Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāzu tematikas literatūra

 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! Kādas grāmatas, žurnālus Jūs varētu ieteikt gatavojoties kāzām? Kāzu avīzei netā ir apskatīti vairāki diezgan vienādi, samērā garlaicīgi paraugi. Daudz ko esmu izdomājusi pati. Gribētos kaut ko nedzirdētāku, bet manas pilsētas bibliotēkā, man par pārsteigumu, piedāvāja tikai vienu grāmatu par seno laiku kāzu tradīcijām un viss.
15.05.2012 14:11 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nesapratu mērķi.
Tu meklē literatūru, lai iedevsmotos Kāzu avīzes gatavošanai?
15.05.2012 14:15 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Mērķis ir literatūras apzināšana. Ir dzirdēts, ka grāmatas par šo tēmu ir vairākas un gana interesantas. Būtu vērtīgi palasīt. Ne jau pārrakstīt visu grāmatu, bet iepīt interesantāko, varbūt arī kāds ne tik dzirdēts sakāmvārds parādās vai pantiņš, kas noder ne tikai avīzē. Protams, no neta ir izlasīts par šo tēmu ļoti daudz kas.
15.05.2012 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Es gan neesmu dzirdējusi par tādām grāmatām, visvairāk ir internetā, manuprāt.
15.05.2012 14:20 |
 
Reitings 537
Reģ: 29.01.2009
Manu draugu kāzās avīze bija kā "Privātā dzīve" noformēta. T.i. uztaisīta kā žurnāls, kurā atspoguļota pāra bērnība (kkādi nedarbi, bērnības bildes, utt.). Tad satikšanās stāsts. Tad vēl līgavas un līgavaiņa māsas bija sagatavojušas savus stāstus par abiem. Un tad vēl bija savāktas visu viesu bildes un aprakstīts kā pāris viņus iepazinuši. Bija arī anekdotes par kāzu tēmu, vedēju novēlējumi. Ļoti skaista un interesanta avīze kopumā bija sanākusi.

Par literatūru gan neko nevarēšu ieteikt.
15.05.2012 14:25 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Tā kā ar kāzu tematiku saskaros ne pirmo reizi, tad ļoti daudz kas mani nepārsteidz un ir malts jau vairākkārt no neta citu cilvēku kāzās. Cenšos pati izdomāt arī savas krustvārdu mīklas, atjautības uzdevumus un esmu sacerējusi pat horoskopu dzejā neņemot neviena piemēru. Tomēr informācija kā tāda vēl par skādi nenāktu. Ir dzirdēts par dažām grāmatām, bet tolaik nebija svarīgi, lai atcerētos nosaukumu.
15.05.2012 14:25 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Es arī neesmu saskārusies ar tādām grāmatām.

Man šķiet interesantāk, ja kāzu avīzes pamatā ir parasto avīžu un žurnālu struktūra. Tikai teksts, attēli, idejiskā doma pārvirzīta par un ap Jauno pāri.

Un tikai nekādus Worda klipārtus :D

Vēl labs ideju avots, manuprāt, ir dažādas jau notikušu kāzu bildes, ārzemju lapās esošās sajūtu, noformējumu skaistās bildes. Daudzās ir pa kādai izcilai idejai vai idejas fragmentam, ko var tālāk attīstīt.

Kāzas, kurās biju vedējmāte bija gandrīz pirms gada, bet man vēljoprojām ir paradums vākt visu, ko skaistu ieraugu. Ja nu kādreiz noder :D
15.05.2012 14:30 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Kad rakstīju bakalaura darbu, tad šķirstīju vecās avīzes un žurnālus, ļoti interesanti dzejoļi pa kādam bija un anekdotes "Liesmā" un "Dadzī", bet tolaik tas nebija aktuāli un svarīgi, bet vispār iedvesmas vērti. Sevišķi, ja gribas tādu retrostila avīzi. Arī karikatūras nesliktas. Jā, no ārzemju lapām arī šo to var patulkot.
15.05.2012 14:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits