Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atkal par skopuļiem

 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Tātad esmu ar puisi kopā 7 mēnešus :o Bet domāju škirties.Ne jau protams,tikai viņa slimīgā skopuma dēl,bet arī citu īpašību dēļ.Bet par to protams ir cits stāsts.
Visas kopbūšanas laikā viņš pilnīgi nevienu reizi,man nekad neko nav izmaksājis :O :O
Lieta tāda,kad vinš strādā diezgan cienijamā amatā,bet es esmu studente un man tie līdzekļi ir tik cik vecāki iedod.Tātād nekādi dižie.
Kaut arī viņš mēnesī pelna diezgan normālu summu,vinš nekad nav nekur neko izmaksājis.Mēs Ziemassvētkos bijām aizbraukuši uz viesu namu un mums kopā bija jāmaksā diezgan liela summa,un šis uzreiz paziņo,ka uz pusēm maksāsim.Man tā bija vairāku nedēļu kabatas nauda :O Man protams ir neērti viņam teikt,ka lai taču pats maksā,ja reiz mani ir atvedis.
Tad pirms dažām nedēļām viņš saka,ka noteikti brauksim ceļojumā uz Spāniju,BET KUR LAI ES RAUJU TĀDU NAUDU?????Vienmēr,kad mēs ieejam veikalos,tad šis pērk tikai lētākos produktus,sūdīgākos vīnus utt. AAA un jaunas drēbes nekad nepirks kamēr vecajām nebūs jau caurumi izdiluši.VĀKS kaut kāds.Protams,neesmu nekāda merkantila maita,bet tas jau ir par traku.Vinš vēl kaut kad paziņoja,kad saaviem bērniem mācīšot stingru taupību,tad es viņus neapskaužu,ja tēvs būs tāds feniņu pisējs :D Jūs uzskatiet ,ka tas ir normāli??
04.05.2012 16:37 |
 
Reitings 1027
Reģ: 19.03.2012
nē,nē, viņš vienkārši ir taupīgs. :D :D :D
04.05.2012 16:41 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Tas jau šķiet slimīgi taupīgs :D
04.05.2012 16:43 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
ak jel :D Izklausās jau, ka viņš ir slimīgi taupīgs... neesmu satikusies ar džekiem, kas ieņem baigo amatu, bet nekad neviens nav mani lūdzis maksāt kko uz pusēm :D
04.05.2012 16:47 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Cik viņam gadu?
04.05.2012 16:52 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
zini kā ir?
no vienas puses, nav normāli tas, ka tu tam vērs tādu uzmanību un gaidi no viņa nezin ko, ka tagad tāpēc, ka viņam ir cienījams amats, viņam ir jāpērk dārgākas mantas un tā, ja viņš tā dzīvo, tad tas pat liecina par to, ka viņš ir audzināts, dzīvot taupīgi nevis šķērdēt naudu pa labi pa kreisi visam kam ;)
bet no otras puses, arī tev ir taisnība, jo es arī domāju, ja meiteni kaut kur ved, tad jau parasti ir tā, ka viņai izmaksā, cik esmu novērojusi, bet nu pastāv arī šādi eksemplāri, kas negri neko citam izmaksāt.
šeit skopums apvienojas ar taupību, nekas labs tur sanākt nevar, bet tev derētu par to parunāt ar viņu pašu ;) un uz Spāniju, saki, ka tu nebrauksi, jo tev nav naudas un nekaunies no tā. pasaki, ka tavi līdzekļi neatļauj tā tērēties un redzēs, cik ērti viņš jutīsies tad :) varbūt atnāks tā apziņa, ka, meitenei kaut nedaudz izpalīdzēt ar naudām, ir tikai normāli. bet ieteiktu tev mazliet pievērt acis uz to, ko viņš un par kādām naudām pērk - ēdienu veikalos u.tml. taupība nav nekas slikts. ;)
04.05.2012 16:53 |
 
Reitings 46
Reģ: 16.10.2011
Noteikti, ja Tu straadaatu, vinjsh gribeetu, lai Tu paarsvaraa peerc celjojumu, pasaakumu biljetes un eedienu, bet pats savu naudu baaztu zekjee un teereetu s****, saviem mistiskiem hobijiem, ja taadi buutu. :D

Briizjiem liekas, ka driiz buus taa, ka, ja sieviete pietiekoshi nepelniis, tad uz viirieti nav ko cereet.

Paldies Dievam, ir arii normaali viirieshi!
04.05.2012 16:57 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
nu pasaki taču pati viņam to visu!Cik ilgi klusēsi un žēlosies mums,Tev visas pretenzijas vajag teikt VIŅAM!!!!
Ja Tu turpināsi tik ilgi vilkt garumā savu"akmanneērtipartorunātarviņu" attieksmi,tad tiešām attapsies,ka jums jau ir bērni un viņu Tēvs ir gatavais feniju pisējs! Vai Tu vēlies bērnus no tāda vīrieša?
04.05.2012 16:59 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Pirmkārt, vai tu esi viņam teikusi to? Veči mēdz būt tizli un neaizdomāties! Bet vispār skopuļi nemainās!
04.05.2012 17:04 |
 
Reitings 362
Reģ: 01.03.2012
:D:D:D:D a kur jūs tādus meklējat ??? šeit, Latvijā ?:)
04.05.2012 17:04 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Es neuzskatu, ka tas ir normāli, jo piemēram, ja es būtu attiecībās ar kādu, kuram būtu līdzīga finansiālā situācija kā man un tā nebūtu pārāk spīdoša, mēs taču neietu kopā uz dārgu restorānu, jo nevaram to atļauties. Ietu uz tādu, par kuru abi uz pusēm varam samaksāt. Savukārt, ja pats tevi velk uz tādām vietām un kaut vai ceļojums uz to Spāniju - lai tad arī maksā. Ja negrib, nav ko piedāvāt. Viņš vispār saprot, ka tev naudas nav?

+ es neuzskatu, ka lētāko produktu pirkšana liecina par taupību. Lēts vīns piemēram, nav nekas labs arī veselībai. :D Kādēļ uzreiz jākrīt galējībās? Ir taču zelta vidusceļš, nav tā, ka visi, kuri nepērk lētākos pārtikas produktus ir izšķērdīgi. Manuprāt, tas ir skopums un kāda psiholoģiska problēma, jo es zinu pāri, cilvēkus, jau ap 40, kuri visu dzīvi strādā labos amatos, ir bērni, bet joprojām dzīvo visai briesmīga paskata neremontētā dzīvoklī. Par to, ka algas labas esmu pārliecināta, bet protams, to, kur viņi to naudu liek un uzkrāj es nezinu, jo tik ļoti svešos makos nelienu. Nav mana dzīve, bet vienmēr brīnos, kā tā, jo kā zināms, arī bērniem neko nepērk, bet nu tas vēl tā - bet ja dzīvokli nevar izremontēt, acīmredzot ir slimīga tieksme naudu marinēt. Bet tur jau labi, ka paši viens otru tādus atraduši.
04.05.2012 17:04 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Es nekad negaidu, ka man kaut ko izmaksās mans vīrietis un ja tā notiek, tad, protams, patīkami, bet pašai neērti, jo es pati nevaru atļauties. Es tāda vienkārši esmu un darbojos, daru kaut ko, braucu kaut kur, ja es pati varu atļauties sev visu nomaksāt, negaidot uz mīļoto, ka viņš man nomaksās kaut daļu no tā, kas plānā un ko gribu izdarīt. Tā kā, neizprotu īsti līdz galam tādas sievietes, kā Tavā gadījumā, kuras ir gatavas pamest vīrieti tikai tādēļ, ka viņš neko neizmaksā. Vai nu vīrietis vienkārši tāds īpašs, vai arī pati esi likusi viņam nojaust, ka Tev nav nepieciešamības kaut ko izmaksāt. Un pirms braukt uz viesu namu, vajadzēja noskaidrot, cik jāmksā un tad apdomāt, vai tu VARI atļauties nomaksāt vismaz pusi un tas tev neatstātu robu makā. Un tā arī teiktu par Spāniju - brauc, es nevaru atļauties. Un ja viņš pateiktu, ka brauks viens, es tītos prom no tāda, jo MAN ir nepieņemami, ka, ja cilvēks piedāvā braukt kaut kur kopā, beigās aizbrauc pats tikai tādēļ, ka otrs nevar atļauties, tās nav kopīgas attiecības un es domātu, vai viņš nav kopā ar Tevi tikai tādēļ, ka ir labs sekss. Ja viņš piedāvā visu apmaksāt - priecājies.
Ja man būtu labs amats un pietiekami daudz naudas, es arī turpinātu būt ļoti taupīga. Es tā esmu uzaugusi un neprotu iegādāties luksusa preces. Vienmēr skatos tikai uz lētajiem plauktiem, un ja gribas kaut ko dārgu, stipri apdomāju, vai es to varu sev iegādāties, pat ja tas neieviestu nekādas izmaiņas manā budžetā. Par to, ka taupīgs, es neuzskatu, ka tas būtu kas slikts.
04.05.2012 17:07 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Man gluži tāpat kā Dmitrim acis lielas. Kur tādus vīriešus vispār var atrast... šausmas... bēdz un ātri.
04.05.2012 17:09 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Vot, vot, tās sievietes ar savām līdztiesībām, emansipāciju, feminismu un "es varu visu atļauties pati" izlutinājušas šo vājo dzimumu tā, ka šie uzksata tikpat vai kā par normu likt sievietei maksāt pusi!
04.05.2012 17:09 |
 
Reitings 362
Reģ: 01.03.2012
varbūt man tā pamēģināt :) testiņš, cik ilgi izturēs :D
04.05.2012 17:13 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Piekrītu arī Becky, šīs visas līdztiesības un vienlīdzība arī tādas lietas izraisa. Pati es esmu daļēji par vienlīdzību starp dzimumiem, bet man patīk saņemt to labāko no abām pasaulēm. Ja es varu pelnīt tik pat daudz, cik mans mīļotais, tik n tā uzskatu, ka vīrietis drīkst lutināt savu mīļoto un viņam vajadzētu. Sievietes ir dievietes, lai tur vai kas un mēs NEKAD nebūsim vīrieši, kuri var cilāt tonnu smagus maisiņus.
Turklāt, jocīgi, ja tā padomā, ka ir vīrieši, kuriem iepriecināt sievieti, kaut ko izmaksāt, neko nenozīmē, t.i., neraisa viņos gandarījumu un šo bravūrības sajūtu, ka viņš ir vīrietis un viņš var.
04.05.2012 17:13 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Iespējams,viņš ticis arī bērnībā tā audzināts,ak ir jādzīvo taupīgi un tā tālāk! Nu ko lai saka,dari kā zini.
04.05.2012 17:23 |
 
Reitings 362
Reģ: 01.03.2012
tikai 3 varianti, vai nu izmanto, vai pārbauda, vai skops anyway
04.05.2012 17:28 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Man ar viens par kaut kādiem ceļojumiem muldēja, nebija jau tā,ka neko neizmaksāja, drīzāk izmaksāja lielāko daļu, bet par tiem ceļojumiem, kad runāja, tad jau gan gribēja,lai es pati izmaksāju sev ceļu :-D Nez kur lai es dabūju naudu,lai brauktu kopā ar viņu uz Ņujorku :-D
Bet cenšos neiet ar nevienu uz vietām,kuras pati sev nevarētu tajā brīdī apmaksāt. Ja nu aiziet čalim ciet :-D
04.05.2012 17:29 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Viens ir ka kafejncā vai viesu mājā tepat LV uz pusēm maksā, bet ja gribi ar savu meiteni uz Spāniju braukt un zini, ka meitene nepelna, tad sorry, vecīt - uzsauc to ceļojumu!
04.05.2012 17:36 |
 
Reitings 157
Reģ: 19.03.2012
ja tiešām būtu mega skops, nez vai īrētu viesu mājas un brauktu ceļojumos. pasaki atklāti, ka nevari to atļauties. ja reiz ir kopā ar tevi un negrib izmaksāt, lai samierinās, ka spānijas vai nu nebūs vai tomēr būs jāizmaksā
04.05.2012 18:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits