tevi tas nomāc?
30.05.2012 11:53 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Viņam pašam droši vien šķiet, ka viss bumbās.

Mēs arī ar vīru pārāk daudz nerunājam, pārsvarā kko plānojam vai par politiku spriežam. Viņš man arī nejautā, kā gāja darbā, jo es pati pastāstu :D Ja viņš nestāsta, apvaicājos.
30.05.2012 11:53 |
 
Reitings 76
Reģ: 22.03.2011
Sveika! Ne pa tēmu, bet tavam vīram vārds nesākas ar E. burtu? Vnk ļoti pazīstama situācija izklausās un profila bildē mati liekas līdzīgi vienai citai meitenei...
30.05.2012 11:54 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Sveika!

Pirmkārt padomā par sevi. Aizej iepirkties. Nopērc sev patiesi kaut ko seksīgu, kaut ko jaunu. Uztaisi jaunu frizūru, un sāc domāt savādāk. Cik var noprast, tad Jūsu attiecībās trūkst kaisles. Tomēr kopā jau 10 gadi. Tātad Jums vajag izmēģināt ko jaunu. Varbūt viņš grib aiziet vakariņās uz vietu, kad pirmo reizi vakariņojāt kopā. Sagādā viņam pārsteigumu! Noliec mazo gulēt, un pirms viņš ir atnācis vakarā mājās, sadedz svecītes nopērc šampanieti uzvelc jaunu, seksīgu apakšveļu un aiziet! Galvenais nenokar galvu, esi pašpārliecināta!

Lai veicas!
30.05.2012 11:56 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Jūs vispār nerunājat viens ar otru?? Skarbi.
Nu, viņu noteikti arī kaut kas nomāc, ja jau pat runāt negrib ar Tevi. Tu viņu nezāģē visu laiku? Nekrīti uz nerviem, nemēģini kašķēties? Varbūt apnikums, nogurums.
Pamēģini pati ņemt iniciatīvu rokās un pārsteidz, kaut vai uztaisi romantisku vakaru, ļauj relaksēties viņam, nezāģē uzreiz ar jautājumiem un pārmetumiem.
30.05.2012 11:56 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Varbūt vīrietis Tev neko nejautā, jo pašam nav emocionālas vajadzības pēc šādas sarunas par sevi? Vienkārši viņš nevar saprast, ka Tev gribas aprunāties par dienas notikumiem u.tml. Parunā Tu ar viņu - jautā viņam to, ko vēlies, lai pajautā Tev pašai. Ja Tu viņam jautāsi, kā viņam pa dienu gājis, kā viņš jūtas, vajadzētu palēnām tam kļūt par jūsu attiecību sastāvdaļu. Ja mājienu nesaprot - jāsaka bez aplinkiem, ka jūties slikti, jo esi atstāta novārtā. 10 gadus tomēr esat kopā - gan spēsiet šo atrisināt! :)
30.05.2012 11:58 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu skaya - runā pati ar viņu. Es arī tā daru, jo kā jau teicu - man arī vīrs neprasa, kā gājis.
Ja es sataisītos ar svecēm un šampi, vīrs bez iekšām paliktu :D
30.05.2012 12:01 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.01.2009
Tajās nodarbībās pāriem nav uzdots jautājums - Kur tad ir tā problēma,kapēc mājās nerunā?
30.05.2012 12:04 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Jā es ar viņu esmu pa šo runājusi, bet tas ir tā es visu pasaku kas mani nomāc, viņš pasaka, ka saprot un tajā pašā laikā viss turpinās pa vecam. Saka, ka tagad daudz jāstrādā, ka pēctam būs labāk, bet tas jau tik ilgi turpinās, vismaz 5 minūtes dienā varētu man veltīt laiku, bet nē mūždien kāds zvana viņam, kautkur jāskrien, tad vakarā ir noguris, jāiet gulēt, nav laiks utt.
Cosmish, nē nesākas ar E burtu. Es jau pati sāku vienmēr visu stāstīt un runāt, bet ja nerunāju tad mēs vienkārši pavadam klusumā laiku. Kas man liekas skumji, jo kādreiz tā nebija. Jā šad tad man sāk viss piegriezties, un protams es sāku kašķi, jo savādāk vairs pat nezinu. Un vēl kad sāku arī runāt, ka man trūkst uzmanības, tad beigās sākas ar to ka viņs mani pārtrauc un sāk pa sevi runāt, jo redz viņš strādā, utt. Sanāk, ka viņš tā īsti nedzird ko es saku, ka man vajag vismaz tās 5 minūtes dienā. :(
30.05.2012 12:10 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Tās nodarbības bija kā plānot savu laiku kopā, izrunāt tās kautkādas lietas, bet sanāk tā ka tajā vakarā kad ir tās nodarbības, mēs parunājam un mājās jau atkal viss ir tā itkā mēs nebūtu nekur bijuši un neparko nebūtu runājuši.
30.05.2012 12:12 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Varbūt viņam ir mīļākā?

Atvaino, bet tā izklausās. Ja jau viņš vienmēr ir noguris, viņam nav laika, tad viņš grib iet gulēt, visu laiku kāds zvana. Tas liek aizdomāties.

Tev pašai tas nekad nav ienācis prātā?
30.05.2012 12:15 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Man bija tāda līdzi situācija kā Tev ar manu bijušo. Mēs tikai nedzīvojām kopā.

Bija tā, no sākuma viss bija labi, pēc tam jau sakās vārdi - man nav laika satikties, man nav laika runāt pa telefonu, jo jāstrādā, tad man ar draugiem jātiekas. Tikāmies - nu ļoti reti, jo vienmēr viņam bija kaut kur jāskrien. Tad nu pēc gada, domāju ka kaut kas vēl glābjams"kā jau parasti tā liekas" , domāju, ka varbūt vajag šķirties, pajautāju, bet viņš saka protams, ka nē. Tad nu pats pēc gada paņēma attiecībās pauzi, sapratu, ka viņš mani ir tā maigi "pasūtijis", un izrādījās, ka vasarā viņam ir bijis daudz citu meiteņu, tusējis ir riņķī, es par to tikai pēc gada uzzināju. Nu jā, biju pārsteigta, negaidīju to no viņa.
30.05.2012 12:20 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Par to zvanīšanu, tas viņam darba jautājumos, redzu un zinu kas viņam zvana.... Domāju, ka nav viņam mīļākās, jo nebūtu laiks mīļākajai, darbs tāds aizņmets ,ka nebūtu viņam laiks....
30.05.2012 12:21 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
Varbūt viņš visu savu laiku nepavada darbā, m?
30.05.2012 12:23 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
Bieži tādas situācijas, ka sievietei piedzimst bērniņš, tad iestājās tāda reāla mājas dzīve, kas pakārtota bērnam, rutīna, un vīrietis meklē kādu citu sievieti.
30.05.2012 12:26 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Es ieteiktu pārliecināties, jo vīrieši ir tik viltīgi un melot viņi māk.

Zinu situāciju, ka vīrs ar 2 bērniem, sievu - nu ideāls pāris, no malas skatoties.
Īstenībā vīram (nepārspīlēju) katrā pagastā pa mīļākajai, visas telefona sarakstā nosauktas vīriešu vārdos. Viņam arī bija darbs(aizņemts), bet citām sievietēm atlika laiks vienmēr.

Nu tagad jau viņi ir šķīrušies, bet tāpat Tava situācija ir diezgan interesanta - vai viņā arī sākumā tāds bija, vai tagad tikai tāds palicis?
30.05.2012 12:26 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
30.05.2012 12:31 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Cik vecs mazulis tev ir?
Mums arī tā sākumā bija. Bieži apvainojos un paliku greizsirdīga uz savu bērnu, jo ar viņu vīrs gan parunājās, gan samīļoja, bet uz mani vai nu izlika slikto omu vai nerunāja vispār. Tas pārgāja. Mazais paaugās, es pati kļuvu mierīgāka, jo pēc dzemdībām hormonu vēl ilgi svārstās, tāpēc visu arī uztver jūtīgāk un smagāk. Sagaidi viņu mājās ar smaidu, netincini, neko nejautā, samīļo. Galvenais ir nestrīdēties, jo jums abiem tagad ir grūti, bet tas visu tikai pasliktinās.
Mēs esam kopā 3.5 gadus, ja mēs ar to tikām galā, jūs noteikti tiksiet. Neaizmirsti, ka mazuļa ienākšana jūsu dzīve ir lielas pārmaiņas jums abiem. Tev ir mātes instinkti, kas automātiski liek visu pieņemt, bet viņam tas ir garāks process. Vīrietim visa dzīve mainās, uztvere un domāšana. Tas ir tikai grūts periods un ar laiku paliks vieglāk. :)
30.05.2012 12:34 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Nē sākumā viņš tāds nebija, vienmēr interesējās par mani, runājām daudz, bija man kā labākais draugs, tagad man tāda sajūta, ka dzīvoju kopā ar svešinieku.
30.05.2012 12:36 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Mazajam pusgadiņš. ļoti gaidījām un plānojām mazo.
30.05.2012 12:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits