Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sejas kopšanas līdzekļi

 
Reitings 92
Reģ: 26.04.2009
Līdz šim sejas kopšanai neesmu pievērsusi pietiekami lielu uzmanību, diemžēl, lietoju tikai kaut kādu dienas krēmu no rītiem, bet nu jūtu, ka tā vairs nevar, bet nezinu, ar ko sākt. Pie kosmetologa neesmu bijusi,bet domāju, ka man ir sausa/normāla āda.
Kas ir tas minimums, kas sievietei ikdienā jālieto un kādas firmas produkciju jūs varētu man ieteikt?
10.05.2012 22:20 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Vai ir kāda tieša problēma, kuru vēlies piekoriģēt?

Un kāda gadu robeža, līdz 25, līdz 30, līdz 35 vai vairāk?
10.05.2012 22:25 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
Mana ikdiena -
tā kā pa nakti sataukojas, tad no rītiem mazgāju ar līdzekli taukainai ādai (labs ir no garnier 3in1)
lietoju poras savelkošu losjonu (tagad ir palicis paraudziņš no Lierac, bet baigi dārgs, lielo nepirkšu)
uzsmērēju netaukainu krēmu vai retāk BB krēmu (tagad testēju īsto korejiešu, nevis Garnier un Maybelline brīnumus)
acīm atsevišķi želejiņa no Lumene
viss!
vakarā tas pats, tikai nakts krēms (ja prasās)
10.05.2012 22:25 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.04.2009
DIO, problēmu nav, bet gadi iet uz priekšu - man 26.
10.05.2012 22:27 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
minimums - ziepes un uudens. es lietoju sejas kreemus reizi nedeeljaa. taa jau organisms ir piebaazts ar visaadiem toksiiniem un kreemi piesaarnjo veel vairaak. agraak lietoju katru dienu visaadus kermenja losjonus, kreemus un mociijos ar kaudzi alergijaam. un jaa, manos gados man nav neviena krunka, lai gan paareejaam manaam vienaudzeem visaam ir pa kaadai paraadiijushaas, kuras ciitiigi smeereejaas ar viskautko.
ir taada lieta, kaa izsalkushaas aadas sindroms - jo vairaak ziekjee, jo vairaak aada uzsuuc un lielaaka pierashana pie kreemiem rodaas.
ja tev ir zem 30 gadiem, kreemus vajag minimaali. tik, cik aizsardziiba pret sauli un ik pa laikam mitrinosho kreemu jaunai aadai. tai vietaa labaak pataisi dabiigaas sejasmaskas.
10.05.2012 22:29 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
pasaka, tavā vecumā , ja nav problēmas ar sejas ādu, pilnībā pietiek ar mitrinošiem sejas krēmiem, dienai un naktij, var arī kopējo, kopējo acu krēmu, kuru lieto no rīta un pirms gulētiešanas, Un protams sejas attīrītājs un tonizētājs. Viss :)
10.05.2012 22:30 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Āfrikas melnās ziepes, sejas toniks un mitrinošais krēms ir viss, kas ir manā sejas kopšanas arsenālā. Reizēm mālu maskas vēl. Toniku un krēmu katru reizi pērku citu, vienmēr kaut ko eko no Biotēkas, bet mainu teju katru reizi, jo nešķiet, ka esmu atradusi savu perfekto. Varbūt vienīgi šobrīd domāju, ka pie Madaras mitrinošās želejas palikšu, jo patīk tas, ka nav taukaina kādi ir daudzi krēmi.
10.05.2012 22:33 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.04.2009
krista, kādas dabīgās sejas maskas Tu vari ieteikt?
10.05.2012 22:33 |
 
Reitings 378
Reģ: 14.04.2010
Mans minimums- mazgāšanas līdzeklis, toniks, sejas krēms.Shad tad arī kāda maska. Par sejas ādu ir jasāk rūpēties agri, lai ta izskatītos kopta un svaiga arī 40 un 50 gados
10.05.2012 22:48 |
 
Reitings 826
Reģ: 27.04.2012
manuprāt, jo mazāk zieķējas ap seju , jo mazāk problēmu. galvenais tik, lai attīrīta āda. visu pārējo ādai nepieciešamo jau organisms pats saražo. nezinu, kā ir , kad paliek vecāka, bet nu līdz 30 es domāju, ka ar to pietiek. protams, jāskatās, vai nav ekstrēmie apstākļi, t.i. - karstie saules stari, lielais sals. tad gan vajadzētu lietot aizsargkrēmus.
/es spriežu pēc saviem novērojumiem/
10.05.2012 22:50 |
 
Reitings 114
Reģ: 11.11.2011
par to minimumu, kas sievietei ikdienā jālieto, tas jau dikti individuāli, atbilstoši ādas īpatnībām.
un ādas stāvoklis bieži vien ir atkarīgs ne tik daudz no tā, cik un kādu kosmētiku lieto, bet gan no tā, ko un kā ēd, cik daudz lieto šķidruma, vai vispār ir veselīgs dzīvesveids :)
man, piemēram, ir kominēta āda, un atbilstoši tās niķiem, uz doto mirkli no rītiem un vakaros seju mazgāju ar biodermas želeju, pēc tam lietoju krēmiņu, ko dermatologs izrakstījis, un tad pa virsu lieku saules aizsargkrēmu (sanāk pīrāgs, bet ko padarīs).
10.05.2012 22:57 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
mana miiljaakaa maska ir ar auzu paarslaam. taa ljoti labi paliidz sausai aadai. samalju kafijas dzirnavinjaas paarslas, bik pievienoju uudeni, izmeerceeju 10 minuutes, tad lieku klaat dabiigo jogurtu bez garshvielaam, piesauju pusteejkaroti dabiigo madelju ellju un tad turu uz sejas 10 minuutes. vari pielikt klaat bik saskaidiitu greifruutu, tas paliidzees attiiriit aadu un ir labs antioksidants.
poraam labi paliidz gurkju maska. tos parasti sablendereeju un lieku uz sejas. vieniigais, nekad nedariit to vasaraa, jo gurkjis balina aadu un var sanaakt, ka beigaas paliec ar bruunu kaklu un baltu seju.
uz pumpaam uzlieku uudenii izskiidinaatu aspiriinu.
katraa zinjaa tev pashai nedaudz jaapaeksperimentee, lai atrastu labaako, jo katram taa aada ir savaadaaka.
es veel eksperimenteeju visu laiku ar essential oils (dabiigajaam elljaam vai kaa tur, nezinu iztulkot). ja aada sataukojaas un nedaudz kaada pumpa piemetaas, taisu mikstuuru ar teejas koka ellju. njemu 100 ml uudeni un pielieku klaat 5ml teejas koka ellju un ar to tiiru seju. vai arii kaadaam no maskaam piepilinu klaat kumeliishu ellju. tikai jaatceraas, ka aarsteejoshaas elljas vienmeer ir jaatskaida ar neitraalajaam. parasti iet 1 piliens uz 10ml, stipraakam pat 1 piliens uz 50ml.
10.05.2012 22:57 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.04.2009
Paldies, krista :)
10.05.2012 23:07 |
 
Reitings 436
Reģ: 06.03.2012
Katram jau tas minumums ir atšķirīgs,atkaribā cik tā āda mums ir kaprīza.
Manā sejas kopšanas stūrītī ir attīrošais pieniņš/losjons, toniks, mitrinošais un barojošais krēms,skrubis un reizi nedēļā sejas maska.
10.05.2012 23:21 |
 
Reitings 1027
Reģ: 19.03.2012
Tas ir loti atkarigs no adas.
Sausai adai ir nepieciesams vairak ka normalai.
Bet looooti nozimigs bus uznemta udens daudzums, miegs, uzturs (!!) un ari geni, ja runa par kruncinam.
Un kas vienam der, citam var nederet, jaatrod pasai sev deriga kosmetika :)

Es noteikti ieteiktu paraknaties IHERBA - http://www.iherb.com/?rcode=tib189

Tur par loti labam cenam ir ekologiskas lietas (parsvara) un tad tik japalasa atsauksmes, jasuta un jaizmegina. Jo nekad nevar zinat, ka ada reages ari. :)
Tagad gan laikam pvn bus jamaksa, bet varbut ari ka pec laika jau vairs ne, bet ar visu pvn cenas labas un sutisana leta ($4 vai $6) un ja neesi pasutijusi tur neko vel, tad vel atlaidi sanemti $5
11.05.2012 00:24 |
 
Reitings 140
Reģ: 29.01.2009
taa jau organisms ir piebaazts ar visaadiem toksiiniem un kreemi piesaarnjo veel vairaak. agraak lietoju katru dienu visaadus kermenja losjonus, kreemus un mociijos ar kaudzi alergijaam.


ir taada lieta, kaa izsalkushaas aadas sindroms - jo vairaak ziekjee, jo vairaak aada uzsuuc un lielaaka pierashana pie kreemiem rodaas.


ja tev ir zem 30 gadiem, kreemus vajag minimaali. tik, cik aizsardziiba pret sauli un ik pa laikam mitrinosho kreemu jaunai aadai. tai vietaa labaak pataisi dabiigaas sejasmaskas.


pilnīgi piekrītu šeit Kristai. pati savulaik zieķējoties ar visu ko tiku gan pie izsalkušās ādas sindroma, gan arī pie alerģijām. no tā sindroma vaļā esmu tikusi, mana āda pati tagad spēj saražot, kas nepieciešams, nevis gaida uz krēmiem. bet no alerģijām vaļā vairs netieku, tagad varu lietot tikai vai nu paštaisītos krēmus/skrubjus utt vai arī man ir ļoti ierobežota veikalā nopērkamo līdzekļu izvēle. tā, ka zieķēties katru dienu ar visu, kas tik tiek ražots, neiesaku.
11.05.2012 01:03 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Es no riia un vakaraa seju tiiru ar pieninju un losijonu (lietoju Clarnis) un peec tam smeeteeju mitrinosu kreemu, kas ciinaas ar pirmajaam grumbinjaam (no Clinique) un acu kreemu (Estee Lauder).
Pirms mazliet vairaak kaa gada bija probleemas ar aadu, bet kops esmu saakusi ruupiigi seju tiiriit un lietot kvalitatiivu kosmeetiku + veseliigu paartiku un nodarboties ar sportu, sejas aada ir ieveerojami labaaka. Vairs par puuderkreemi nav jaalieto. Paslaik ikdienaa lietoju tikai ljoti vieglu mineraalpuuderi.
11.05.2012 01:18 |
 
Reitings 362
Reģ: 01.03.2012
kāda ieteiktu vīriešu ķermeņa kopšanas līdzekļus...lai āda būtu elastīga. ...
11.05.2012 01:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits