Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pīlings

 
Reitings 109
Reģ: 22.01.2011
Sveikas! Sen šeit neesmu grozījusies..
Bet atkal kārtējais itkā muļķīgais jautājums.
Situācija:
Sejai ir jaukta tipa, un ir paplašinātas poras. Ap degunu ir melnās pinnes, un uz zoda un deguna pumpas ir strutainas, citreiz zemādas strutainās pumpas, kas sāp.
Esmu bijusi pie dermatologa, neko noderīgu tā arī nepateica... Aizgāju uz aptieku sapirkos, bet efekts pilnīgi nekāds..
Nāk vasara un āda taukojās zibenīgi, tāpēc vajag dziļu, bet tomēr saudzīgu pīlingu sejai.
Mēģinu kafiju ik nedēļu, bet īsti nepalīdz. Nepalīdz arī auzu pārslas..
Vēl mēģinu kefīrā skalot.. ; /
Varbūt kādai ir bijis līdzīgi un ir labi ieteikumi, kas ļautu man neizskatīties vasarā pēc briesmoņa?
Priekšroku dodu dabīgajam, bet, ja ķīmiskā produkcija ir bijusi tiešām laba, variet ieteikt!
19.05.2012 22:11 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Mālu maskas ar nedaudz pievienotu gurķu sulu, vai arī pāris pilieniem zelta stīgas. Piņņainu ādu labāk neskrubēt, jo tā baktērijas vairāk izplatās. Vēl rauga maskas dod labu efektu.

Kā tu ikdienā savu ādu kop? Tīri/ mazgā no rīta un vakarā?
19.05.2012 22:18 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Kumeliņš jau labi rūcis, es vēl piebildīšu, ka taukainai un problematiskai ādai kafijas skrubis ir vissliktākā no iespējamām izvēlem. Man ir mēreni taukaina, bet ļoti jutīga āda, ar tendeci uz apsārtumiem, arī problemiņas mēdz būt. Lietoju Loccitane Shea sērijas skrubi 2 x ned., negrasos mainīt, lai gan esmu kaprīza.
19.05.2012 22:29 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
lana_3853, nepiekritīšu par kafijas skrubi - man tas ir pats labākais var būt, ja lieto to vienreiz nedēļā, jūtīgai ādai gan varbūt par traku. Mans skrubis sastāv no 2 daļām kafijas, attiecīgi klāt sāls un viena daļa vai drusciņ vairāk māli. Āda paliek maiga kā maza bērna dupsītis. No otras puses, kaut kur dzirdēju, ka kafijas skrubis neesot labs sejai, bet man citi skrubli īsti nenoņem tās vecās ādas plēksnītes.
19.05.2012 22:51 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Varbūt neticēsi, bet pret taukainu ādu ir jāizturas ļoti saudzīgi, un asie skrubji par ādu padarīt vēl trakāku.
Man pašai ir tāda problēma, es lietoju olas baltumu kā masku, tad noskaloju un lieku dzletenumu palīdz,bet smird pretīgi. Māla maskas būtu labas uz T zonu,kur taukainība.
Varbūt ir vērts papētīt,ko tu ēd?dzer?
19.05.2012 22:56 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Kumeliņ, par kafijas skrubi - jā, neiesaka sejai tā iemesla dēļ, ka noslogo poras, kas taukainai/problemātiskai ādai ir tabu. Tev, laimīgajai, droši vien nav problēmu ar ādu, tad jau var šitādas greznības:)!
19.05.2012 23:00 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
MAN ir tadas pasas problemas. lietoju tas zelejas un skrubi, kas domats sejas tirisanai. censos ikdiena lietot vitaminus...bet ta vsp kaut kas ar veselibu nav isti ok, ja ir tas zemadas sapigas pumpas.
20.05.2012 00:00 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Es vispār no sākuma nomainītu dermatologu. Pret iekaisumiem man līdzēja recepšu medikaments + antibiotiku kurss, pirms tam es ilgi mocījos ar tāpat bez receptes nopērkamo un nekāda ievērojama rezultāta nebija! Tad, kad tiksi ar to galā, tad jau var domāt tālāk par skrubjiem un pīlingiem. Un domā risinājums taukainai ādai ir pīlings un tad tā brīnumainā kārtā vairs netaukosies? Nē, tač!
20.05.2012 08:23 |
 
10 gadi
Reitings 266
Reģ: 29.01.2009
ja vēlies pamēģināt tieši pīlingu, tad vienīgais ko zinu ir šāds:

Ca hlorīds (LV aptiekās laikam vairs nav pieejams, bet ir kkāds aizstājējs, arī Ca sāls, tas arī der) un bērnu ziepes (nevienas citas neder). Ar vates disku vispirms noslauku seju ar to šķidumu, tad uz tās pašas vares uzsmērē ziepes un sāc ar šo disku slaucīt seju. Ik pa laikam pievieno vēl ziepes un to šķīdumu. Vienā reizē izdari tā ar trijiem vates diskiem (sanāk 3reiz).
Izej tādu kursu- vienreiz nedēļā 4nedēļās pēc kārtas..pozitīvs rezulāts garanēts:)
20.05.2012 08:47 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
giffy, ir Ca hlorīds pieejams, to vienīgais ir jāpasūta tajās aptiekās, kur taisa zāles uz vietas, jo tam ir ļoti īss mūžs. Atceros, ka vienmēr tas maksāja santīmus, bet pirku pēdējo reizi pāri piečukam samaksāju!

P.s. Līdzeklis ir ļoti labs arī iekšķīgi - attīra asinis.
20.05.2012 08:52 |
 
10 gadi
Reitings 266
Reģ: 29.01.2009
Kad es biju uz aptieku prasīt, tad man neko tādu nepiedāvāja, teica ka tikai aizstājējs esot.
Un prasīju aptiekā, kura taisa zāles.
20.05.2012 08:56 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
giffy, pirku vēl ziemā, nebiedē mani!
Man jau brīžiem paliek ļoti žēl, ka vecās labās zāles iet projām!
20.05.2012 09:02 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Esi mēģinajusi 2-3 nedēļas neēst saldumus un citus draņķus, atteiktkies no alko un pasportot un palietot naktssveces eļļu iekšķīgi?? Nomainīt miltu ēdienu pret dārzeņiem un atteikties no augļiem (āboliem un bumbieriem), kas raudzē organismu un rada skābu vidi?

Es domāju - skaistums nāk no iekšām, tas ko mēs ārēji daram ar ādu diezgan maz ietekmē situāciju :)
20.05.2012 10:06 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.01.2011
Paldies dāmas..
Kumelītes es ar mēģināju, un kliņģerīšu tinktūru.
Godīgi sakot, tās pumpas ir neizturamas un paliek taču rētas uz 2-3 mēn, dažas nepazūd, mocības.
Es vēl mēģināšu nomainīt dermatologu, un aiziet pie kosmetologa, bet vispār Jūs mani mazliet sabaidījāt (giggle)
Sunset - es ēdu daudz saldumu, mīlu ābolu sulu un miltainus ēdienus. Bet esmu 'mēgīnājusi arī 2ned neēst saldumus, bet gan augļus.. Baigo efektu gan neredzēju ; /
Marta- Tieši kādas želejas?
Kumeliņ - No rīta silts ūdens, tad attīrošs losjons, tad auksts ūdens un sejas krēms.Vakarā līdzīgi tikai vēl noņemu kosmētiku ar sejas pieniņu..
Khmm - Vēl mālu masku varētu pamēģināt, jo ir taču kaut kas jāatrod...
20.05.2012 17:13 |
 
Reitings 265
Reģ: 06.03.2011
varbūt labāk aizej pie ginekologa un veic hormonu analīzes? varbūt kādi hormoni ir sašķobījusies?

no dabīgiem līdzekļiem hormonus līdzsvaro un ādas veselību ļoti labi uzlabo naktssveces eļļa.
20.05.2012 17:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits