Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

idejas?

 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
sveikas meitenes :)
man radaas taads jautaajums un doma, kas neliek mieru jau ilgi mani :D ja es veeleetos mazliet paekspermenteet un no melniem matiem paariet uz sarkaniem? vismaz un kaadu neilgu laicinu .. kas butu sakuma jadara ? kada krasa jakraso, lai man tas izdotos :D :) varbut ar laiku ssii doma paaries, bet pagaidam, gribas kaut kadas parmainjas, kaut uz neilgu laicinnu :D
22.05.2012 00:34 |
 
Reitings 13
Reģ: 13.05.2012
šodien nodarīju kaut ko līdzīgu, bet no melniem uz savu dabīgo toni - pelēkbrūno- 4h frizētavā :) viegli Tev nebūs :) mana frizierīte ieteica šķipsnošanas variantu - ataudzēt saknes vismaz 1,5 cm, tad balināja melnos, tad krāsoja balinātās šķipsnas un saknes pamatttonī... izskatās ideāli, it kā dabīgajos, būtu tumšākas šķipsnas ieliktas... mīlu savu frizierīti :)
22.05.2012 00:48 |
 
Reitings 13
Reģ: 13.05.2012
ja melnie ir krāsoti, turklāt vairākas X, grūti dabūt vienmērīgus balinot... visticamāk raibi sanāks, frizierīte teica, ka otrs variants esot krāsas noņēmējs, bet rezultāts varot iznākt ar pārsteigumiem...
22.05.2012 01:01 |
 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
Hmm, interesanti, liels darbs jau ar to visu balinashanu ir un ta.. bet jaskatas , japamegin :) paldies . :)
24.05.2012 23:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits