Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kontracepcijas tabletes YAZ!

 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Ir kādi viedokļi??? Es dzeru otro mēnesi - man viņas izrakstija lai stabilizetu hormonus. Galīgi neesmu apmierināta - man šķiet ka man no viņām ir celulits parādijies! Pluss jau otro ciklu atkal ir smērēšanās - gribētos uzzināt ka ir gajis citām meitenēm ar šīm tabletēm!!!???
06.05.2012 00:06 |
 
Reitings 433
Reģ: 09.10.2009
Tu nekad agrāk neesi dzērusi OK? Ja nē, tad tas viss ir ļoti saprotams, jo organismam jāpierod pie hormonu devas, bet zinu, ka nepatīkami sadzīvot ar kaut ko tādu, tāpēc ieteiktu iet pie ginekoloģes un lūgt citas piemērotākas tabletes ;)
06.05.2012 18:13 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
diemzeel ginologi par daudzaam siim lietaam noklusee, jo viniem vienkaarsi ir liigums ar dazaadaam OK razotaajfirmaam. Arvalstiis sen pieraadiits, ka mazaakais ko no vinaam vari dabuut ir seksuaalaas veelmes zudums, liekais svars, celuliits, galvassaapes, emocionalitaate u.c. Taa kaa meitenes juusu izveele, pamekleet aarvalstu lapaas vairaak info par hormonaalo kontracepciju un uzzinaat patiesiibu vai akli klausiit ginekologiem.
12.05.2012 17:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits