Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā sakombinēt apģērbu

 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Es esmu no tām, kuras drēbes pērk daudz un dikti, skapis pilns, bet problēma tāda, ka nemāku neko sakombinēt, t.i. nevaru skaisti sakombinēt , piemēram, svārkus ar kādu no saviem topiņiem, plus rotaslietas utt.! Nu nav man stila izjūtas! Drēbes pērku modernas, aktuālās krāsās utt., taču vienmēr, skatoties uz citām meitenēm, jūtu tādu kā skaudību, jo viņas ideāli prot apģērbties - pieskaņo lakatiņus, šallītes, rotas, jostiņas pie apģērba, skaistas tunikas/topiņus pie šortiem utt.! Ievēroju, ka ģērbjos apnicīgi un vienkārši, kaut gan drēbes man tiešām ir skaistas un daudz (manuprāt :D ). Laikam jau daudzām tā stila izjūta ielikta no dzimšanas, bet ievēroju, ka skatoties kādas bildes i-netā, arī es sāku pādomāt ko ar ko varētu saskaņot utt.! Varbūt Jums ir kādi ieteikumi, ir kādas i-neta adreses, kur "pašpikojat" stiliņu? :) Ir bijus man doma par stilista noalgošanu, lai ņem un parāda ko ar ko vilkt kopā, bet tas prasa naudu plus notiekti būtu grūti atrast stilisti, kura būtu "pa manai gaumei" + dzīvoju mazpilsētā.
27.05.2012 15:30 |
 
Reitings 357
Reģ: 29.01.2009
Noskaidro kāds ir tavs figūras tips.
Noskaidro sezonālo tipu.
Attiecīgi piemeklē krāsas un protams seko modes blogiem, bulvārpresei utt.
27.05.2012 15:34 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Esmu diezgan slaida, dupsis gan apaļīgāks, tāpēc laikam "bumbieris" būšu :D ar to man taka problēmas nebūtu (t.i. ar apģērba formām, krāsām utt. ) bet tieši ar apģērba sakombinēšanu. Varbūt vari ieteikt kādu modes blogu?! Ik pa laikam paskatos ielumode.lv , bet tur diezgan reti ir "mans stiliņš",pārsvarā visi tie saucamie "hipsteri"! :)
27.05.2012 15:35 |
 
Reitings 112
Reģ: 12.05.2012
o! es arī bumbieris :D nu tad, bumbiremāsa, metamies kopā un meklēsim kā kombinēt visu visu :)

Man jau patik šīs kombinēšanas un drēbju lietas.Un kāds ir tavs stilins?
27.05.2012 15:39 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
http://lookbook.nu

vienkopus apskatāmi visi iespējamie un neiespējamie stili.
27.05.2012 15:42 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
man šitās problēmas :D es pat ieraugot apģērbu veikalā jau uzreiz izkristalizēju sev galvā kas ar ko smuki ietu klāt, bet mana problēma ir tā, ka naudas maciņš neļauj brīvi izpausties :D
http://lookbook.nu/ te var pasmelties kādas idejas
27.05.2012 15:42 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Kāds ir tavs stils?
Nu, no blogiem ir arī piemēram, thelocals.dk, bet tev tad nederēs, jo kaut kādā ziņā līdzīgi ielumode.lv
Iesaku tad http://www.polyvore.com/, tur ir visādu apģērbu salikumi, kurus veido cilvēki un var iedvesmoties. Tāpat ASOS, šajā sadaļā - http://fashionfinder.asos.com/?WT.ac=ASOS_grpnav_UK
Un galu galā, kāda vaina tiem pašiem žurnāliem? Vienmēr esmu uzskatījusi, ka ja cilvēkam nav tās gaumes asinīs, tad kamēr dabiski neattīstīsies, labāk precīzi kopēt žurnālus, blogus un skatlogus, nevis riskēt. Varbūt ar laiku arī izveidosies sapratne kas un kā labāk un kas galīgi neder.
27.05.2012 15:48 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
nepērc visu pēc kārtas, bet pirms pirkšanas padomā, ar ko to apģērba gabalu vilksi kopā. ja nevari izdomāt vismaz, teiksim, piecas kombinācijas -- nepērc
kā arī noformulē pēc iespējas precīzāk, kas tad ir tas tavs stils, kādi apģērba gabali tu iederas un kādi ne, un tad pirms katra pirkuma padomā -- vai tas iederēsies, vai papildinās manu garderobi?
var mēģināt sekot blogiem, bet tas jādara bieži un ilglaicīgi, jo pāris dienu laikā tev nekāda stila izjūta neradīsies. atrodi dažas blogeres, kas izskatās tā, kā gribētu izskatīties tu, un piefiksē, kas viņas ir tāds, kā trūkst tev
27.05.2012 19:08 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Mendai ir taisnība: vispirms noformulē savu stilu un pirms katra jaunā apģērba pirkšanas padomā,vai tas iederēsies tavā stilā un tev būs ar ko to kombinēt.Nav nekādas jēgas pirkt visu,ko ieraugi.Tā rodas tikai piebāzts skapis ar lietām,ko pēc tam tāpat nevalkā.
Akli kopēt blogus vai žurnālus nav jēgas-tas,kas piestāv modelei var izskatīties briesmīgi,kad tu to uzvilksi.Iedvesmoties no blogiem-jā,bet akli kopēt nevajag.
27.05.2012 19:15 |
 
Reitings 143
Reģ: 21.01.2012
atsūti man kaut kādas vairākas drēbju bildītes, kāda cilvēka bildi, kam augums ta kā Tev - es gribētu kko mēģināt izdomāt Tev , ko ar ko vilkt ... :)


[email protected]
28.05.2012 00:04 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Uj, meitenes, paldies par i-neta adresēm, tur ir idejas daudz un dikti! Bet man laikam tomēr jāsāk ar sevi pašu, nu nevaru pirkt katru smuko lupatu, citādi pēc tam noguļ skapī visu atlikušo laiku! :)
P.S. man ir tāds dāmīgais stiliņš :D nemāku pat paskaidrot... Nu visērtāk jūtos svārciņos, kleitiņās, augstpapēžu (pilnās zoles, ne parastās augstpapēdenēs) kurpitēs! Tikpat man ļoti patīk dažādi aksesuāri - bantītes, lentītes (piemēram, "Penelopes tauriņi" (love) ), kaklarotas... mmm !!! (love) Bet tur atkal problēma - reti uzlieku, jo nejēdzu pieskaņot :(
28.05.2012 17:14 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Ai, nesanāca uzlikt sejiņu ar sirsniņām! :D Neesmu vēl tāds profiņš :)
28.05.2012 17:15 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
P.S. meitenes - varbūt varat ieteikt kādu superforšu interneta veikalu?! Der arī latviešu (atverskapi.lv, starp citu, arī foršs!) Man patīk boohoo, jo tur lēti, moderni... Arī asos, bet tur jau dārgākas drēbītes. Ir , protams, arī lētas, bet visskaistākās vienmēr ir tās dārgākās! :D
28.05.2012 18:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits