Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mantas-pārvākšanās.

 
Reitings 357
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, noteikti gandrīz katra šeit ir pārvākusies vismaz vienu reizi uz jaunu dzīvesvietu.
Tātad, kur un kā ērtāk ir salikt mantas transportēšanai? Proti, kur jūs to visu salikāt, kastes, maisi?
07.05.2012 12:13 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Drēbes lielajos maisos un somās, pārējās mantas kastēs. Kastes savācos no veikaliem un pirku Depo :)
07.05.2012 12:17 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Drēbes, segas u.tml. maisos, pārējo kastēs, kuras paņēmu no darba vietas.
07.05.2012 12:19 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Es tādā apzinātā vecumā tikai vienreiz esmu pārvākusies - pagājušajā gadā Rīgas ietvaros. Es arī liku drēbes maisos, bet vedu arī vienkārši čupu uz pakaramajiem - iemetu mašīnā un aidā :D
Mana lielākā problēma bija grāmatas - kastes to svaru netur, tad nu es tās vienkārši lielām kaudzēm krāmēju mašīnā un tāpat arī otrā galā - lielām kaudzēm nesu dzīvoklī.
Visādas citādas lietas - kastēs. Pirku DEPO.
Man likās, ka man nav daudz mantu, dzīvoju 1istabas dzīvoklī, bez maz likās, ka ar vienu reizi visu varēšu pārvest savā mašīnā (izņemot mēbeles), bet kas tev deva... Vismaz 4 reizes braukāju. Tāpēc iesaku nepažēlot naudu un noīrēt kādu kravas furgonu, lai visu var izdarīt vienā reizē.
07.05.2012 12:47 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
tā kā pēdējo 9 gadu laikā esmu pārvākusies jau 7 reizes, tad zināma prakse man jau ir :D
pārsvarā jau visādas lupatas, apavus un tamlīdzīgas lietas salieku lielos maisos (no lielu preču iegādes veikalos vai liela tilpuma izturīgos miskastes maisos).
Bet tādas lietas, kas varētu transportēšanas laikā ciest vai ir smagas (trauku, grāmatas, elektroierīces) salieku parasti kartona kastēs vai plastmasas kastēs :)
pats grūtākais jau ir tad, ja mēbeles jāpārvadā, jo man daudz kas apskādējies šajos vadāšanas procesos ir :(
kastes vari iepirkt gan depo, gan dabūt Maximās utt.
Jyskā kādreiz bija arī tādas kā lielas plastikāta somas, kuras pārvadāšanai der.
07.05.2012 13:17 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Es laikam esmu pārvākšanās čempions. Pēdējo trīs gadu laikā esmu pārvākusies piecas reizes :D Nu tad tā:
1) visas drēbes, gultas veļu, dvieļus, spilvenus salieku lielajās somās un/vai čemodānos
2) gramatas, virtuves piederumus, apavus un tamlīdzīgas lietas kastēs
3) viegli plīstošas lietas - lampas, vāzes utt. pārvadāju atsevišķos maisiņos - vai nu iepakoju bubble wrap, vai ietinu dvieļos, salieku starp gultasveļu un krauju pašās beigās uz kastēm
4) ļoti palīdz uzraksti uz kastēm, kas tajās atrodas
5) puķupodus arī pašās beigās pārvedu turot rokās :)
6) lielākā problēma man būs ar akvāriju, jo izskatās, ka pēc gada draud vēl viena pavākšanās
07.05.2012 13:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits