Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Brīvības "garša"

 
Reitings 62
Reģ: 07.03.2012
Labrīt šajā svētdienas rītā!

Ar draugu drīz apritēs gads, kopš esam kopā.

Pēdējās 3 nedēļas mēs ik pa laikam uz dažām stundām esam tikušies, bet ierasti pavadītās nedēļas nogales ir izpalikušas, jo, vai nu man bija jāstrādā, vai arī gribēju vienkārši pavadīt laiku sev pašai (ko, protams, viņam tieši neteicu, jo apvainotos).
Nepieminēju, ka dzīvojam katrs savā pilsētā un man ir dzīvoklis (tā kā ned. nogales pie manis tika pavadītas), bet viņš dzīvo pie vecākiem. Katru dienu sazvanāmies.

Šorīt pamostoties, sapratu, ka man patīk šī brīvības sajūta, kad varu darīt ko vēlos un kad to vēlos :) nerunājot jau par to, ka varu tikties ar saviem draugiem, ar kuriem viņam nav īpaši labas attiecības, bet tas attiecas uz dažiem.
Lai gan tās stundas, ko kopā esam pavadījuši pēdējā laikā, man tiešām patikušas un esmu labi jutusies kopā ar viņu, un par šķiršanos man domas nav.

Vai kādai no jums ir bijusi šī sajūta, ka gribas izbaudīt nedaudz brīvību (vai kā, lai to nosauc), bet cilvēks joprojām patīk un ir svarīgs un dzīvi bez viņa negribas pat iedomāties?!
29.04.2012 10:16 |
 
Reitings 99
Reģ: 09.03.2012
Jā, arī man tā ir. :)
Dzīvojam kopā, un so iespeju izmantoju tiesi tajās dienās kad man ir brīvs un kad viņam jāstrādā, esam par to runajusi, un arī viņs ir par to priecīgs kad ir vismaz viena diena nedēļa, kad vari laiku veltīt tieši sev..
Nedomaju ka tas ir kaut kas slikts, tā ir parasta parādība, tāpat ka slapes, nu tev vajag padzerties un viss..
Galvenais lai tas nesāk veidoties pārak bieži un nesāk jūs nošķirt..
Jauku dienu :)
29.04.2012 10:26 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
hmm... taa jau reti vinju redzi, kopaa nedziivojat, nesatiekaties gadiem un tev ir vajadziigas briivdienas bez vinja? skiet, ka kaadai te paraadiisies driizumaa jauna simpaatija, kura tiks atrasta, baudot briiviibas garshu.
29.04.2012 10:48 |
 
Reitings 62
Reģ: 07.03.2012
šajā laikā, kad nepavadījām kopā nedēļas nogales, mēs tikāmies ik pēc dienas vai divām, jo, tā kā man ir mašīna, varēju līdz viņam aizbraukt :)
29.04.2012 10:53 |
 
Reitings 313
Reģ: 29.01.2009
dažreiz man to brīvības garšu gribētos..
bet neesmu cilvēks-vienpatis, ilgi viena arī nespētu...
29.04.2012 11:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits