Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Blondīnes.

 
Reitings 181
Reģ: 17.06.2009
Sveikas. Parasti te saņemu atbildes uz saviem muļķīgajiem jautājumiem, tādēl vēršos pēc palīdzības.
Lieta tāda, ka nesen esmu kļuvusi par blondīni. Viss jau būtu labi, bet mūžīgā problēma - mati ir dzeltenīgi.
Esmu daudz ko dzirdējusi par tiem tonējošajiem šampūniem. Tagad nopirku kaut kādu IRIDA M platīnblondu, viņā ir 3 paciņas iekšā. Instrukcijā rastīts, ka jājauc ikdienas šampūns attiecībā 3:1 ar to tonējošo šampūnu. Nesaprotu 2 lietas - vai man obligāti jāizlieto visa tā paciņa vienā reizē? jo, ja es viņu visu izleju, sanāk aptuveni sauja, ko tad es likšu klāt vēl 3 saujas parastā šampūna? Vnk domāju varbūt to paciņu atvērtu pēc tam nedrīkst turēt, gaiss kaut ko nodara? Instr. nekas par to nebija minēts. Un es pareizi saprotu attiecību - 3:1, tas, piemēram būtu 3 tējk. parastā šampūna, 1 tējk. tonējošā? Nu tas tikai tā - piemēram.
Vsp bail palikt galīgi pelēkai.
Un vai ir vērts speciāli pirkt visu matu kosmētiku tieši domātu - blondīnēm? Tas arī palīdz nepalikt dzeltenīgai?
Kā Jūs vsp kopjat savus blondos matus?
07.05.2012 14:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits