Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Piekaasa

 
Reitings 39
Reģ: 14.05.2012
Chau! Uzreiz atvainojos, ka nav garumziimju. :)
Gribeju tikai sirdi pakratiit, esmu loti dusmiiga uz savu draugu, aizvainota un viilusies.
Bijam sodien sarunajusi, ka iziesim pastaigat peec tam, kad bus atbraucis no sava gimenes aarsta apmekleejuma (atrodas citaa pilseeta, kur agraak pats dziivoja). Peec briiza vinjsh man zvana, prasa, vai driikstot ar palikt tajaa pilseetaa, jo grib satikt cilveeku, kas agraak bija vinja pateevs. Es, protams, biju dusmiiga, jo mums ir mazulis, vinjsh daudz straadaa, viens otru praktiski neredzam, taapat kaa aarpus maajas sienaam neesmu bijusi jau vairaakus meeneshus. Lieki piebilst, ka pastaigaa ar mums abiem vinjs nav bijis nevienu pashu reizi. Stulbaakais jau ir tas, ka es zinu, ar ko tas beigsies - ar dzershanu liidz naakamaas dienas riitam. Sarunas gaitaa un dusmaas izbljaavu, lai jau paliek arii. Kaa peec tam izraadaas vinjsh pats esot to pateevu pierunaajis uz tikshanos, taadat jau tad, kad zvaniija man, zinaaja, ka tiksies. Tad nafig (es atvainojos par izteicienu) prasiija atlauju, jo tik un taa buutu palicis??? Vinjsh shad un tad ir ticis izballeeties vai atpuusties ar draugiem prom no maajaam. Sirds saap, jo vinjam shkjiet svariigaaks ir vinjsh pats. Teema droshi vien dzirdeeta 100reizes. Grribeetos dzirdeet, kaadu padomu kaa vinjam atriebties un likt saprast, ka vinjsh riikojas nepareizi.
14.05.2012 16:15 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Pasarg Dievs, no tādām sievietēm kā tu!!!
14.05.2012 16:19 |
 
Reitings 39
Reģ: 14.05.2012
Interesanti gan, ko tad es izdariiju nepareizi???
14.05.2012 16:21 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Pasarg Dievs, no tādiem vīriešiem kā tavs draugs!!! :P

Problēma jau ir pašā pamatā, kā vispār var būt kopā ar cilvēku, kurš nerūpējas par tevi?! Es to nesaprotu, šodienas attiecības ir vērstas uz mazohismu, vai?!

Nevaru sevi iedomāties tādā situācijā, bet, ja jāiedomājas, tad es nebūtu ar bērnu tajā brīdī, kad viņš ierastos. Aizbrauktu pie kāda uz to laiku, lai atbrauc un konstatē, ka neviena nav, pusdienu nav, neviens negaida...
14.05.2012 16:24 |
 
Reitings 129
Reģ: 04.01.2010
Nevajag atriebties, ar to nekas nebūs līdzēts! Atrodiet bērnam aukli, un paši aizbrauciet uz jūru pastaigāties un pie vienam izrunāties! :)

Jo atriebība der tikai garā vājiem cilvēkiem! (Un tu taču tāda neesi! :))
14.05.2012 16:24 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, vai tā ir "atriebība", bet kādā nākamajā nedēļas nogalē atstāj bērnu draugam un pati pasaki, ka jādodas uz pāris dienām tur un tur, un atpūties pati :)
Vienlīdzībai jābūt ;) Ciest nevaru šitos vīriešus, kas var atļauties "izklaidēties", kamēr mammītei pacietīgi jāaudzina bērns vienai pašai.
14.05.2012 16:30 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
kur prāts bērnus taisīt ar cilvēku,ko prakstiski nesatiec? + kurš pat nav bijis nevienā pastaigā ar bērnu?
izklausās,ka viņam ir pofig gan uz tevi, gan bērnu...ja jau dzerstiņš ir svarīgāks par 1.patiagu ar mazuli.
14.05.2012 16:30 |
 
Reitings 39
Reģ: 14.05.2012
Aukleet mazo ir, kam atdot, bet tur jau tas aakjis, tik liidz vinjsh aizdodaas uz to pilseetu taa iekriit kaa bedree. Tur miit visi vinji draugelji, kuru neko vairaak par plostoshanu nezina. Man saka, ka jaabeidz ar vinjiem kontakteeties, bet tikliidz paraadaas iespeeja, taa noraujaas no kjeedes. Vinjam tieshi tagad iekriit 3 garaas briivdienas (taadas sanaak ik peec 9 dienaam), un taas ivnjsh izveelaas pavadiit citur. aaraa superiigs laicinjsh, vinjam briivs, bet man tik un taa jaaseezh maajaas. Saprotu, vinjam tvaiku gribas nolaist.. Tachu man taadu briivdienu vispaar nav, katru dienu - beerns.
14.05.2012 16:31 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
ar saviem tuvajiem ir jāsatiekas,bet var jau padzīvoties 1h ,vai arī pāris un braukt atpakaļ pie tevis.
14.05.2012 16:34 |
 
Reitings 39
Reģ: 14.05.2012
zilbuliite - tieshi taapec, ka ir mazais vinjsh raujas melnaas miesaas, lai nodroshinaatu mums visu nepiecieshamo, un par finansiaalo staavokli tieshaam nevareetu suudzeeties. Jaa traki izklausaas, 1.pastaiga ar beernu, bet vienmeer ir sanaakushi kaut kaadi apstaaklji, kas trauceeja to izdariit jau agraak - tad paarguris, tad es slima, tad lieli sali aaraa utt.
Kad beerni taisiijaam :D, tad taa nebija. Redzeeju vinju ljoti biezhi, visu gruutnieciibas laiku bija blakus, gadiigs un miiljsh, bet tagad... Ja veel taa buutu pirmaa reize. Man jau taa metaas zosaada, kad dzirdu, ka jaabrauc uz turieni vinjam.
14.05.2012 16:34 |
 
Reitings 129
Reģ: 04.01.2010
Tad ej no viņa prom! Izklausās pēc reāla cūkas, kuram pie kājas sava ģimene, respektīvi, tu un bērns! :/
14.05.2012 16:35 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Izskatās, ka tu un bērns viņam esat tādi kā mājdzīvnieciņi.
14.05.2012 16:38 |
 
Reitings 39
Reģ: 14.05.2012
Viegli jau aiziet, bet glaabt kaut ko no taa, kas veel glaabjas ir gruuti, es izveelos glaabt. Tikai kaa? Vai tieshaam tam nav jeegas? Kad vinjsh ir maajas, viss ir ljoti jauki. Kad dodos aaraa pastaigaa, atnaakot redzu, ka griida izslauciita, miskaste iznesta un pat izmazgaata, dushas kabiine iztiiriita. Un tas viss bez mana luuguma. Tieshi taapeec tgd ir suudiigi, jo viss ir tik labi liidz briidim..
14.05.2012 16:39 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Jā, neizklausās pēc ieinteresēta papiņa! Atriebties tādam nav vērts - pati paliksi par svoloču, kas cenšas izdomāt dažādas riebeklības. Labāk tērē savu enerģiju bērniņam un ejat abi pastaigās, pasēdiet kādā parkā un atpūtieties. Ja vēl ir kam mazo uzticēt, atpūties viena pati un pārdomā savas nākotnes perspektīvas ar tādu "vīrieti", kam drauģeļi svarīgāki par otro pusīti un savu bērnu.
14.05.2012 16:40 |
 
Reitings 129
Reģ: 04.01.2010
Izvērtē plusus un mīnusus, uztaisi rezumē! :/

Viss tavās rokās, mēs tev nevaram pateikt, ko darīt, jo mums nav ne jausmas, par Jūsu attiecībām! :)
14.05.2012 16:42 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
nomazgaseju -pirmkārt,oriģināls niks,patīk :) Pa tēmu - nu mazliet pazīstama situācija....bet es teikšu tā -tā pilsēta nav vainīga un draugs,patēvs,jebkas arī.....Tas ir iekšā Tavā draugā...tas dzinulis tā rīkoties kā viņš rīkojās.....Nez vai to var "izārstēt", protams,es pieņemu,ka Tu esi savm draugam izstāstījusi par savām izjūtām?....Ja tādi gadījumi ir reti,tad nekas.....Tev vnk tas jāpieņem,bet ja paliek biežāk un biežāk,tad ...jūs abi neesat viņam pirmajā vietaa...un pat ne otrajā....Varbūt viņš pats grib aizmirsties?....
14.05.2012 16:42 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
1. Acīmredzami, tu savu bērnu pati uztver kā apgrūtinājumu, ja reiz visu laiku sēdi mājās un čīksti. Tad kādēļ lai to tā neuztvertu arī vīrietis?!
2. Ja viņš "raujas melnās miesās" tev neienāk prātā, ka viņam gribas vienkārši atlaist?!
3. Es ticu, ka viņš negrib ar tevi pavadīt laiku, jo pēc taviem komentāriem spriežot, tu viņu visu laiku zāģē.
4. Ja reiz tev ir, kur atstāt bērnu, kādēļ to neizmanto, bet čīksti, ka nekur neesi bijusi jau mēnešiem?!

Karoč, pati esi vainīga. Īgna sieviete, kura zāģē vīrieti, kurš ir pārguris- brrr!!!! Būtu labāk biežāk devusi sīko pieskatīt kādam citam un vairāk laika veltījusi sev. It sevišķi tādēļ, ka bērns tev ir traucēklis, lai satiktos ar draudzenēm, ietu uz izstādēm, utt.
14.05.2012 16:45 |
 
Reitings 394
Reģ: 26.08.2010
Hmm....neizklausas forsh tas tavs virietis. Tava vieta beigtu cepties par vinu, uzgrieztu nedaudz muguru, panemtu beebi,brauktu pie kadam draudzenem ciemos, ietu pastaigaties, neliktos ne zinis,ka shis nepiedalas. Varbut taja bridi sapratiis, ka dara kaut ko ne taa.
Un divaini ir tas,ka vins nenema tevi liidzi uz to savu pilsetu, pagaiditu kamer vins pie arsta un tad kopa varetu apciemot to pateevu.......pasaki kadu vakaru lai vins pieskata beebi un aizei ar draudzenem satiecies! Vai ari ipasi nesaki kurp dosies....
14.05.2012 16:45 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
nu paga, paga nav jau tā ka viņam jūs būtu pie vienas vietas.. pati teici, ka iznes miskasti, tīra utt..varbūt vnk. viņš nav no tiem, kuri ar bērniem ucināsies
14.05.2012 16:45 |
 
Reitings 394
Reģ: 26.08.2010
nedaudz piekritu koshlenei-par to zagesanu. Ja visu laiku cepsies ko shis dara un kur ir un brauksi vinam augu,a-tu vinam vienkarsi busu dzili liidz riiklei!!! Atrodi kadu nodarbosanus, ataalinies nedaudz no vina un paliec vienaldzigaka!
14.05.2012 16:46 |
 
Reitings 39
Reģ: 14.05.2012
expedition - paldies :) Jaa, esmu teikusi, veel nesen par to runaajaam. Sarunaajam, ka peec algas dosimies, kaut kur divataa, bet she tev.. Es juutos kaa mulkje, seezu maajaas sapuceejusies vinjam par prieku, gaidu, kad buus uz pieturu pretii jaapaiet, taa vietaa sanjemu zvanu, ka vinjsh tur palikshot. Pretiigi.. Agraak vnm gaajaam kopaa izklaideeties, vinjsh atkal priecaajaas, ka ar mani esot viegli atpuusties. Bet tagad.. Es juutos kaa kiilniece pati savaas maajaas..
14.05.2012 16:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits