Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stjuartes

 
Reitings 86
Reģ: 26.02.2012
Sveikas meitenes !!

gribēju pajautāt, varbūt kāda no jums strādā ir strādājusi, vai arī kāds no paziņām par stjuarti !! varbūt varat padalīties ar viedokļiem.

Pati esmu apsvērusi domu iet uz to, bet nu nedaudz baidos par to, ka varētu traucēt attiecībām... katrā ziņā esmu apjukusi..

Paldies :)
08.05.2012 23:36 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Kuraa kompaanijaa tu gribi pieteikties darbam?
09.05.2012 00:05 |
 
Reitings 1065
Reģ: 29.01.2009
ehh, nemācēšu atbildēt uz Tavu jautājumu, bet zinu tikai to, ka jau kopš bērnības vienmēr domāju, ka būšu stjurate. tik man liekas, ka man ļoooti traucē/traucētu tas, ka es nesaprotu krievu valodu.
tas tā, ar atkāpīti no jautājuma :D
09.05.2012 00:09 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.02.2012
nu īstenībā man jau maija beigās ir jāiet uz interviju, rynair
bet nu jo tuvāk nāk jo vairāk sāku domāt vai tas baigi netraucēs attiecībām un cik ilgi visp sanāk būt prom no mājām utt :)
09.05.2012 00:25 |
 
Reitings 103
Reģ: 23.05.2010
Man labākā draudzene ir strādājusi par stjuarti, pēc 5 gadiem gaisā ,viņa strādā ofisā un ir ļoti laimīga.
Darbs ir ļoti grūts, atbildīgs un sakumā, līdz noslēdz kontraktu, arī samaksa nav sevišķi laba
( Latvijas Airbaltic arī pēc pārbaudes laika tā nav ne tuvu tik liela, kā starptautiskajās kompānijās).
Grafiks atkarīgs no tā, kurā zonā strādā, var būt arī tā, ka katru dienu esi mājas, bet ja tālie lidojumi , tad labi ja 1/3 no mēneša.
Prestižs ar laiku pazūd, jo tas būtībā ir tas pats viesmīles darbs , tikai gaisā
Ļoti bojājas ādu, dēl gaisa speidiena maiņas un arī kājas pietūkst, var būt problēmas ar vēnām.
Ja esi vecumā, kad jau vēlies ģimeni, darbs nav ieteicams, jo spiediena maiņa arī ietekmē sievietes reproduktīvās spējas.
Valodas, jāzin vismaz 3 - klientu apkalpošanas līmenī, neviens Tev neprasīs recenziju par ekonomisko situāciju valstī, jo vnk Tev nebūs laika klačoties ar klientiem.

Plusi:
ceļojumi tev un tavai tuvākajai ģimenei
piedzīvojumi
skaista forma ( labā kompānijā)


lai veicas!:)
09.05.2012 00:26 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.02.2012
Harmony paldies, nedaudz nomierināji mani... :)

vnk dzirdēju ka esot kkādas apmācības bet vācijā uz 6 nedēļām...

nju katrā ziņā kā mans draugs man teica, kamēr nepameiģināsi nezināsi kas un kā :)
09.05.2012 00:32 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Ryanair nav taalo lidojumu un layover, liidz ar to, maajaas buusu maajaas gandriiz katru dienu. bet njem veeraa, ka stjuartu darba laiks var buut 12h dienaa, nedeeljaa ir atljauts straadaat liidz 60 stundaam, meenesii liidz 190... un ja likumi saadus darba laikus atlauj, tad kopmaanijas to biezi zimanto un savus darbiniekus nostraadina liidz peedeejam. Ja draugam ir ofisa darba laiks, tad var buut gruuti kopiigu briivo laiku atrast, jo njmem veeraa, ka tev var naakties straadaat arii nedeeljas nogalees un briivdienaas. Samaksa arii nekaada lielaa, seviski saakumaa, nebuus un ar Ryanair arii nekaadas celjosanas prieksrociibas nebuus.
09.05.2012 00:37 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Ļaunuma Sakne* , krievu valodas nezināšana netraucē, tici man, jo īpaši ja strādā par stjuarti tajos reisos, kas neceļo uz Krieviju. Vienkārši atceros situāciju, kad lidoju uz UK, man sēdēja blakus krievs, kas vēlējās sazināties krieviski ar stjuarti, beigās tomēr bija jāizlīdzās ar angļu valodu, jo meitene krieviski nesaprata.
09.05.2012 00:38 |
 
Reitings 1065
Reģ: 29.01.2009
Kumeliņ, pati tam lidojot nebiju pievērsusi īpašu uzmanību, bet nu gan jau, ka tomēr pieņemot darbā skatās, zini valodu vai nē, jo krievvalodīgie un tie, kas to saprot un runā, ir jau visai daudz. :)
Aly - lai veicas! :)
09.05.2012 00:58 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Ļaunuma sakne, tā varētu būt, kā jau augstāk meitene minēja, ka jāzin vismaz trīs valodas, lai varētu pieteikties darbā.
09.05.2012 01:12 |
 
Reitings 103
Reģ: 23.05.2010
Ryanair patiešām veic apmācības procesu ārzemēs, atkarībā no tā ,kurā bāzē ( Itālij, UK, Īrija....utt) Tu busi, Tev būs japavada vismaz 6 mēneši tur ( ja ne vairāk, jo par stjuarti tu kļūsti, nokārtojot gala eksāmenus, ir gadījumi, kad eksāmeni tiek nolikti vēlāk). Eksāmeni nav latviešu valodā, jo tā nav Latvijas aviokompānija. Jāmāk labi peldēt.
Tev apmācība un dzīvošanas izmaksas jāsedz pašai no savas kabatas, tiek piedāvāts kredīts.
09.05.2012 01:28 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Ja jūs abi dzīvojat Rīgā, bet tu pretendē uz stjuartiem Ryanair, rēķinies ar domu, ka pamatā tu dzīvosu ne-Rīgā, jo bāzes Ryanairam šeit nav. Kompānija nosūtīs strādāt tevi uz kādu bāzi Eiropā, bet mājās varēsi lidot tikai, kad būs brīvdiena.
09.05.2012 09:41 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.02.2012
ne Rīgā nedzīvojam....abi esam anglijā
un valoda mani tā kā nebiedē jo ir pieredze uz kuģiem...
bety tgd sākuy saubīties Harmoniy iespējams ka zini tev tur arī ir jārāda peldēt prasmes??
09.05.2012 11:45 |
 
Reitings 550
Reģ: 29.01.2009
Nez man viens draugs airBaltic par stjuartu strādā un attiecībām tas pilnībā netraucē, jo mājās ir tik pat bieži cik jebkuru citu darbu strādājos, varbūt tikai pāris reizes mēnesī sanāk arī pa nakti palikt kkādā citā valstī, bet tas ir samērā reti.. :)
09.05.2012 12:06 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Es nevēlētos strādāt stjuartes darbu. Iemesls ir tāds, ka bērnus nenīstu, man tie patīk un arī pati kādreiz vēlēšos, bet stjuartes gaiss - spiediena maiņas utt. ļoti iespaido ginekoloģisko līniju.. ir reizēm pat iespēja, ka dēļ šī darba sieviete vairs nespēj palikt stāvoklī.
Šis darbs arī nav stabils, ja vien nav tas variants kā Harmony minēja, 5 gadi stjuarte un tad ofiss, a ja līdz ofisam nenonāk, tad ir atlaišana, jo tur vajag skaistas, jaunas sievietes. Vecās nevienam nav vajadzīgas par stjuartēm..
09.05.2012 13:19 |
 
Reitings 1
Reģ: 09.05.2012
Gribeju pateikt, ka macos Londona college par Travel & Tourism temu!
Sis ir pirmais gads, bet vel atlikusi 3 maciibu gadi!
Sis diploms laus pa taisno tikt uz pasaules augstakas kvalitates reisiem, piem, ka Virgin Atlantic. Sis maciibu kurs ir loti viegls. Es esmu iemacijusies daudz, ko jaunu. Loti liela nozime ir customer services, tas nozime tev jabut loti labam apkalposanas prasmem. Protams, arii tev jabut divvalodiibai, auto vadiitaja apliecibais (Virgin Atlanti pieprasa) un peldesanas prasmem, ja nemaldos 25-50m.
Alga atmaksa cik zinu nemaz nebus lielum liela apmeram 11-12.000 gada, bet kad bus pieredze jau 10gadus, tad bus apmerams 25.000.
Kad so visu es uzzinaju, sapratu, ka tas vairs nav mans sapnu darbs :(
Bet sis kurs tomer atlauj stradat lidostas un turisma agenturas, ta ka nekas nav zaudets. :)

Lai Tev veicas!
09.05.2012 13:28 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.05.2011
VAKANCE STJUARTEM!!!

Darba apraksts:
Viesu uzņemšana lidmašīnā;
Nodrošināt pasažieru komfortu uz lidmašīnas klāja;
Nodrošināt pasažieru apkalpošanas servisu, galda servēšana, ēdienu un dzērienu pasniegšana;
Pasūtījumu organizēšana ar ( catering) ēdināšanas kompānijām un restorāniem;
Organizēt dažādus pirkumus, kā žurnāli, saimniecības preces, medikamenti u.c. preces, kas nepieciešamas uz lidmašīnas klāja;
Lidmašīna (Global Bombardier 5000) bāzējas Rīgā.


Prasības kandidātiem:
Obligāta iepriekšējā pieredze, vai pabeigti kursi šajā jomā (kandidātu pieteikumi bez iepriekšējas pieredzes netiks izskatīti);
Eiropas Savienības pilsonība;
Prezentabls ārējais izskats;
Ļoti labas krievu un angļu valodas zināšanas;
Komunikabilitāte, punktualitāte, atbildības sajūta, organizatoriskās prasmes, augsts pašdisciplīnas līmenis, taktiskums, stresa noturība.


Uzņēmums piedāvā:
Augsts atalgojums;
Apmaksāts atvaļinājums;
Plaša lidojumu ģeogrāfija; Eiropa, Āzija, Amerika;
Piemaksas par ilgstošiem izbraukumiem, ārpus bāzes pilsētas;
Darbs pēc grafika.


Savus pieteikumus un bildes lūdzam sūtit uz e-pastu: [email protected]

Informācija pa telefonu 22553336
11.02.2013 11:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits