Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad gribas "handikapu"

 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
Sveikas, mīļās meitenes!

Esmu nonākusi tādā situācijā, ka gribās "handikapu" uz kādu laiku. Es pat nezinu, kā lai pasaka to savai otrai pusei. Ja kādai ir bijis līdzīgi, padalaties ar info, kā lai paņem atelpu no savējā vismaz uz mēnesi, jo es vairs nesaprotu, ko gribu.
10.05.2012 18:43 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
domāju, ka tā arī pasaki: ka gribi salikt visu pa plauktiņiem un padzīvot tikai un vienīgi sev. Un ka tas būs labāk abiem, jo arī viņš taču varēs apdomāt, kas un kā..un arī to, kāpēc Tev gribējies nedaudz atsevišķi padzīvot.

ja iekšā jūti, ka nāksi atpakaļ, ka tā ir tikai vēlme padzīvot atsevišķi, visas mantas vari sev līdz neņemt (ja dzīvojat kopā) , bet tikai to, ko vajag. Līdz ar to varēsi viņu nomierināt, ka re- mantas tak atstāju.

Taču, ja jūti, ka tā ir šķiršanās priekšspēle , tad gan visas mantas savāc, ar piebildi, a ja nu kas.. nebūs vienam otru jāsāpina.

cilvēkam ir jāsaprot, ka ja ir lemts- būsiet kopā, ja nē- un viņš nepiekrīt Tavai vēlmei- viņš Tevi tik un tā nenoturēs.

Varbūt padzīvojot atsevišķi -uzradīsies vēl lielāka vēlme pēc mīļotā. Taču to vairs nevarēs uzzināt, jo Tu karstumā būsi jau sen aizgājusi pavisam, ja viņš nepiekrīt taviem noteikumiem.

piedod, ja kas ne tēmā..grūti jau saprast, kas Tavā sirdī darās ;)
11.05.2012 13:41 |
 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
paldies, Mistika! I got your point.

Katrā ziņā, vakar aprunājos ar draudzeni, un sapratu, ka tāda atsevišķi padzīvošana neko nemainīs- tāpat būs zvani, raustīšanas, čekošanas. Pagaidām laikam vēl padzīvošu "diskrēti" kopā.
11.05.2012 15:34 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
kāpēc?

vnk-necel, neatbildi uz zvaniem, sms :)
11.05.2012 15:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits