Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Asas saapes Veedera lejasdaljaa

 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Internetaa es laikam nemaaku mekleet, kas tas ir. Man ljoti saap veedera lejasdaljaa kreisajaa pusee. Tur kur ir tie gurnu kauls, kas smuki vasaraa izskataas peldkostiimaa :D taa kaa tieshi virs taa kaula, tikai dziljaak. nemaaku paskadrot.

taada sajuuta, kaa buutu kaads, kas tur grieztu ar naziiti iekshpusee. un nav taa, ka tieshi piespiezhot, vai atspiezhot, kustots vai nekustoties, bet vienkaarshi uznaak - un tad nenormaali saap 15 sekundes un tad kaadu minuuti ir ok. Nu nav taa, ka konstanti saap, bet kad uznaak, tad ir aaaaaaaaaaaaaaaaaa. kas tas vareetu buut un kad man buutu jaasauc aatrie? :D
06.05.2012 22:26 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
citreiz aklā zarna izstaro sāpes uz kreiso pusi, bet atrodas labajā.. ja ir jau galīgi traki tad tā esot.
varbūt olnīca?

ja stipri sāp, tad domāju, ka jāsauc ātrie.
06.05.2012 22:30 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
nu, kā Tev beidzās? viss kārtībā?
07.05.2012 11:26 |
 
Reitings 847
Reģ: 29.01.2009
man ar bija tā, kādu nedēļu ar pārejošām sāpēm tieši tanī vietā kur aprakstīji, un viss pēc tam pārgāja pats no sevis, iespējams bij apsaldējums kau kāds, protams aizskrēju pie doka sirds mieram, uztaisīja sonogrāfiju viss ok.
08.05.2012 21:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits