Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ka bija kadreiz un ka ir..

 
Reitings 188
Reģ: 08.04.2012
Sodien aiz neko darit skatijos,kas jauns draugos,kas feisubuka un uzduros vienai bijusajai klasesbiedrenei. Nu pat nepazist,atceroties,kada vina bija skolas laika un kada tagad, domaju tiesi gerbasanas stilu,un izskatu vispar. Ta aizrakos vel lidz paris bijusaiem klasesbiedriem.
Vienu dzeku,ja nezinatu vardu un uzvardu i pazist tagad nevaretu. Skola bija tads siks,siks,ari vidusskola,tagad pastiepies gan garuma gan apkartmera. :) Viena meitene dzivo Azerbaidzana..
Cik apprecejusas,cikiem bernu un gimenes...kadas darbavietas.
Jus citreiz skatoties bildes atceraties,salidzinat savas atminas ar to,ko jus tagad redzam,par ko ir izaudzis cilveks?
Uz cik dazadam debespusem musu celi ir aizgajusi un cik kurs ir izmainijies.. :)
29.04.2012 19:48 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
i pazist tagad nevaretu.


:D :D :D :D

Pa tēmai - tieši vakar ar draudzenēm "pāršķirstījām" vecās bildes, ak, atmiņas. :)))) Interesanti tā, jā - kā kurš ir pamainījies gan pēc skata, gan pēc domāšanas. :)
29.04.2012 19:50 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Es no Latvijas aizbraucu pēc 9 klases, dažus no k. biedriem nēesmu redzējusi jau 5-6gadus, un arī kontaktus neesmu uzturējusi, draugos man viņi gan ir. tātad bildes redzu.
Ir dažām jau bērni, precējušās, tās,kas skaitījās ritīgi krutās, dzīvo mazpilsētā, strādā faktorijā un audzina bērnu :( skumji, bet ir tādi, kas mācās par zobārstiem, psihologiem, citās valstīs par kaut ko. ar daudziem es vēl uzturu kontaktus.
29.04.2012 19:51 |
 
Reitings 188
Reģ: 08.04.2012
njaaa,labak tomer pazit,neka paziSt :D
29.04.2012 19:52 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
*tās,kas skaitījās ritīgi krutās,
es biju domājusi
tā,kas skaitījās ritīgi kruta
29.04.2012 19:52 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Patiesībā ļoti interesanti pameklēt sakarības starp to, kādi cilvēki bija skolas laikā un kādi ir tagad. Interesanti tas, ka lielākā daļa tā laika skolas tā saucamie populārie šobrīd Īrijā strādā ne tos labākos darbus, bet nepopulārie ir "izsitušies" visai labi tepat un izskatās arī krietni labāk. :)
29.04.2012 19:55 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Mani klasesbiedri gandriiz taadi pasi kaa tagad... diivaini, ka nekas iipashi vinu dzivees nav mainijies, gandriiz visi dziivo lv, tikai 2 ir berni... bet taa, nekas ekstreems nav...
29.04.2012 19:56 |
 
Reitings 1007
Reģ: 10.02.2012
Esmu tādus agrāk/tagad jautājumus uzdevusi daudziem, kas vidusskolu pirms gadiem 20-30 beiguši, un kopējā statistika ir - gandrīz visi ir bijuši precējušies vismaz vienu reizi, daļa ir nomirusi, par daļu neviens neko nezina, visi dzīvie ir sakarīgi cilvēki, pusei ir bērni, tie, kas jau vidusskolā bija iedomīgi, tādi arī ir palikuši :D.
29.04.2012 19:58 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
Ir dažām jau bērni, precējušās, tās,kas skaitījās ritīgi krutās, dzīvo mazpilsētā, strādā faktorijā un audzina bērnu


Skatos un brīnos. Vai tas ka cilveksir palicis savā dzimtenē, un nedo Dievs dzīvo mazpilsētā tagad skaitās lūzerisms? Ka tad būs ka visi muksuzlielpilsētam? Un vēl, ģimene , un bērni ir ļoti jauki, nevis ar mīnuss zīmi.










A kas ir -strādā faktorijā? Kur strādā????
29.04.2012 20:47 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
Ir dažām jau bērni, precējušās, tās,kas skaitījās ritīgi krutās, dzīvo mazpilsētā, strādā faktorijā un audzina bērnu skumji,







Ne,nu mani tas vards skumji izbrīnija. Nav ienacis prata ka cilvēks ir laimigs esot tur, un ka ir ģimene.
29.04.2012 20:49 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Neinteresējos par saviem klases biedriem.Neinteresē man tie cilvēki.Man jebkādas attiecības ar viņiem beidzās vidusskolas izlaidumā.Taču,par spīti tam,ka man pašai par viņiem uzmest,kāds vienmēr uzskata par savu pienākumu kko man pastāstīt par kādu no viņiem(it kā mani tas interesētu).Tā nu es zinu,ka daļa ir precējušies un ar bērniem.Tieši tāpēc es bieži saņemu tekstus no sērijas: ''nu,kad tad tu precēsies?Vai tad nav pēdējais laiks bērnam?Anniņa no tavas klases jau divus gadus precējusies un bērnu gaida.''Tas mani ļoti satracina,jo es tiešām nesaprotu kāds man sakars ar Anniņu un viņas izvēlēm.
Vēl kaut kādi(necenšos iegaumēt) ir aizbraukuši uz ārzemēm.
Mani vairāk interesē cilvēki,ar kuriem es mācījos bakalaurā kopā un kuri neaizgāja uz maģistriem.Par viņiem gan es vienmēr esmu priecīga dzirdēt-kā viņiem iet,kas jauns,kā viņiem dzīve izvēršas utt :)
29.04.2012 20:57 |
 
Reitings 819
Reģ: 29.01.2009
Man kaut kā nepatīk bāzt savu degunu citu dzīvēs, tāpēc par daudziem neko nezinu un nemaz nevajag.
Toties ar dažiem saviem klasesbiedriem esam ļoti labi draugi, runājamies vairākas reizes nedēļā, bet viņus par bijušajiem klasesbiedriem neuzskatu, bet gan par draugiem, kuri iegūti skolā.
29.04.2012 21:01 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
interesanti atcerēties ko klasesbiedri vidusskolā, kādu viņi redz savu nākotni. un ļoti daudziem nemaz tā nav piepildījusies.
29.04.2012 21:05 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
hmm. es kaut kā neuzskatu savus bijušos klasesbiedrus par pilnīgi svešiem cilvēkiem un, ka man neinteresē, āa viņiem iet.
Tie ir cilvēki, ar kuriem es esmu pavadījusi vairāk laika, kā ar, piemēram, savu māsu.

Vienīgā kopsakarība, ko esmu ievērojusi par ne tikai klasesbiedrenēm, bet skolas laikabiedrenēm, tās, ka vidusskolā bija izteikti sievišķīgās, cacainās, tusētājas - liela daļa strādā par skaistumkopšanas salonu administratorēm.
29.04.2012 21:06 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
*vidusskolā teica
29.04.2012 21:07 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Tās meitenes, kas pamatīgi mācījās un bija no pelēkās masas, kas vispār ne ar ko neizcēlās ir precējušās un bērni, nedara nekādus ievērības cienīgus darbus, man liekas ka augstākais ko dara ir auklē bērnus, bet visu cieņu, tikai pasniedzēji vienmēr meta sejā ka ar tādām atzīmēm kā man tikai apkopējas darbā ņem, lieki piebilst ka apkopēja neesmu.
Es vispār uz to skatos skarbi, jo atceros kādi mums bija pasniedzēji, ļoti augstprātīgi, turklāt nepamatoti, es daudz negatīva jutu no pasniedzējiem. Ceru, ka mani ceļi nekrustos nearvienu no tiem cilvēkiem.
Klasesbiedri neinteresē, esmu draugos redzējusi dažus taču viņi nav ievērības cienīgi ;), man nebija tāda foršā klase, mums arī neviens nebija populārs, un pat ja pats to uzskatīja, tad varu teikt absolūti nepamatoti! Es novēlu viņiem veiksmi, bet kā jau teicu, ceru ka mūsu ceļi nekrustosies.
29.04.2012 21:12 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Man lielākā daļa ir draugos, bet baigi nekādas lielās attiecības nav!
zinu tikai tik, cik redzu draugos vai kāds pastāsta...

Bet nu mums ir/būs 23, precējušies ir 2, pārējie mācās diezgan labās nozarēs - militārisms, skolotājas, ārsti, 2 modeles, treneri... :)
29.04.2012 21:17 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Gurri, Tu pārsteidz! Sliktā nozīmē! Es gan cienu tās, kuras audzina bērnus, un uzskatu to par kaut ko ne tikai skaistu un gaišu, bet arī cienījamu. Un kāpēc te bija jāpiemin apkopējas darbs? Piedod, protams, bet visām taču +/- zināms, kur un par ko Tu strādā, neticēsi, bet nekas tāds, lai tādus komentārus rakstītu Tavā dzīvē nav sasniegts. Man Tu neesi ne kripatu tālāk tikusi par apkopēju vai māti!
Atbildot uz jautājumu, interesē tikai daži cilvēki no skolas, bet nesalīdzinu to, kas bija un ir, drīzāk vienkārši interesanti, cik raibi viņiem gājis. Tas, ka kāds no viņiem nestrādā vai strādā mazpilsētā, ir viņu pašu izvēle, ko es pieņemu un neaprunāju ar citiem
29.04.2012 21:19 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Jā, šad tad apskatos kādu. Tie, kas man ir draugos, par tiem jau vairāk esmu informēta, jo tomēr bildes periodiski tiek parādītas un labāk var redzēt vai mainījušies :) Bet tie, kas nav draugos, periodiski arī mani aplūko, nu un es viņus pretī :D
Manējiem ex klasesbiedriem ļoti daudziem ir bērni tagad, precējušies ir tikai nedaudzi no tiem. Pēc izskata es nevarētu teikt, ka kāds ļoti mainītos, apmēram palika tādi paši, viena meitene tikai krasi mainīja stiliņu. Vidusskolā bijusi alternatīvā, blondīņu un "cacisma" nīdēja, bet tagad ir tieši tas, ko agrāk necieta, bet viņai piestāv pat ;)
Es arī esmu krasi mainījusies, varētu teikt, ka visvairāk no visiem. Ja skolā biju paimeitiņa, klusa un bikla, tad pēc vidusskolas augstskola manī radīja pārliecību par sevi, pilnveidojos visādos veidos, tajā skaitā izskatā. Kaut kad agrāk pēc pāris gadiem pēc videnes pabeigšanas mani uzaicināja būt žūrijā skolas pasākumā, nu un tur es nošokēju visus ar ļoti objektīvu, drosmīgu un vispusīgu retoriku :)
Kā saka... klusie ūdeņi - tie dziļākie ;) Un man ir lepnums parādīt sevi ex klasesbiedriem, kas es tagad esmu un kā izskatos.
29.04.2012 21:21 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Es domāju,lai norādītu,ka citu darbi nav nekādas ievērības cienīgi,pašam ir jābūt ļoti,ļoti daudz sasniegušam.Pat daudzi ar lieliem sasniegumiem bagāti cilvēki tik augstprātīgi neskatās uz citiem.
29.04.2012 21:26 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Līva, Tu neko nezini par mani ;) ja Tu saskatīji, ka ceļu sevi debesīs, tad tā ir vienīgi Tava uztvere! Un man nevienam nav jāataisnojās, mans viedoklis par to laiku ir tāds un nekad nebūs labāks!
29.04.2012 21:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits