Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaitina..

 
Reitings 102
Reģ: 24.01.2011
Sveikas!
Drusciņ nolaižu tvaiku :D
Mana dzīvokļa biedrene(krievu tautības meitene) visu laiku sajūsminās par savu izskatu. Tas jau nebūtu nekas, ja nejautātu manik pēc mirkļa frāzes "vai labi izskatās?" "paskat cik man garas skropstas" ""paskat cik smuki man izskatās" Besīgākais ir ,ka visu laiku salīdzina kaut kādus sīkumus.. piem "tev skropstas gan ir īsākas" "tev šitas.. tev tas.. man tas un šitas" :D
Esmu tāds cilvēks kas mierīgi spēj šādas lietas ignorēt... :D bet ja cilvēks visu laiku "kasās" klāt lai viņu novērtētu un izteiktu viņam komplimentus un ja neatbildi nez cik reizes pārjautā.. "vai labi izskatās?" "kāpēc tu mani ignorē" pacietības mērs jebkuram sašķobitos.
Negribu sabojāt attiecības, skaitāmies it kā draudzenes, bet es nespēju šo tīksmināšanos paciest.
Kā Jūs rīkotos šajā situācijā?
05.05.2012 23:31 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
es pateiktu kko asu, ganjau :D a la - man nepatīk. un ja viņa kko teiktu - tad tekstiņš: par gaumi jau nestrīdas ... sevišķi jau ar tādām kā tu, kam tās nav .. :D gan jau uz laiciņu aizvērtos.
05.05.2012 23:33 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Tā arī pateiktu - lai liekās mierā un viss. Šādas īpašības cilvēkos neciešu. Liktu to arī saprast.
05.05.2012 23:33 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Man patīk izteikt komplimentus, ja tie ir pamatoti, taču tad, ja nav, esmu tieša un saku, ja man kaut kas nepatīk, tāpēc laikam apkārtējie reti kaut ko par savu ārieni lūdz komentēt. Vai mani kas tāds kaitinātu? Man nepatiktu troksnis, tas vienīgais, kaut kādas skropstas, mati, apģērbs, tā apspriešana neizraisa īpašas emocijas. Tad, ja viņa teiktu, ka matemātiku labāk saprot, es gan scēnu sarīkotu:)
05.05.2012 23:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits