Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

RSU

 
Reitings 2
Reģ: 29.01.2009
Labrīt dāmas šajā lietainajā dienā!
Tām, kuras mācās vai jau pabeigušas. Kāds ir jūsu viedoklis par Rīgas Stradiņu Universitātes pamatstudijām tiesību zinātnē profesionālo bakalauru??

Jauku Jums visām dienu!
17.05.2012 08:45 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Man tur tiesību zinātnes paziņas studē. Neko sliktu nav teikuši.
Es pati tur beidzu vairāk medicīnas jomu, tamdēļ sīkāk komentēt nevaru.
17.05.2012 08:48 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Sveika!
Esmu pabeigusi RSU ESF (žurnālistika/SA) un pēcāk pabeigusi arī LU - salīdzinot šīs abas skolas par 100% varu apgalvot, ka RSU ir daaaaaudz vērtīgāka un vairāk attīsta gan domāšanu, gan analīzi, gan iemāca pašam studentam patstāvīgi mācīties un organizēt laiku/darbus. Pirmais gads gan bija grūts un nereti pat paraudāju, jo nebija pierasts, ka tik daudz pašam jādara un jāiegulda savu zināšanu krāšanā, bet nenožēloju ne mirkli, ka izvēlējos RSU. Vienīgais mīnusiņš, ka maz bija prezentāciju, kur patrenēties publiskai runai, bet to es savukārt krietni pakačāju LU! :D Ja godīgi - 2 gadi LU maģistratūrā man nedeva absolūti neko jaunu..tikai papīru, kas (paldies visiem, kas par to atbildīgi) bija bezmaksas.
17.05.2012 09:21 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2009
Es šobrīd studēju maģistratūrā, tiesa gan, ne Tavā nosauktajā studiju virzienā, bet viennozīmīgi varu piekrist skaya viedoklim RSU kārtīgi izraudinās, un pe retai reize nometīsi svaru. Stresa līmenis sasniegs augstāko pakāpi :D Bet ja vēlies tiešām labu un kvalitatīvu izglītību, tad ir daudz jāiegulda un es, personīgi, esmu daudz ieguvusi mācoties šajā skolā!
17.05.2012 09:30 |
 
Reitings 23
Reģ: 06.07.2009
Sveika!
Mācos RSU TZ akadēmisko bakalauru. Jā, ir jāmācās daudz, bet tas vairāk ir periodiski. Ir, kad mēneša laikā jāuzraksta 3 referāti, bet ir 2 mēnešu pārtraukums bez neviena mājasdarba. Svarīgākais ir ievērot pasniedzēju noteiktos termiņus un darbus izpildīt laikā, ja mācēsi organizēt savu laiku, tad problēmu ar darbu izpildi nebūs! Par ļoti lielu plusu uzskatu daudzās prezentācijas, ka jāgatavo un pēc tam jāprezentē. Tas trenē publiskās uzstāšanās prasmes un juristam tas ir svarīgi.
Nekādā gadījumā es nemainītu RSU pret LU, ļoti patīk moduļu sistēma! :))
17.05.2012 10:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits