Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Solāriju izvēle

 
Reitings 556
Reģ: 13.09.2011
Esmu jauna solārija meklējumos, jo manam piemājas BlueBox'am vairs nav tik forši darba laiki kā agrāk.
Izvēlējos Adrenaline Tan uz Ģertrūdes ielas, bet nesaprotu, kādu tieši izvēlēties. Varbūt varat pastāstīt, kāda ir jūsu brūnuma pakāpe un kuru solārija modeli izvēlaties tieši AT.
Vēl interesē Barona ielas solārijs (nosaukumu neatceros), kas atrodas gandrīz blakus Yo-Yo.
22.05.2012 10:26 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Esmu bijusi Oxy ( pie yo yo) uz evolution... bija OK...
22.05.2012 10:32 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Adrenaline tan es eju pārsvarā uz White power, jo tas mani apmierina, bet citas jau te pat forumā saka, ka tas sūds, tad pa retam es eju Cayenne, tas skaitāms stiprs, bet diezgan dārgs, līdz ar to reti uz to eju. Un vēl biju vienu reizi uz stāvošo, bet tas pavisam spēcīgs, tāpēc neeju, jo negribas seju apdedzināt, bet tur gāju paduses sauļot, jo bija baltas.

Tagad kādu laiku neesmu bijusi un esmu jau atkal diezgan izbalējusi, bet nākošnedēļ turpināšu kursu pa tiem trīs aprakstītajiem.
22.05.2012 10:40 |
 
Reitings 556
Reģ: 13.09.2011
Es arī skatījos uz to Cayenne, es esmu brūna, man vajag piecepināt to, ko iesauļoju ceļojumā :)
Būs jāpamēģina tas jaunais arī, tur it kā ar to visu kratīšanu var nosauļoties :D
22.05.2012 10:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits