Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

matu problēma

 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
man vienmēr bijuši mazliet lokaini, čirkaini mati, reizēm pūkojas, bet man tas ir apnicis! izeju mitrā laikā, pat ne tad, kad līst- un viss, esmu pūdelis! katrs mats uz savu pusi, izskatās šausmīgi nekopti un neēstētiski. vakar, piemēram, iztaisnoju matus, ieliku serumu, sapūtu laku, bija smuki. izgāju ārā un pēc pusstundas pastaigas ārā atkal izskatījās tā, it kā nekas nebūtu darīts! un vakar vakarā pat nelija, bija pat sauss. negribas bojāt matus bieži taisnojot, nezinu, ko lai dara. gribu smukus, spīdīgus, gludus matus :( esmu lietojusi dažādus serumus- sākot ar Avon, beidzot ar Biosilk. nekas īsti nav palīdzējis. :( nav jau viņi bojāti, ir biezi, bet bezformīgi. kā jūs cīnāties ar šādu problēmu? keratīnu matos likt negribu, jo man jau viņš bija tieši čolkai. izgāja 2 nedēļās, pff. kā ir ar ķīmisko taisnošanu? varbūt ir kāds mistisks līdzeklis, kas palīdz? help!!
19.05.2012 15:27 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
varbūt centies sadzīvot ar dabisko matu tipu, ka lokojas, bet pastiprini tās lokas? mazāk bojāsi ;) un domāju, ka tas tev visdrīzāk izdosies, nevis ar pannu cep viņus bieži un bojā, un pēctam beigu beigās saproti, ka jēgas nav, jo mati kādi bija, tādi atkal ir. ;) ar pārmērīgu līdzekļu lietošanu un taisnošanu, sabeigsi, sabojāsi pavisam un tad jau nu būs traki, lai kaut ko atkoptu tur. man pašai dabiskais tips ir tāds, ka tendence uz lokām, bet nelokojas visi mati, tieši paši garākie, jo acīmredzot, pa smagu vai kaut kā tamlīdzīgi.. tāpēc, tagad vienkārši, lai netaisnotu, es izmazgātus, sausus matus sasienu ļoti zemā zirgastē, ja uz nakti un nākamajā dienā gribu daudz maz vienādus, nevis katru uz savu pusi.. un no rīta viņi ir nevis lokaini, bet drīzāk visi tādi viegli viļņaini.. un tāda staigāju, apmierina.. reti taisnoju visus matus.
un jūtami arī viņi uzlabojušies šajā laika posmā.
19.05.2012 15:42 |
 
Reitings 99
Reģ: 09.03.2012
man ir tieši tāda pati problema.
arī nekadi lidzekļi īsti nepalidzeja, lidz iegādajos remington matu taisnotaju, nu tik labs :)
protams mitrā laikā viņi pūkojās, bet ar to esmu sadzīvojusi.
papildus taisnosanai lietoju taisnošanas līdzekļus,
Visus iespejamos līdzekļus, kas matu nogludina un padara smagneju.
:)
19.05.2012 15:49 |
 
10 gadi
Reitings 1032
Reģ: 29.01.2009
Es necīnos, jo bezjēdzīgi.
Matus netaisnoju, jo man salokojās pēc 5-10min, līdz iznāku no frizētavas.

Mazliet mitrs gaiss - un visi pa gaisu.
Pat esmu mēģinājusi likt matu lidzekļus, tāpat pūkojās, kaut es nevaru likt matu līdzekļus!
19.05.2012 16:05 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
inecto pure coconut. droogas ir kaut kur ap 3ls. loti labs. tas ir serums, kas nogludina.
19.05.2012 16:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits