Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atmest smēķēšanu!

 
Reitings 235
Reģ: 04.04.2011
Hey, šai burvīgajā dienā! :)
Sēdēju un izdomāju, ka laiku atpakaļ te ceļoja tās slavenās grāmatas par smēķēšanas atmešanu e-grāmata vai kautkas tāds, latviski! :) Varbūt kādai ir aizķērusies? :) Esmu stingri apņēmusies atmest šo niķi pīpēt, ar sadistiskām un netik sadistiskām metodēm :D, kamēr vēl neesmu iedzīvojusies pamatīgās veselības problēmās, ar laiku noteikti tās parādītos...
Kā vispār atmetāt smēķēšanu, tās kuras atmeta? :)
29.05.2012 13:01 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
http://www.failiem.lv/list.php?i=wppngr

Teikšu godīgi, ka neviena grāmata nepalīdzēs, ja pašam nebūs griba. Es nosmēķēju 5 gadus un esmu atmetusi, jo man APNIKA! Apnika smirdošie pirksti, kas paliek pēc smēķēšanas, drēbes, kas pievelkas ar smārdu un elpa..
29.05.2012 13:07 |
 
Reitings 235
Reģ: 04.04.2011
Vaiii, paldies meitenes! :)

Warrior - kas neriskē, tas nevinnē, ja ir iespēja, kapēc neizmēģināt? :) tā grāmata neko sliktu nedos! ja nepalīdzēs, nepalīdzēs! esmu dzirdējusi daudz pozitīvas atsauksmes no apkārtējiem,kuri TIEŠI ar šo grāmatu ir piepildījuši savu vēlmi nesmēķēt! :)
29.05.2012 13:11 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Smekeju, kauns pat rakstit, cik ilgus gadus.. :D atmetu parceloties uz citu valsti. Cigaretes seit looti dargas,es pirmos menesus nestradaju,draugs manu smekesanu nekad nebija atbalstijis,tapec tada doma,ka vins varetu pirkt man cigaretes,pat uz bridi prata neienaca!
nebija gruti,jo es biju jau nobriedusi atmest. Jau vairakas reizes biju meginajusi Lv (starp citu ar tas gramatas palidzibu bija viegli atmest,nezinu tikai kadel atsaku pec dazam nedelam),bet bez rezultatiem ilgstosiem..ta ka pedejos menesus lv vairs necentos,zinaju,ka aizbrauksu uz Norvegiju,tad ari atmetisu!!! Starp citu jutos super!!! Kadreiz tusinos,kad iedzeru,tad uzpipeju... 17.maija seit bija lieli svetki..visi norvegi ballejas..bija tads fiilings apkart,nopirku cigaretes... 3 dienas nopipeju to pacinu un atkal viss - nesmekeju!!!! Un pati lepojos ar sevi!!!
No visas sirds novelu Tev atmest!!!! :)
29.05.2012 13:13 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Kode, es pēc sevis spriežu, ka man nepalīdzēja :) Laikam tāpēc, ka nepiegāju tai lasīšanai ar nopietnību. Un zinu vēl tādus, kuri atsāka smēķēt. Gan jau kādam noteikti palīdz! :) Lai izdodas!
29.05.2012 13:14 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
Tajā grāmatā nav par to, ka citi cilvēki pelna uz tavu veselības bojāšanu vai kaut kas taml.?
29.05.2012 13:15 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Gramata tiesam laba un ka jau rakstiju,es atmetu,bet mulkigu iemeslu del atsaku pec dazam nedelam un pec tam gramatu izlasiju vel 7 reizes - vairs nepalidzeja,tapec,ka tas wow moments, kads bija lasot pirmo reizi, vairs nebija.. Zinu daudzus,kuri tiesi ar so Alena Karra gramatas palidzibu ir atmetusi. Zinu 3 gadijumus,kad gramata nav palidzejusi,bet stipri vairak ir to,kuriem ta palidzeja!
29.05.2012 13:16 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
viens draugs atmeta izlasot to gramatu un nu jau 4us -5us gadus nepīpē. druška atmeta, jo palika stāvoklī, mans draugs izdomāja, ka nepīpēs un nu jau vairāk mēnesi nepīpē, lai gan man nebija baigā doma atmest, jo tāpat pīpēju tikai brīvdienās( tusiņos), es līdz ar draugu nepīpēju, jo pati cigaretes nepirku, bet "striļīju"no viņa, tā kā viņš vairs nepīpē tad nav no kā paņemt cīgas. :D
29.05.2012 13:17 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
jāsaka, ka es, mans draugs un vēl 3 cilvēki to grāmatu lasījām viens aiz otra, dažus mēnešus nepīpējām, bet tad atsākām.
29.05.2012 13:18 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Ideālajās vakariņās redzēju, kā Laura Reinika tētis savu pēdējo izpīpēto cigareti ierāmējis, pierakstījis datumu un pieliecis pie sienas kā goda zīmi :D
29.05.2012 13:19 |
 
Reitings 235
Reģ: 04.04.2011
switched on - jā, es ar skatījos un priecājos par cilvēku izdomu! varbūt mums ,smēķētājām, arī tā izdarīt? :D

Bet katrā ziņā gribu darīt ko lietas labā, jo naudiņa aiziet tā nemazākā par šo draņķi. Paldies dievam, ka poļu veikalā zem kases tirgo poļu cigaretes, bet tā pat tie ir savi 4poundi dienā + vēl kāds nostreļī, tad ir kā ir. par to naudiņu var gada laikā uzkrāto aizbrauks sasodīti foršā ceļojumā piemēram. vispār interesanti būtu - par katru paciņu, ko gribi pirkt, naudu mest krājkasītē, nez cik sanāktu.... :D varbūt arī laba atmešanas metode? :D
29.05.2012 13:24 |
 
10 gadi
Reitings 5298
Reģ: 29.01.2009
Draugu lokā ir viena meitene, kas pēc 7 gadu smēķēšanas atmeta to, izlasot šo grāmatu! :) Viņas džeks arī centās, bet viņam nesanāca!
29.05.2012 13:27 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Ja nebūs iekšā - gribu atmest, neatmetīsi, arī ar grāmatas palīdzību.

Kauns atcerēties , bet es smēķēju padsmit gadus un smēķēju daudz, vienmēr domāju, ka nevēlos atmest, bet skatoties uz citām sievietēm atkal gribējās atmest.. un vienā dienā kā no rīta piecēlos tā viss oateicu sev no šodienas neviena pati cigarete. Un tā arī ir neviena pati cigarete vairak kā gadu. Protams ir reizes kad esmu kompānijā apkārt smēķē un domā bāc nu vienu cigareti, bet tad atkal es tā esmu turējusies, vai man to vajag? Vai es atkal visu gribu sākt no gala? Vislielākais pārbaudījums bija vienā draugu lokā , kur smēķē visi, visi, vienīgi izņemot mani, es nosēdēju visu vakaru ar vīna glāze starp ellīgiem cigarešu dūmiem, bet sev pateicu, TAS IR TAVS PĀRBAUDĪJUMS! Un es esmu lepna ar sevi, ka esmu iztruējusi un sevi saucu tiešām par atmetēju, vārda īstajā nozīmē.
Atmest ir grūti, bet ja patiešām grib, tad var visu.
29.05.2012 14:03 |
 
Reitings 235
Reģ: 04.04.2011
BORDO - man ir patiešām liela vēlme atmest, bet iekšēji kautkā liekas, ka nevarēšu izturēt utt, tapēc meklēju itkā glābiņu (papildlīdzekli) lai atmestu. tīri psiholoģiski man vajaga to grāmatu, jo galvā sēž doma , ka tieši šīs grāmatas ietekmē cilvēki ir atmetuši! :) man ir apnicis staigāt ar cigarešu smaku līdzi. turklāt nepīpējot uzlabosies asinsrite, sejas āda utt. ...
29.05.2012 14:11 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Kode, jā tas tiesa, es sev tieši šādu motivāciju arī uzskaitīju, labāka āda, veselīgs dzīves veids.. kad atmet smēķēšanu man liekas sevi ir jānodabina, lai nav domas.. jo dīvaini, bet pirmie mēneši ir vienās domās par smēķēšanu. Es sāku aktīvi skriet, sportot daudz, ieviesu daudz hobijus.. lai Tev veicas, nesmēķēt tiešām ir forši :)
29.05.2012 14:15 |
 
Reitings 235
Reģ: 04.04.2011
laiki mainās - agrāk smēķēt bija stilīgi. ak, ko jaunam nepadarīsi tajos tīņu gados, kad gāji uz krūmiem uzpīpēt un likās, ka visi redz :D žēl, ka toreiz man nebija tā prātiņa, kas ir tagad. bet vispār - par izdošanos! grūti būs, jo draugs smēķē, bet es to varu! :)
29.05.2012 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 1398
Reģ: 18.03.2012
Mūsu ar draugu jaunā gada apņemšanās bija atmest smēķēšanu.Es smēķēju 7 gadus, viņš sāka, kad ar mani iepazinās-5 gadus.
Jāsaka, ka tas bija tapēc, lai finanses būtu vairāk (kaut kā nedarbojas :D)
Izdodas veiksmīgi jau gandrīz pusgadu,vienīgi,kad ir kāds tusiņš ar alko, tad arī pāris cigaretes izpīpējam, bet nu man pēc tam ir sirdsapziņas pārmetumi...Draugi tādi, kas grib, lai atsākam.Stulbi, bet mums to nevajag.
Man patīk, ka nav jāuztraucas saskarsmē ar citiem, ka ožu pēc cigaretēm, + drīz sāksim domāt par bēbi, tāpēc attīram organismu, cik nu daudz to var izdarīt, tāpat jau visādi dranķi apkārt...
29.05.2012 14:21 |
 
Reitings 550
Reģ: 29.01.2009
Nepiekritīšu, ka tikai ar gribasspēku var atmest! Es noklausījos šīs grāmatas audio versiju tikai un vienīgi ziņkārības pēc, nebija man doma atmest, jo likās, ka tāpat nespēšu, kur nu vēl ar kaut kādas grāmatas palīdzību. Patiesībā nebija arī īpaša vēlme atmest, bet noklausījos to audio versiju un atmetu! :)
29.05.2012 14:27 |
 
Reitings 550
Reģ: 29.01.2009
Grūtākais ir posms kamēr Tu nebeidz domāt par pīpēšanu kā tādu! Kad negribot automātiski iedomājies, jo vienkārši attiecīgajās situācijās ir pierasts uzpīpēt un iešaujas tā doma prātā - O, jāuzpīpē!
Tajos brīžos es vienmēr nodomāju - Saņemies, drīz Tevi pametīs šīs domas! :D
Tagad tiešām vienīgais kad iedomājos par pīpēšanu ir kkādos tusiņos kur draugi blakām pīpē un tas man patīk vis labāk, tas ir - ja kādreiz likās cik forši būtu ja es nesmirdētu pēc tām cigaretēm un nebojātu savu veselību, tad tagad es domāju cik forši ir ka man vairs nav jādomā par to draņķi katru dienu, ik stundu! :)
29.05.2012 14:36 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Es kā svētdienas pīpētāja vienmēr lasu un brīnos - kā? Vai tad tiešām ir tik grūti atmest? Nu kas tad notiks, ja vienreiz, otrreiz nepaņemsi rokā to kāroto cigareti?
29.05.2012 14:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits