Dāvanas no puišiem

 
Reitings 129
Reģ: 08.12.2011
Dīvaina diskusija, radās braucot uz darbu, kur dzirdēju kā sarunājas studentes, kas svinēja gada kopā būšanu un aizgāja runa par dāvanām visādos svētkos..

Vai Jums puiši dāvina zelta rotaslietas utt.? Vienkārši agrāk tas bija pilnīgi normāli, ka puisis uzdāvina tāda veida dāvanas nevis tur kaut kādus niekus kā mūsdienās.. Zelts tomēr ir mūžīgs un tā..būs vairāk atmiņu..
Tagad paskatoties tikai retai draudzenei puisis, ko tādu uzdāvina un vaina nav naudā!
Tā vien šķiet, ka mūsdienu attiecības ir nodriskātas un meitenēm nav svarīga attiecību kvalitāte, bet gan tas, ka ir puisis, kurš pat necenšās meitenes dēļ.. Manuprāt, meitenes ir ko vairāk vērtas par lētu kosmētikas komplektu un šampanieša pudeli!(Protams, ar izņēmumiem, ja dāvana ir ļoti pārdomāta un sirdij mīļa)
07.05.2012 15:28 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
man protams ļoti patīk saņemt dāvanas, pie tam labas un noderīgas.

taču pamanīju, ka ar gadiem arī man pašai sāk iepatikties mīļotajam dāvināt jauas un nopietnākas, dārgākas dāvanas.

Taču ne jau dāvanās parādās attieksme un mīlestība :)
09.05.2012 10:40 |
 
Reitings 413
Reģ: 12.04.2010
Jā, diemžēl, tā tas ir, ka sievietes tos vīriešus ir ļoti izlaidušas ar "es pati varu visu" un "man nevajag, ka Tu man kaut ko dāvini", bet tas nekam neder...jo vīrieši to tā arī saprot, līdz ar to savas mīļotās neiepriecina, (arī nākamās tāpat..).
Bet tieši dāvanas vīrietim ceļ pašapziņu, jo tādējādi viņš spēj iepriecināt savu mīļoto. Un, protams, atbilstoši viņa materiālajai situācijai, jo vērtīgāk, jo labāk. Un sievietes jau saprot, ka no vidusmēra vīrieša jaunāko Mercedes nevar gaidīt, bet kādu vērtīgu lietu (rotas, telefons, ceļojums uc. gan) :)
Tāpēc, ja vīrietis jau ir izlaists un neko nedāvina, ar viņu ir jārunā un jāsaka, ka Tu justos ļoti patīkami, ja viņš Tev kaut ko uzdāvinātu arī tāpat vien :)
09.05.2012 13:48 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
Jā, diemžēl, tā tas ir, ka sievietes tos vīriešus ir ļoti izlaidušas ar "es pati varu visu" un "man nevajag, ka Tu man kaut ko dāvini", bet tas nekam neder...jo vīrieši to tā arī saprot, līdz ar to savas mīļotās neiepriecina, (arī nākamās tāpat..).

neesmu sastapusi nevienu vīrieti,kas pēc teikuma "man neko nevajag" neko arī neuzdavina....:D
es esmu teikusi,lai nepērk neko dārgu,ja nav ar finansēm tik spīdoši kā gribētos..neiešu jau čalim pēdējo kreklu plēst nost savu iegribu dēļ...
galvenais,lai atcerās...;)
09.05.2012 14:02 |
 
Reitings 824
Reģ: 27.08.2011
Man ir savadaka situacija. Man ir...kaut ka neerti pienemt to,ka man kaut ko noperk. Ok,davanas ir davanas,visi svetki utt, bet,man,piem, ir neerti,ja staigajam pa veikalu un pusis saka - tev patik si soma? Labi,nopirksu tev! Un man iesledzas kaut kad mehanisms,ka vienmer saku, ne ne,man nevajag...
09.05.2012 14:08 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
zilbuliite, man gan liekas, ka vairumaa gadiijumu ir gan taa, ka viirietis taa arii saprot, kaa vinjam pasaka (t.i. nemeklee teiktajaa nekaadus zemtekstus). Maneejais arii muusu attieciibu saakumaa noshokeeja, ka tad, kad braucaam ciemos pie vinja mammas, uz manu jautaajumu, ko daavinaasim, vinjs man atbild, ka mamma esot teikusi, ka vinjai neko nevajag. Tad nu saaku staastiit, ka sievietes taa biezhi saka, bet tas nenoziimee, ka pat pukjes nevar nopirkt. Vispaar nezinu, kas vinjam toreiz bija uznaacis, jo peec tam neko taadu vairs neesmu maniijusi.
09.05.2012 19:09 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Lex-ja man jaaizvelas braucien uz Tahiti,vai veel viens briljanta gredzens -es noteikti nemtu Tahiti-tie iespaidi ,kurus guvu tajaa celojumaa ir neizmeerojami...tas ir kaut kas tik emocionaals...!Katram ,protams ,savs...!
Es noteikti aizietu uz labu operu,teaatri labaak ,nekaa kraatu rotaslietas kastiitee-tajaa pasaa cenaa ,piemeeram...!Man ir vajadziiga taa gariigaa emocija vairaak!:)
09.05.2012 19:22 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Emmanuelle, man patika
vai veel viens briljanta gredzens
:) redzi, Tu esi saņēmusi gan gredzenus, gan braucienus, un šeit es nešķiroju pēc emocionalitātes, bet pēc dāvanas materiālās vērtības. Ja vīrietis var atļauties, ir patīkami saņemt šādas dāvanas, vai ne? Vienkārši neticu meitenēm, kas saka "man jau neko nevajag", vajag un kā vēl. Jā, mīlestību nemēra naudas vai apdāvināšanas izteiksmēs, bet savu nozīmi tās tomēr nes.
09.05.2012 19:41 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Lex-taa ir !:)Ir jau viens un loti veertiigs,taapeec varu mieriigi teikt ,kaa juutos...!Laikam jau taa ir -taa teiksana -man neko nevajag ,ir lieka...!Man arii vajag un es tagad saaku domaat -pat diezgan daudz, lai justos laimiiga!Godiigi jaaatziist ,ka arii materiaalaam veertiibaam ir noziime-to nenoliegt!:)
09.05.2012 20:01 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
taisniba. nav tadu cilveku, kam nepatiktu davanas. atceros ka savam virietim rokas pulksteni uzdavinaju uz dzimsanas dienu. vel tagad nesa, un pat pa nakti gul!
09.05.2012 20:29 |
 
Reitings 362
Reģ: 01.03.2012
vēlos ar rožu lapiņām vienai pazīstamai uz auto nolikt..:)
10.05.2012 01:19 |
 
Reitings 11
Reģ: 10.05.2012
Man 2 gadu laikā tikai auskari tika uzdāvināti. Īpaši neiespringstu, dāvanas man nav tik svarīgas :) Visu, ko es vēlos es varu uzjautāt
10.05.2012 01:35 |
 
Reitings 322
Reģ: 12.09.2010
Taa kaa man paaraak daudz puishu nav bijis tad nu davanu arii maz bijis. No viena puisha kuru zinaaju tikai 2 dienas uzdaavinaaja man uz dz.d escada smarzhas moon sparkle, tas bij pirms 3 gadiem.
Tagadeejais puisis man ir daavinaajis visbiezhaak sarkanas rozes+ kartinja + konchas ( shito vinjsh man daavina taa vnk kad grib iepriecinaat )
Valentiindienaa pagaashaa arii sanjeemu sho pashu tikai veel klaat bij pielikti 50ls
Pagaashaa dzimshanas dienaa sanjeemu daavanaa celojumu divataa uz Dubaju. Z-sveetkos arii bijaam celojumaa, taa bij kaa jaunaa gada daavana.
Esmu sanjeemusi no vinja rokas pulksteni, kaut gan tie nebij sveetki , parasta diena.
Ir bijis no vinja arii mob telefons.
Vienu no romantiskaakajiem mirkljiem atceros ka biju paarvaakusies un tad kad iegaaju savaa istabaa vinjsh bij sakarinaajis balonus, ielicis vaazee ziedus tikai bez uudens , blakus bij konchas. Tas likaas tik miilji no vinja.
viss buutu jauki un skaisti, bet man nepatiik vinja pasniegshanas veids. Citreiz ir ok bet citreiz taa teikt vnk visu izbojaa. Nemaak vinjsh miilji pasniegt. Taa loti aatri un pats aizskrien uz vannasistabu vai kkur citur. Atstaaj mani vienu pashu ar daavanaam.
10.05.2012 01:45 |
 
Reitings 322
Reģ: 12.09.2010
Juus te visas rakstat oar rotaam ka aizmirsu ka man pashai kaklaa staav veel tagad zelta kjeediite no vinja. Man vinja ir loti miilja jo skaistas atminjas par to laiku. Shitaa gan bij vieniigaa reize kad vinjsh vinju skaisti pasniedza. Man vinjsh nelauj vinju njemt nost. Es vinjam uzdaavinaaju sudraba kjeediiti, saakumaa vinjam nepatika bet nu jau kaa 2 gadi nav nonjeemis nost.
10.05.2012 01:49 |
 
Reitings 322
Reģ: 12.09.2010
Un vispaar ir taa ka jo ilgaak esi attieciibaas jo mazaaks skopums paliek pret miiloto cilveeku. Tie kuri nav paarliecinaati ka attieciibas buus ilgstoshas tad arii puisis neredz iemeslu kko taadu lielu pirkt. Ir dazhaadi puishi, citi attieciibu saakumaa sola nez ko un arii nopirks jebko lai tik izpatiktu meitenei. Man attieciibu saakumaa daavanas nemaz nelikaas tik svariigas, visforshaak ir sanjemt ziedus tad kad esi attieciibaas jau 3 gadus un ir forsha sajuuta ka puisis jobrojaam veelas iepriecinaat un taa sajuuuta ka par tevi domaaja un tas kaa vinjsh mekleeja un izveeleejaas ziedus, atbriivoja speciaal laiku, taas sajuutas ir vislabaakaas. Es no vinja gaidu daavanu jau labu laicinju, gaidu kad beidzot pateiks dziivosim kopaaa. Neko vairaak neveeleetos.
10.05.2012 01:57 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Esmu radusi sanemt ari loti dargas davanas. Un davinats tiek tapat- tadel, ka pavasaris, tadel, ka man piestav vai gluzi vienkarsi tadel, ka esmu.
Nevaretu but ar virieti, kurs mani nelutina. Pec davanam nemeru milestibu, bet gan attieksmi pret sevi ka Sievieti.
Nopirkt ko dargu nav maksla? Tiesam? Izzinat sievietes velmes, gaumi un pasutit tiesi to, kas vinai patik un piestav ,manuprat, gan norada uz to, ka virietis par to ir domajis un pulejies.
Uzskatu par liekulibu vavulosanu, ka nekas dargs nav vajadzigs un "normalas" meitenes nemaz uz neko tadu nepretende! Gluzi vienkarsi nav to viriesu, kas kaut ko tadu spej sniegt.

Rupju izpausme var but loti dazada. Nav runa, ka tikai materiali dargakais ir vertigs. BET apgalvot, ka tas ir bezvertigi un pietiek ar iecienitako sokoladiti 2x gada ... Loti zel , ka sievietes sevi tik zemu nostada.
Piekritu uzskatam, ka sievietei sevi jamak nostadit ta, lai virietis pats censtos vinai dot labako, ko ir spejigs iedot!
10.05.2012 13:20 |
 
Reitings 362
Reģ: 01.03.2012
kādai tika uzdāvināts stripdance ?:D
10.05.2012 13:22 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Tieši aizvakar, man manējais gredzentiņu uzdāvināja, ar kristālu, tā pat vien, ne par ko. :) Tā kā, ja vīrietis Tevi mīl un attiecības ir nopietnas, manuprāt arī tiek davinātas tādas lietas un kā redziet, ne tikai svētkos, bet arī vienkārši, jo mīl. :)
10.05.2012 13:26 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
vēlos ar rožu lapiņām vienai pazīstamai uz auto nolikt..


Dmitris, ko Tu vēlies tai pazīstamajai uz mašīnas uzlikt starp tām rožlapiņām? :D
10.05.2012 13:27 |
 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009
Tām kurām ir uzdāvināti gredzentiņi,kā jūsu puiši uzzina,kādu izmēru jums vajag? Nedāvina taču jums bērnu gredzenus,kur tas platums ir regulējams :D
10.05.2012 13:27 |
 
Reitings 362
Reģ: 01.03.2012
skaya... kāpēc tāda interese? varbūt es esi tā, kurai vēlos uzlikt rožlapiņas ?:D
10.05.2012 15:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits