Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bijušie

 
Reitings 48
Reģ: 05.04.2012
Sveikas meitenes!
Padalieties ar reāliem stāstiem, kā tikt pāri tam, ka puisis ir no jums aizgājis citas sievietes dēļ? Problēma ir tajā, ka šo cilvēku ir jāredz diendienā, viņa pārlaimīgā sejas izteiksme un stāsti apkārtējiem par savu "īsto, vienīgo, ideālo draudzeni" ir ļoti sāpīgi. Man viņš bija ļoti tuvs, dzīvojām kopā, bija kopīgi sapņi par nākotni, nekas par beigām neliecināja. Un jā, aizgāja pie citas.
Varbūt kādai ir šāda pieredze un var palīdzēt tikt tam visam pāri? Sirsniņa joprojām sāp ļoti, ļoti.
Paldies!
08.05.2012 17:10 |
 
Reitings 12
Reģ: 04.01.2010
Sveika! :)

Kā tas sanāk,ka tev viņš jāsatiek diendienā?
Strādājat blakus?
08.05.2012 17:14 |
 
Reitings 48
Reģ: 05.04.2012
Jā :) Kolēģi.
08.05.2012 17:15 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Neko labu pateikt nevarēšu. Man ārī laikam tuvojas šķiršanās. Iedomājos, cik tev ir smagi. Kur tad viņš to citu tā satika un cik ilgi bijāt kopā?
08.05.2012 17:15 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Būtībā, lai kaut nedaudz izpirktu savu vainu, viņam būtu jāpamet darbs. Tas būtu godīgi
08.05.2012 17:16 |
 
Reitings 48
Reģ: 05.04.2012
šeit bija apraksts, rakstīju jau iepriekš. tad tikai nezināju, ka esmu nodota un samainīta pret citu :/
http://cosmo.lv/forums/topic/114398-skirsanas/
08.05.2012 17:17 |
 
Reitings 362
Reģ: 01.03.2012
pēc iespējas ātrāk iemīlēties
08.05.2012 17:27 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kordeelija-tu saki - izpirkt savu vainu!Ar varu cilveekam nevar likt otru miileet!
Skirsanaas vienmeer ir loti liels trieciens-nezinu nevienu,kas nebuutu gaajis tam paari ar prieku!Tomeer mums jaanolaizas uz zemes un jaapadomaa ,varbuut mees kaut ko izdariijam nepareizi sajas attieciibaas!Vienmeer vainojam viiriesus,bet varbuut varam kaut ko mainiit sevii,lai siis nepatiikamaas skirsanas vairs nenotiktu...!
Es tavaa vietaa ietu uz darbu ar paceltu galvu,nekaadaa gadijumaa neparaadiitu vinam ,ka esmu satriekta!Tas ir pagaajis ,beidzies...tas satriektais izskats nevienu vairs neiezeelos!Paies kads laicins un buus vieglaak!Vienkaarsi jaasanem sevi rokaas!:)
08.05.2012 17:27 |
 
Reitings 12
Reģ: 04.01.2010
Jūtu tev līdzi. :(

Izlasiju iepriekšējo rakstu...rakstīji,ka dzīvojāt kopā gadu,cik ilgi bījāt vispār kopā?

Un turies!Paies laiks,jutīsies labāk..
08.05.2012 17:29 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Jaa, pamaniju ieprieksheja diskusija savu komentaru, cik preciizi trapits, cik tomer tie puishi ir paredzami, ipashi, vienmer ir skaidrs kas ir aiz vardiem, ka meitene ir parak laba....

Bet... iesaku sanjemties, savest sevi ideala kartiba, ja to vel neesi izdarijusi, lai vinjsh redz, ko zaudejis, un galvenais, izskaties laimiiga!, jaa, izskaties, jo buut laimiiga tu vel nespesi kadu laiku! Pamegini aiziet uz kadu randinju, un neslep to, paklachojies darbaa ar kolegem par kadu randinju, aizies lidz vinjam, vismaz nolaidisies no saviem augstumiem. Un izturies pret vinju ka vnk pret kolegi, it ka nekas nebutu bijis
08.05.2012 17:56 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Tikai laiks var palīdzēt tikt pāri, bet kas nu noteikti nepalīdzēs - ja turpināsi viņu ikdienā satikt. Ja viņš neiet prom, varbūt pameklē tu citu darbu. Saprotu jau, ka tagad nav viegli, bet savu emocionālo pašsajūtu nekāda nauda neatsvērs.
No pieredzes saku, ka sāp jau visvairāk tieši tā pazemojuma sajūta, zemapziņa, kas saka, ka, redz', tu nebiji gana laba, bet kāda cita ir. Tad, kad tev pāries, sapratīsi, ka ir, iespējams, pavisam otrādi un, ka tas, ka viņš aizgāja, ir labākais, kas varēja notikt. Manas pēc-šķiršanās fāzes attieksmē pret otru meiteni (un arī pašu puisi) bija - dusmas -> skumjas -> dusmas -> skumjas -> naids -> aizvainojums -> žēlums -> pateicība. Tagad sirdī novēlu abiem visu to labāko.
08.05.2012 18:07 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
galvenais, lai tev ir tā apziņa, ka viss, nekādu cerību, nekādu sevis pierādīšanu viņam. VISS. tas cilvēks tev vairs neeksistē. tālāk p ā r d z ī v o! ja gribas raudāt - raudi, ja gribas kliegt - kliedz, nemelo sev, ka viss ir labi.
08.05.2012 18:39 |
 
Reitings 540
Reģ: 18.11.2011
Neviens v,īr.nav aizgājis citas sievietes dēļ, bet ir bijuši iemesli, kas saistīti ar manu raksturu toreiz...
08.05.2012 18:47 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Laikam vislabaakais ,kas var buut -skirties bez dusmaam!
Es savam viiram pateicu soriit,ka laikam mums ir vajadziigs mazliet taads paardomu laiks,kaut kas ,kad jaapadziivo mazliet atseviski-es izveeleejos aizbraukt uz Latviju uz paaris meenesiem vasaraa!
Tas nav viegli vinam ,jo vins vienmeer visur brauc ar mani kopaa,bet soreiz teicu-man ir pienaacis atkal laiks paardomaam....!Man kaut kas ir jaamaina sevii varbuut,lai viss riteetu labi naakotnee!:)
08.05.2012 18:54 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle,
es mazliet nošokējos par Tavu pēdējo komentāru. Man kkā vienmēr pēc Taviem ierakstiem ir licies, ka Tev ir ļoti harmoniska laulība un attiecības ar vīru.
08.05.2012 19:22 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Hmm man arī likās, ka Emanuellei parauglaulība :(
08.05.2012 19:26 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Nezinu,man nekas šokējošs Emmanuelles tekstā nav atrodams.
Ok, vairāki mēneši avrbūt ir par daudz priekš otra,kas paliek, bet kopumā.. Ir jau problēmas,kas attiecas tikai uz evi, kurām vajadzīgs laiks,lai tiktu galā pašam, vienatnē.
08.05.2012 19:33 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Kas vispār TĀDS ir Emanuelles komentārā? Kāds sakars ar viņas laulību?

Bet vispār piekrītu Emanuellei - sievietēm dažkārt vajadzētu kritiskāk pašām uz sevi no malas paskatīties un apzināties, ka viņas nav pasaules (vai šo attiecību) "nabas". Tā jau dzīvē notiek - it kā esi kopā ar foršu cilvēku, bet tad attopies, ka dzīvē nejauši ienākušais cilvēks, lai gan ir atšķirīgs no pašreizējā puiša, tomēr ir īstais Īstais. Sirdij jau nepavēlēsi!

Vienīgo "fui" var teikt par to, ka puisis neprotas turēt muti darba vietā un pilnīgi neiejūtīgi izturas pret diskusijas autores jūtām.
08.05.2012 19:45 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
Ieteiktu tiešām darīt kā jau iepriekš minēts - ej uz randiņiem un dzīvo tālāk..
Es piemēram ar savu patreizējo draugu iepazinos caur sludinājumu zip.lv, viņš atsaucās un es negribīgi atbildēj un tad jau vēstule pēc vestules un pēc 3 mēnešiem satikāmies.. un nu jau 3 gadi laimīgi kopā :)
Es gan toreiz biju vēl vecajās attiecībās, jo jutu, ka tās sāk iet uz galu.. kas tāds man palīdzēja to visu ātrāk pārdzīvot..
protams, ir sevis bremzēšana ar domām: ak Dievs, ko es daru?.... bet ir jātiek tam pāri.. un tiešām - pucējies, velc augstpapēžu kurpes, svārkus un esi laimīga, staro.. parādi tam tur, ka esi vairāk vērta, nevis lai tikai spilvenā raudātu.. aizej uz sporta klubu, dari priekš sevis to, ko nedarīji agrāk - to, kas Tev sagādā prieku un baudu no izdarītā :)
08.05.2012 19:58 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Būtībā, lai kaut nedaudz izpirktu savu vainu, viņam būtu jāpamet darbs. Tas būtu godīgi


Kādu vainu izpirkt?Tikai tāpēc,ka attiecības neizdevās un viņa īstā meitene bija nevis šī,bet cita viņam automātiski jājūtas vainīgam un jāpamet darbs?Nezināju,ka attiecību izbeigšana,jo ir jūtas pret citu tagad ir kaut kas par ko jāizpērk vaina...par kaut ko izpirkties varbūt vajadzētu,ja čalis būtu kretīns un ar divām uzreiz satiktos,krāptos.Taču te viņš ir izdarījis izvēli.Jā,varbūt vajadzētu aizvērties un iepriekšējo meiteni redzot nebļaut uzreiz pilnā rīklē,kāda jaunā ideāla,taču pamest darbu...kamdēļ?
Diskusijas autorei-laiks palīdzēs.Viņš nebija tavs īstais cilvēks,bet tikai ar laiku pāries skumjas.
08.05.2012 19:59 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.02.2012
njā, izlasiju tavu iepriekšējo raxtu.....
kas man liek aizdomāties vai visp kādam uz šiš pasaules var uzticēties... ar mani atgadījās kkas līdzīgs, viss bija lieliski pat pārāk forši lai butu taisniiba, rupejas par mani uztraucās, pat pagarināja manis dēļ līgumu (strādājām uz kruīzu kuģā) aizbraucām atvalinjaumā,viņš atgriezās pirmais uz kuģa, pēc četrām dienām atsūtīja man vēstuli ka esam pārāk daža'di cilvēki un ka es redz esot pelnījusi ko labāku...protams iemesls cita meitene ko protams man neraxtīja....Ai izraudājos kā negudra, vnk nonstopā un protams meklēju visas iespējamās vainas sevī..nedēlas laikā nokritos par 7 kg!!
Zini Es nosolījos sev , ka nevienam nav tiesību likt man justies slikti, aizbraucu ar paceltu galvu (bija grūti) un zini viss ko izdarīju bija, paskatījos viņam acīs un ar smaidu sejā pateicu ar mani viss ir ok un paldies...nakamajā dienā puisis pameta to meiteni un gribēja nākt atpakal pie manis
bet kā sacīt saka vilciens ir aizgājis :D

Zini , uzskati š atgadījumu par kritienu, pēc kura piecelies, sakārto matus un ar nebeidzamu smaidu sejā dodies tālāk ;)

nezinu, varbūt tev ir iespēja pameklēt citu darbu, vai aizbrauc kādā ceļojumā sakārto savas domas, savācies, atpūties..

Un zini tiešām dzīve ir brīnišķīga,
kā man draudzene teica...Lai atrastu savu īsto apelsīnu, Tev ir jānogaršo neskaitāmi mandarīni :D

Esi stipra ;)
08.05.2012 20:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits