Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pēc padoma

 
Reitings 1
Reģ: 19.05.2012
lieta tāda.
jau vairākus mēnešus man ir spēcīgas simpātijas pret kādu puisi, kuras itkā ir abpusējas. februāra sākumā pirmo reizi skūpstījamies, un itkā viss bija labi, tad kādu mēnesi bijām vienkārši draugi, centāmies viens otru vairāk iepazīt viens otru, tad sekoja nākamais skūpsts, bet pēc tā viss mainījās.. viņš kļuva savādāks.. it kā caur sms vēljoprojām apgalvoja ka patīku un tā, bet reālajā dzīvē to neizrādija.. nesen visu it kā izrunājām, viņš pateica, ka ļoti viņam simpatizēju, skūpstījāmies, bet tagad atkal seko tas pats kas iepriekš. es nesaprotu ko darīt, vai vēljoprojām uz ko cerēt, un kaut ko mēģināt vai vienkārši likties mierā, un censties aizmirst viņu.?. kaut gan ar to ir tā pagrūtāk jo kopā strādājam..
19.05.2012 22:04 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
"...ak, skaistā jaunīīīīība, tas bij' tik sen...."
19.05.2012 22:09 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Nezinu, izskatās, ka viņš nav gatavs attiecībām. Es tavā vietā laikam neko nedarītu, jo ja vīrietis ļoti vēlās būt ar sievieti, tad pat bailīgie un kautrīgie cenšas kaut ko darīt. Varbūt viņš baidās no kolektīva reakcijas, ka jūs kopā un tā? Vai arī varbūt var tieši uzprasīt - tad viņš grib kaut ko vai nē!
19.05.2012 22:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits