Mūžīga neveiksminiece

 
Reitings 20
Reģ: 29.05.2012
Vai Jūs ticat, ka neesot skaistai, gudrai, ar disleksiju var dzīvē kaut ko sasniegt. Puisis, ar kuru biju kopā 7 gadus pametis foršākas, jaunākas, slaidākas, aktīvākas meitenes dēļ.
Šobrīd strādāju parastu ofisa darbu, mēģināju strādāt sarežģītāku darbu, bet netiku galā ar pienākumiem un tiku atlaista, neskatoties pat uz to, ka darbā tiku caur paziņām. Mēnesī iztērēju daudz vairāk nekā spēju nopelnīt, jo naudiņu dod vecāki, viņiem naudas netrūkst un dažreiz šķiet, ka neesmu viņu meita, jo neesmu nedz spējīga, nedz iedzimti gudra, nedz mērķtiecīga, nedz pašpārliecināta. Ja man būtu pie divdesmit, domātu, ka viss Ok, viss ir priekšā, bet man vasarā jau būs 28 !!!
Mēģināju studēt, bet studēju vadību - katram otram ir tāds diploms, bet manas zināšanas neatbilst diplomam, jo kā jau teicu, atbildīgāku darbu izgāzu pat tad, kad ļoti centos. Apmeklēju pilnveidošanas seminārus, bet „tolka” maz.
Visvairāk bail paliek bail no tā, ka nekad nespēšu mainīties pilnībā vai arī samierināties, ka pēc dabas neesmu vadītājs, esmu tipisks izpildītājs, sēžot klusiņām nodabā. Naudu man nesanāk daudz ietaupīt, kaut arī ļoti cenšos, jo daudz naudas ir jāizdod veselības problēmu dēļ. Saprotu, ka būs grūti visu laiku ņemt grašiņus no vecākiem, viņi jau arī jaunāki nepaliek, bet miljonārs man nespīd, dzīvoju realitātē... Nāksies izpārdod vecāku īpašumus vai mirt nost, jo mūsu valsts slimniekiem neko daudz neapmaksā. Ir doma braukt uz ārzemēm, kur arī ar vienkāršāku darbu varēšu kaut ko nopelnīt sev un savai veselībai. Tagad aktīvi mācos valodu bet neiet tik raiti, kā man gribētos. Par to nebēdājos, jo saprotu, ka valoda šā vai tā noderēs. Patiesībā es ļoti mīlu Latviju kā zemi un negribu dzīvot svešumā. Skumji, ka sēžot kaut kur mierīgi ofisa darbā, šeit nevar nopelnīt naudiņu kaut vai ārstiem, zālēm un izdzīvošanai...
Lasu cosmo un brīnos, cik veiksmīgas supersievietes šeit ir sastopamas... man pat drusciņ skauž, ka pati nespēju būt tāda, ka savā vecumā nespēju sajusties kā pašpārliecināta sieviete un līdz šim laikam neesmu atradusi savu vietu zem šīs saulītes.
Saprotu, ka sanāk „čīkstēšanas” diskusija, saprotu, ka komentāros pārsvarā būs uzbraucieni par to, ka citiem iet vēl sliktāk, es visu saprotu, bet šī sajūta, ka it kā mēģini, bet nekas daudz nesanāk pilnīgi noēd nost nervus. No savas dzimšanas dienas pilnīgi bail paliek, jo draudzenēm šajā vecumā ir ģimenes/ karjera, man nekā no tā nav, izņemot sajūtu, ka nekā neesmu vērta...
No Jums ļoti vēlos padomu un skatu no malas.
Ceru, ka Jums šī drūma un lietainā dieniņa būs veiksmīga!
29.05.2012 09:12 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Arī Einšteinam bija disleksija, tas viņam netraucēja būt ģēnijam.

Viss, ko tu raksti ir tikai "es neesmu tāda, es neesmu šitāda". Tu vienkārši ber sev pelnus uz galvas. Ar šādu domāšanu tev nekad nekas nemainīsies. Sāc domāt, kas tu gribi būt, nav jēgas domāt par to, kas tu neesi. Un kad tev būs konkrēti mērķi, par ko tu vēlies kļūt, tu arī atradīsi ceļu pie tiem. Kamēr tu sēdēsi bedrē un apcerēsi to, kāpēc esi tur nokļuvusi, tu ārā neizkļūsi. No bedres var tikt ārā tikai tad, kad tiek domāts kā esošo situāciju labot.
29.05.2012 10:47 |
 
Reitings 141
Reģ: 17.05.2012
nocopē vecu, bagātu opi un būs tev nauda
29.05.2012 10:57 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Katrīna sāc vienkārši domāt pozitīvāk ;). Ja vēlies vari man uzrakstīt privāti,pastāstīšu tev savu pieredzi un kā cīnīties ar paškritiku + čīkstēšnu.
29.05.2012 11:06 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
lol, vai tad tieshaam riebiigaakais teksts beigaas man ir jaapasaka?
ja jau tev ir disleksija, ko tu sevi varo aaraa ar meeginaashanu kljuut par vadiitaaju? tai vietaa, lai atrastu kaadu citu nodarbi, kuraa iespeejams tu buutu geenijs, ar to labi pelniitu naudu un buutu apmierinaata ar sevi, tu turpini izmisiigi dariit to, kam neesi piemeerota un skraidi pa seminaariem, kuri tev nedod nekaadu labumu. tas ir tas pats, kas kliba baleriina vai akls veikala apsargs. jaa, tas ir uuberstiliigi, buut vadiitaajam, jo to masu meediji un stereotipi popularizee, bet ja zirgs ir beigts, nevajag tam atrast labaaku jaatnieku vai peetiit graamatas par to, kaa labaak ir jaat ar beigtu zirgu.
tavaa vecumaa veel var visu saakt no jaunas lapas . iedroshinies dariit kaut ko citu, kas tev patieshaam padodaas un viss veel ir priekshaa.
29.05.2012 11:30 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Pirmkārt,
nekad, nekad nevajag sevi saukt par neveiksminieci un visādas citādas sliktas lietas. Tu sev pati esi vienīgā, tā NEDRĪKST! Vienmēr atradīsies kāds, kurš to pateiks bez tevis, bet tu nedrīksti sevi pievilt. Galvenais ir NOTICĒT SEV!
29.05.2012 11:35 |
 
Reitings 446
Reģ: 29.01.2009
Pēc kosmosa likumiem un ātrumu kādā tur viss notiek, mūsu dzīve vidēji ilgst 11 sekundes. Kā Tu tās vēlies pavadīt?
29.05.2012 11:38 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Pirmo reizi dzirdu vispar par tadu slimibu ?
Kaa taa izpauzhas.. hmmm
Un nav visi cilveki karjeristi.
Visi tapat nomirsim, jega karjerai ?
Drizak jau milestibai, gimenei.
29.05.2012 13:50 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Paga, vispirms Tu zhelojies,ka netiec gaal ar darbu, ka nav zinaashanu,un tad pekshni- valsts vainiga, jaabrauc prom. Ko tagad gribi vainot- sevi vai valsti?
29.05.2012 16:30 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
tu jau raksti tā ,it kā būtu galīgi stulba un vispār nekam nederētu. ir cilvēki,kuriem ir vēl sliktāk,kuri lai kā vēlētos,taču nevar gandrīz neko iemācīties, pabeigt pat 9.kl.
meklē darbu ,kur nav jāraksta. ir tik daudzi darbi,kuros nav vajadzība rakstīt.
ne visi var būt bosi. ja gribi būt neviss padotā, bet gan priekšniece, tad tev krietni jāpiestrāda pie pašvērtējuma, jākļūst atraisītākai, aktīvākai un jābeidz sevi žēlot, aplikt, noniecināt.
tu vismaz daļu naudas nopelnītu,ja sēdētu ofisā.
29.05.2012 17:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits