Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lielas ausis

 
Reitings 965
Reģ: 21.10.2011
Lielas ausis jeb ļutausība.


Meitenes !Varbūt kāda ir veikusi vai zin ko vairāk pastāstīt par šo operāciju un līdz cik naudiņām cena var uzkāpt ?


Manam draugam šī ir problēma un redzu ka viņš iekšēji pārdzīvo par to, šad tad pat izmets nejaukas lietas par sevi :/

Doma man ir tāda, sakrāt vajadzīgo naudiņu un noskaidrot visu par operāciju utt...vārdsakot noorganizēt visu .
To viņam uzdāvināt kā dāvanu . Es nezinu vai es parezi darīšu šādi rīkojoties pat nezinot viņa reakciju uz ko tādu ,bet es pati būtu laimīga ja man būtu tādi kompleksi un kāds man uzdāvina plastisko operāciju piem ,kā priekš manām austiņām .

Kā Jūs domājat ,kā man darīt ?
27.04.2012 10:15 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Ja vinjsh to operaaciju negrib, bet tu no zila gaisa vinjam uzdaavinaasi, tad iespeeja, ka chalis iesliigs veel lielaakos kompleksos.
27.04.2012 10:21 |
 
Reitings 535
Reģ: 29.01.2009
Bērniem līdz 18 to par velti taisa ,bet nu ar no kautkādiem tik pacmit gadiem.
Operāciaj nav sarežģīta čiks un gatavs ,bet cik maksā man nav ne jausmas jo radu bērman to taisīja par velti . Domāju ka pakonsultējoteis pie ķirurga visu var uzzināt kur un pa cik .
27.04.2012 10:22 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Vai tik tas nebūs tāpat, kā uzdāvināt tauku atsūkšanas operāciju sievietei ar lieko svaru?
Nav jau slikta lieta novērst to, kas traucē dzīvot, bet nezinu gan, vai tas viss ir piemērots, kā dāvana.

Par tādām lietām vienojieties abi, lai viņš pats pasaka vai TIEŠĀM to iekšēji pārdzīvo un tad arī attiecīgi rīkojas.
27.04.2012 10:24 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Pati operācija it kā esot vienkārša - auss aizmugurē izdara nelielu iegriezumu un tad to "piešuj" pie galvas.. vispār, kad tas uzrakstīts, liekas diezgan briesmīgi, bet, ja cilvēks jūtas slikti par savu izskatu, tad tas nav nekas briesmīgs.

Par cenām nepateikšu - gan jau ļoti atšķiras atkarībā no klīnikas.

Bet varbūt ir vērts ar draugu kaut kā ievadīt šo sarunu, lai viņu vēl vairāk netraumētu ar tādu dāvanu? Piemēram, varat aizsākt tēmu par plastisko ķirurģiju (ko viņš par to domā u.tml.), tad vari iemest kādu teikumu, ko Tu sevī labprāt mainītu ar tās palīdzību..varbūt draugs izteiks vēlmi arī par savām ausīm.. tad gan vari šādu pārsteigumu noorganizēt. Cilvēki jau ir dažādi - cits šādu dāvanu novērtētu, bet cits apvainotos! :)
27.04.2012 10:29 |
 
Reitings 965
Reģ: 21.10.2011
Jā .
Mēģināsu par šo kaut kā ievirzīt tēmu un izrunāties.


Operācija lai vai kāda ,bet tomēr operācija.
Paldies par padomiem .
27.04.2012 10:33 |
 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
Manai māsai bija šī operācija 12 gadu vecumā. Paskaties Ģīļa privātklīnikas mājas lapā- ļoti, ļoti labas atsauksmes....
27.04.2012 10:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits