Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

greizsirdība

 
Reitings 44
Reģ: 13.04.2012
Kā tiekat galā ar greizsirdību par savu puisi? Piemēram, kad viņš dejo ar sava drauga draudzeni kādā pasākumā, kur arī ir viņa draugs, kad viņš ar darba kolēģēm iet pusdienot, kad ar māsīcu iet skriet utt.?
P.S. Vairāk attiecas uz gadījumu, kad pāris nedzīvo kopā.
15.05.2012 23:38 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man jau liekas, ka tieši jāpriecājas, ka dejo ar drauga draudzeni un iet skriet ar māsīcu, nevis kaut kādām satiktām svešiniecēm no ielas. :D

Tas viss taču ir normāli, tā ir tava puiša ikdiena. Tas, ka tu esi greizsirdīga ir tava problēma, un pašai jau vien jātiek galā ar saviem kompleksiem, tāpēc jau neturēsi draugu mājās stikla būrī.

Arī man ir reizes, kad mazlie greizsirdība parādās, bet tad pati saprotu, ka tās manas muļķīgās iedomas, jo savam mīļoajam esmu vienīgā, kā arī zinu, ka manam satraukumam nav nekāda pamata. Neiešu jau nu kaut ko draugam tagad teikt vai aizrādīt, nevaru taču arī noteikt vai regulē viņa ikdienu, kur jātiekas arī ar sievietēm. Pati ar nevēlētos, ka manu ikdienu darbā sāktu regulēt.
15.05.2012 23:56 |
 
Reitings 15
Reģ: 15.05.2012
Kā Tu vari būt greizsirdīga uz sava puiša māsīcu? Viņa taču ir radiniece. Vai arī Tu domā, ka viņš būtu spējīgs uz attiecībām ar māsīcu??
15.05.2012 23:57 |
 
10 gadi
Reitings 3176
Reģ: 29.01.2009
"kad viņš ar darba kolēģēm iet pusdienot, kad ar māsīcu iet skriet"

Ou jē...ja par šito ir greizsirdība, tad tur jau prātā var sajukt!
15.05.2012 23:59 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
joselyn te par prātā sajukšanu saka, bet man bija paziņa, kuras attiecībās viņi abi bija ļoti greizsirdīgi. Līdz pat tam, ka nedrīkst runāt ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Kad es viņai jautāju, kā tad draugs uztver to, ka viņa ar kādu vispār kontaktējas universitātē, viņa pilnā nopietnībā un nejokojot atbildēja, ka viņas kursā ir tikai meitenes. :) Nu, redz kā.

Vēl manai draudzenei ir puisis, kurš nesveicinās ar savām paziņām-meitenēm uz ielas, ja ir kopā ar draudzeni un izliekas, ka nepazīst. Trakākais ir tas, ka viņi nav nekādā tīņu vecumā.
16.05.2012 00:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits