Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Baudiit dziivi!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Biezi dzirdu ,lasu seit -tiesaam daudz runaats par so teemu ,un tomeer -gribas parunaat atkal par so -baudiit dziivi!Ko juus saprotiet ar siem vaardiem!?
Es vakar runaaju ar vienu sievieti darbaa - vina man kaarteejo reizi teica-tiesaam nesaprotu kaapeec straadaa-tu tacu vari dziivot bez darba-baudi dziivi...!Es kaadu laiku atpakal domaaju,ko dariitu ,ja vinneetu,ieguutu lielaaku naudu ...atkal piekeeru sevi pie domas,ka gribeetu dariit kaut ko, saistiitu ar darbu!Laikam es juutos loti labi straadaajot...!Man noteikti tas nesaistaas ar guleesanu pie baseina...Interesanti dzirdeet no jums ,ko juus dariitu,ja vinneetu lielo vinnestu!?
27.05.2012 17:36 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka jautājot ko tādu šajā portālā, Tavas un citu meiteņu atbildes ļoti atšķirsies. Pieļauju, ka vairākums iegādātos savu mājokli, iekārtotu to, nedaudz paceļotu, iepirktos... tādas standarta lietas. :)
27.05.2012 17:38 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Salome-es runaaju par lielaam summaam-tas vareetu buut varbuut sapnaa liimenii,bet tomeer...!
To maajas iekaartosanu ,daarza iekaartosanu utt,mees varam reaali pat nopelniit,bet ja Dievs iedotu loti lielu summu-es ,piemeeram ,esmu izsapnojusi ,ka noteikti attaisiitu veco lauzu miitni Juurmalaa-es pat zinu kur...!Nekas ,ka tas ir sapnis-varbuut arii piepildiisies!:)
27.05.2012 17:43 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Baudīt dzīvi man nozīmē saprast sevi un dot. Bet tā ir šobrīd. Rīt man baudu var sagādāt kas cits. Ir tik patīkami saprast to, kāpēc rīkojos un domāju noteiktā veidā. Bauda ir mācīt naktīs, barot klaiņojošus kaķus un ēst saldējumu. Arī darbs man ir bauda, bet par to jāpateicas kolēģiem.
Ja es vinnētu kādreiz naudu, tad uzbūvētu pašas projektētu un nākotnē arī vadītu skolu, tādu, lai tur mācītos tikai sliktākie (pēc sekmēm) skolēni no visām LV skolām, tādu, lai tur skolēnam nav jāmaksā nedz par pusdienām, nedz grāmatām. Tā ir mana bauda. Mācīt. Un es gribu mācīt tos, kuriem nav veicies ar prasmīgiem un arī čakliem skolotājiem. Vienīgi šim priekam man vajag vairākus miljonus:) Ja pēc laimesta kas paliktu pāri, vienkārši pārskaitītu to vecākiem.
27.05.2012 17:46 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man tieši šķiet, ka tā sapņot nav pilnīgi nekādas jēgas. Ja grib lielu naudu, tad kaut kas jādara tā labā. Sapņojot un fantazējot mēs tikai sāpinām sevi, manuprāt.. Katrā ziņā es ar to neaizraujos un vienmēr nostādu sev reālus mērķus!

Ak, labi, nē... Ir viens sapnītis par kāzām vienā Šveices chateau. (s) :D
27.05.2012 17:47 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nu tad man drošvien būtu veclaicīga villa Itālijas dienvidos, tādā mazā romantiskā pilsētiņā pie jūras, visa vienos ziedos. Un pusi atdotu mammai.
27.05.2012 17:49 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es gan domaju ka nesaapinu nevienu!Es so sapni pastasitiiju savai mammai un vina taa atdziivojaas...-vina pat teica,ka tas varetu buut loti reaali-pieteicaas visiem tantukiem taisiit eest-pavaars jau ir:)!Esmu noveerojusi,ka izjuutot lietas loti reaali,redzot kaa viss risinaasies vizuaali ,iedomaajoties to visu-leenaa garaa viss piepildaas!Es domaaju ,ka tas vareetu notikt -tikai jaabuut pacietiibai...!:)
27.05.2012 17:52 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Un turpat tajā pilsetiņā atvērtu mazu kafejnīcu, smaržojošu pēc kafijas un karstās šokolādes, vīnu, gardām kūkām, grāmatām, vinillplašu mūziku... Pati tur arī saimniekotu.
Nu, tā jau var aizrauties...
27.05.2012 17:53 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es līdzīgi kā Salome, nespēju sapņot par kaut kādiem laimestiem, par bagātīgu māju un bezrūpīgu dzīvi.
Protams es esmu iedomājusies dzīvi kādu vēlos, un tas nav tik neaizsniedzami, tās nav lietas, kas nebūtu realizējamas laika gaitā, taču tam nekāda sakara nebūs ar laimestiem, tas viss būs atkarīgs no manis pašas.
Par dzīves baudīšanu, manuprāt tā var būt jebkāda dzīve, citam ir mokas kopt dārziņu, citam tā ir bauda, es noteikti gribētu dzīvot saskaņā ar sevi, darīt lietas, kas man patīk, un būt mierā, harmonijā ar sevi, tas ir pats galvenais :)
27.05.2012 17:54 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
ir noteikts vecums, kad nāk tā apziņa, kad gribas palīdzēt sabiedrībai, gribas redzēt laimīgus cilvēkus, mīlētus bērnus un dzīvniekus, mīlestības pilnu nakotni.
Man ir divi lieli sapņi, kuriem godīgi sakot pat nav vajdzīgi loterijā vinnēti miljoni, ja kāda pelēkā šūniņa kustās, ir ideja kā tam jābūt, tad tikai darbs, kas zina kā viss izvērstīsies :)
27.05.2012 17:57 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Gurri-labi -es mineeju naudu soreiz kaa Lotto,tas tacu vareetu buut arii mantojums,cta veida ienaakums...!Ko es gribeeju pateikt,ka vienlaga ,cik nauda man buutu ,es gribeetu likt to lietaa-vai nav vienalga,kaadaa celaa ieguuta...!?Kaapeec liela nauda saistaas uzreiz ar bezruupiigu dziivi-taa var buut loti bagaata dziive darbojoties taadaa sfeeraa,kas patiik...?!
27.05.2012 17:59 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Pirms stundas guleeju shuupuljtiiklaa, lasiiju graamatu un eedu labu sieru, un tieshi vienaa briidii nodomaaju -o, bauda. :D prieksh manis baudiit dziivi noziimee baudit tos mazos mirkliishus.
Es laikam nevareetu nestraadaat, ja laimeetu miljonus, bet tieshi buutu ideaali, jo vareetu finanseet to darbu. Jo ja nav finanseejuma, nav darba.
Man tie baudas mirkliishi buutu daudz vairaak un biezhaak, jo es visu laiku dariitu lietas, kas man patiik - sleepotu visu ziemu, celjotu visu laiku. Bet tad, gan jau taa "baudas sajuuta" notrulinaatos un vajadzeetu veel un veel un veel un tad es saaktu nodarboties ar kaut kaadiem superekstreemiem sportiem :D
27.05.2012 18:00 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
eediens, it sevishkji Francija, ir superbauda :D
27.05.2012 18:01 |
 
Reitings 112
Reģ: 12.05.2012
jau minēja pāris lietas no manām, bet rakstīsu pati- māja skaistā mazpilsētā, kādas rāda Rozamundes Pilčeres filmās, blakus maza osta ar jahtam un mazām laiviņām. Pilsētiņa ar šauram ielām, ziediem katra balkonā un pašai sava kūku ceptuve un veikals, saimniece protams es :)

šī ir mana velme jau kopš neatminamiem laikiem, un strādāju šajā sapņa virzienā :)
Bet tikai ne Itālija, kā min Karinjo :)
27.05.2012 18:07 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Demoiselle-tu pateici tiesi to ,ko mans viirs pirms vairaakaam dienaam!:)Vins teica,ka celosana peec kaada laika var palikt pat nebaudaama,ja ir loti bieza-visas taas lidostas ,hoteli uttKatram savs!
Esmu paarcilaajusi visu savaa galvaa -dotaa briidii noteikti esmu par "veco lauzu miitni" juuras krastaa!Jaaizdomaa tikai veel taads labs nosaukums...!:)Emmanuelle-skan paaraak kaisliigi...:D
27.05.2012 18:09 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Josie, es tieši iedvesmojos no tiem romāniem :D Vienīgi vai nepaliktu garlaicīgi ar laiku, nu tad noderētu arī dzīvoklis lielpilsētā...
Vispār es šo tēmu uztvēru pa vieglo, un attiecīgi arī te izpaužos tagad, bez filozofijas... :)
27.05.2012 18:15 |
 
Reitings 112
Reģ: 12.05.2012
Man tie romāni tiešām atstāja tādu iespaidu, ka es to vēlos pilnā nopietnībā :)
Vel man ir tāds kveēs bērnības sapnis, māja tieši tādā paša mazpilsētā bet lai man pieder zirgu audzētava- izcilu zirgu, jo dievinu šos dzīvniekus.
27.05.2012 18:20 |
 
Reitings 112
Reģ: 12.05.2012
*kvēls :D aizsapņojos
27.05.2012 18:21 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es loti iedvesmojos ,noskatoties filmu "Chocolat"-ar Binoche galvenajaa lomaa...!Taa filma ir tiesam iespaidiiga!:)Runaajot nopietni-es domaaju ,ka ir iespeejamas daudzas lietas,ja tiecamies uz taam...kaut leeni...!
Karinjo-tiesi taa...!:)
27.05.2012 18:22 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es ļoti labprāt nestrādātu tās naudas pelnīšanai un uzturēšanai. Man pat nevajadzētu nekādu greznu villu vai ko tādu... vienkārši, lai ir - nu, kaut ko jau nopirktu, saprotams. Tuviniekiem daļu iedāvinātu.

Bet principā ar lielu, lielu naudu varētu apbraukt pasaulē tās vietas, kur vēlos nokļūt, konkrēti ne tūristiem domātās, bet tā - pats aizbrauc, pats dodies ekspedīcijā, piemēram, ar domubiedriem... tā, uz riska robežas. Paralēli tam nodarbotos ar to, kas man tuvs un ko izjūtu nepieciešamību darīt, tur zināmā mērā ietilptu arī palīdzība cilvēkiem...
27.05.2012 18:33 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nē, ar gulēšanu pie baseina man tas arī noteikti nesaistās, tagad tik izlasīju to frāzi. Tāpat man nepatīk gulēšana pie baseina, arī ņemot vērā to, ka man tagad nav tās milzu naudas. Pašlaik man ir svarīgi attīstīt sevi, iegūt ko jaunu (ne materiālā ziņā, bet sev vērtīgu... zināšanas, pieredzi, iekšēju mieru, līdzsvaru...) Materiālais manā uztverē nav mērķis, bet gan līdzeklis. Man ir jāstrādā, jāpelna nauda, lai es varētu dzīvot un pakāpeniski sev nodrošināt visu to, kas man ir vajadzīgs (skatīt augstāk).
27.05.2012 18:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits