Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gribu strādāt!

 
Reitings 48
Reģ: 01.01.2010


Sveiki, vēlos prasīt padomu...

Tā tad situācija, es mācos 1 kursā, nekad nēsmu strādājusi, vecāki mani finaciāli uztur, bet es saprotu ka nevaru vairs dzīvot uz viņu rēķina. Vēlos kļut patstāvīga-pati pelnīt naudu.
Padomu es vēlos parsīt, par darba atrašanu, kā lai to dara /varbūt jums tas liekās stulbi bet es patiešām nezinu/
Es saprotu ka nevaru dabūt nekādu ideālo darbu, bet arī Mcdonaldā arī nevēlos strādāt?
Ka var pieteikties darbā, piemēram, ZaRA, Cubusā vai kāda no šiem veikaliem ?
Kā jūs atradāt savu pirmo darbu?
Kādi ieteikumi intervijai?
Un varbūt varat man ieteikt vēl kādu iestādi kur meklēt darbu?
Es ļoti vēlētos atrast darbu jau vasaras sākumā !!
:}
30.04.2012 23:23 |
 
Reitings 190
Reģ: 29.01.2009
uztaisi cv un aiznes uz veikaliem.. dazjiem uznjeemumiem majaslapaa ir sadalja kur var pieteikties vakancem..
30.04.2012 23:34 |
 
Reitings 388
Reģ: 29.01.2009
Šobrīd tiek meklētas viesmīles darbam Čillī picā uz Raiņa bulvāra. Meklē zip vai ss, gan tur viņiem sludinājumi būs.
30.04.2012 23:36 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Es ieteiktu jau no pirmās studiju dienas meklēt darbu savā jomā, ko studē. Nevis kaut kādos apģērbu veikalos vai picērijās. Nu kaut vai par asistentu par ļoti minimālām summām, bet tomēr tas sniegs ļoti lielu ieguldījumu Tavā turpmākajā karjerā. Protams, es jau nezinu, ko Tu studē.

Savu pirmo darbu studiju laikos atradu tā, ka bija man sapņu iestāde, kur vēlējos strādāt, sarunāju tikšanos ar galveno šefu, gāju drebēdama kā apšu lapa :D bet darbu dabūju
30.04.2012 23:43 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Piekrītu un iesaku to pašu, ko chanely. Meklē, ja ne tieši studēšanas nozarē, tad vismaz saistošās nozarēs.

Tieši tādēļ jau Tu studē, lai būtu speciālists attiecīgajā jomā. Jo ātrāk sāksi reāli darboties, jo konkurētspējīgāka darba tirgū būsi.
30.04.2012 23:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits