Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ieteikumi kāzu dāvanai

 
Reitings 23
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, man ir radusies problēma, ka ir jāiet uz kāzām, pāris prasa naudu, oky, naudu dāvināsim, bet es gribētu vēl ko klāt pielikt, Kāda jēga no tās naudas, ko tāpat iztērēs, pat neesmu parliecināta, ka tā būs kādam ceļojumam. Gribas kaut ko paliekošu. Pati dzīvoju UK, un te esmu visu ko noskatījusi, tikai problēma tā, ka LV ieradīsos dienu pirms kāzām ar mazo bagāžu, un nekas, ko esmu neskatījusi neietilps manā bagāžā. Varbūt variet ieteikt kādus veikalus Rīgā, Ogrē, un kādas idejas ? Paldies ;)
14.05.2012 20:54 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2009
Es kā līgava, kura jau gatavo ielūgumus arī palieku pie naudas.. jo -->
1) reizēm viesiem vnk nepatīk domāt KO lai dāvina utt
2) 3 tosterus, 4 vilnas segas, 7 albūmus un 10 servīzes man nevajag.
Risinājums naudas dāvināšanai protams ir dāvanu listes sastādīšana, kad viesi redz ko var dāvināt, kas no saraksta jau iegādāts utt...

Un pati arī uz jebkurām kāzām ejot dāvinājām naudu - bet smuki noformētu. Vienreiz speciāli pasūtīts ķieģelis/mājas pirmais pamatakmens ar datumu iegravētu un vārdiem.. un iekšā akmenī nauda. Tā teikt naudiņa mājas būvei kaut vai :) Vienreiz no sarulētiem piecīšiem naudas koku uztaisījām... visko jau var izdomāt

:)
14.05.2012 21:07 |
 
Reitings 5
Reģ: 29.01.2009
Es arī ieteiktu dāvināt naudu.
Māsai kāzās uzdavināja naudu ar mazajiem knaģīšiem ieknaģētu naudas koka, domāju ka Ogrē arī var atrast ziedu veikalu kur tādu pārdot.
14.05.2012 22:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits