Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā lai saņemās?

 
Reitings 17
Reģ: 30.04.2012
kā lai saņemās.. esmu pamanījusi ka esmu palikusi noslēgtāka, vairāk negribu būt visu laiku draugu lokā , labāk jūtos kad esmu viena.. tas sākās laikam ar to ka draudzējos ar vienu puisi, kurš mani sagrāva vnk krāpjot, bet es tikai cereeju un ticēju ka viss ir patiesi, un manā klātbūtne viņš arī tā runāja, bet aiz muguras darīja ko citu.. tā es sāku būt zem viņa tupeles, itkā pazaudēju sevi, esmu palikusi slinkāka, vairāk nerupējos par sevi.. pavisam mainījusies.
(nebiju iemīlējusies )
pagājuši vairāki gadi, bet es nevaru attapties kā es varēju sevi upurēt cita dēļ, kā lai motivē sevi savākties, un sākt sevi 1. vietā nostādīt?
09.05.2012 21:40 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Nezinu vai ir jēga viena jefiņa dēļ, it īpaši ja tas ir bijis pirms vairākiem gadiem, sabojāt savu tagadējo dzīvi. Ir taču pavasaris, kā tam var neļauties? Aiziet!!! :D
09.05.2012 21:43 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
Man ir bijis tapat - vel aizvien pec vairakiem gadiem esmu noslegta. Uz ballitem neeju, ari tagadejas attiecibas pielauju to pasu kludu - puisi nostadu pirmaja vieta.. kadel ta ir, es nezinu.. laikam ta ir primaro lietu piramida mana dzive...
09.05.2012 21:43 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
sac ar sevis iepriecinasanu. piem, man loti garso garneles, tad nu es iegaju veikala un sev tas nopirku lai ari finanses to nelauj.
09.05.2012 21:44 |
 
Reitings 17
Reģ: 30.04.2012
@ Fashiona itkā varētu skanēt jēli, ka dēļ zēna.. bet es sapratu kad no tās reizes kad nostādiju sevi tāda situācijā, nespēju tikt ar sevi galā.. pārak ļoti uzticējos cilvēkiem, tāpēc komunicēt un uzticēties kadam arī grūti
09.05.2012 21:49 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
bet neviens taču neliek kkādiem paziņām, draugiem uzreiz uzticēties :) uztici'ba ir jānopelna.
var būt komunikabls tāpat :)
es piem. uzticis tikai saviem tuvākajiem, un ar pārējiem cilvēkiem esmu ļoti draudzīga, bet nekad "nerēķinos", ka viņi darīs, kā solījuši u.t.t. .. izdarīs - ļoti jauki - nē - arī nekas. nemāku sakarīgi latviski pateikt, tad nu - no expectations, no disappointment....
09.05.2012 22:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits