Vai Tu par to zināji ? (Patiesiba par abortiem)

 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ozRffMjjioo

ESI INFORMĒTS!
2010.gadā Latvijā reģistrētajos mākslīgajos abortos gājuši bojā 7,4 tūkstoši cilvēku.
Vidēji dienā 20 bērni.
Pavisam pēc Latvijas republikas neatkarības atjaunošanas reģistrēti 379800 mākslīgie aborti.

Daudzus gadus cilvēki ir tikuši ārstu maldināti, ka tas ir tikai audu pikucis, kas neko nesaprot un nejūt. Patiesībā bērns jau no pirmajām dienām ir dzīva būtne, kas spējīgs just sāpes un bailes.

Nepieļauj savā dzīvē abortu- izsargājies! Pat, ja paliec stāvoklī- nekad neizšķiries par bērna nogalināšanu. Pat, ja nevēlies bērnu audzināt pati! Bērns nav izvēle, bet dāvana!

PALĪDZĒSIM KOPĀ TIEM, KAS VĒL NEVAR SEVI AIZSTĀVĒT!

parādi šo video draugiem, vecākiem, māsām, klasesbiedriem....

JA KAUT VIENU SIEVIETI TAS ATTURĒTU NO ABORTA VEIKŠANAS UN VIENS MAZULIS NĀKTU PASAULĒ- TAS JAU BŪTU ĻOTI DAUDZ!
27.04.2012 10:00 |
 
Reitings 239
Reģ: 24.02.2012
Skaya, lūk par to es arī runāju. Tu esi mašīna, ne cilvēks. Bērnu izmest atkritumos ir tā pati attieksme, kas taisīt abortus. Nevari pabarot? Meklē palīdzību, cīnies, jo dzīve ir cīņa nevis uz sudraba paplātes pienesta nākotne. Cubiana - tiešām nezināju, ka šī meitene liek regulāri tādus rakstus, bet tas nav nekas slikts, viņa cīnās laba mērķa vārdā. Viņa pievērš uzmanību diezgan svarīgai lietai un ir gatava uzņemties šos nīdēju lādiņus uz sevīm, daudzi to nevar. Lielākā daļa cilvēku paliek tajā pusē kur ir vieglāk un kur nav jāuzņemas nekāda atbildība par savu rīcību, jo redz neviens citu nevar nosodīt. Tā vien šķiet, ka ja par kautko nav izdots likuma pants, tad nosodīt nevar, pat ja rīcība ir amorāla un necilvēciska. Vai tiešām viss iet uz to, ka pat cilvēki paliks par mašīnām un nekam garīgam vairs nebūs nozīmes? Materiālais stāvoklis, firmas zīmoli, stāvoklis sabiedrībā, viss kas ir modē ( ceļošana, stilīgi teicieni, dārgi dzērieni, narkotikas, mūzika.......) vai tiešām visiem ir jābūt tādiem, kas skrien pakaļ visam tam. Es ceru, ļoti ceru, ka arvien vairāk cilvēku kļūs brīvi no tādām lietām un pievērsīs uzmanību kam daudz svarīgākam.
27.04.2012 17:20 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Es neesmu par ne pret abortiem, arii nenosodu un vispaar par sho teemu nedomaaju,

BET pilniigi gribaas shitajaam sveetuleem iespiiteet un pateikt - aborti ir labi, jo cilveeku uz pasaules jau sen ir daaaaaudz daudz daudz par daudz. vieniigi stulbi, ka razhojas vairaak visaadi churkas no nabadziigajaam valstiim, kur no 90% un vairaak cilveekiem taapat nekas labs neiznaaks. muahahahahahahahahahahaha
27.04.2012 17:27 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Egijasaprot, mašīna esi Tu pati, jo es ļoti labi saprotu, ka bērns ir atbildība, savukārt Tu murmulē kaut ko tādā stilā "kas ir iesēts, tam jāizkļūst no mātes miesām"! Piekrītu demoiselle - baigā jēga pasaulei no tādiem, kas vairojas nekontrolēti kā prasti dzīvnieki un pēcāk "cīnās pa dzīvi". Priekš kam jācīnās - tas tagad skaitās tā ķītri un moderni, vai? Dzīve ir jādzīvo un daudz kas jāplāno, lai pašam labi būtu un vēl labāk nākotnes bērniem, nevis jālasa gaudulīgas indusu grāmatas par to, ka bērni izvēlas savus vecākus un tā ir dāvana no kuras nedrīkst atteikties.. tad jau neēdušie nēģerbērni ir padumji, ja izvēlējušies tādus vecākus, kam būda no govs mēsliem nevis tādus, kam ūdens mājās no krāna tek un vecāki izglītoti un patīkami cilvēki?
Tādas kā egijasaprot un zomb arī piesārņo pasauli ar savu bioloģisko materiālu, pašas apmierinājumā kūstot, cik labu darbiņu paveikušas! :D
27.04.2012 17:46 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
es gan esmu pret abortiem, bērns ir Dieva dāvana un diemžēl katram tas nav dots, un tiem, kuriem šī dāvana ir dota, tas ir jāpieņem, nevis jānogalina, tas ir grēks
27.04.2012 17:49 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
vieniigi stulbi, ka razhojas vairaak visaadi churkas no nabadziigajaam valstiim, kur no 90% un vairaak cilveekiem taapat nekas labs neiznaaks. muahahahahahahahahahahaha


Demoiselle, visus čurkas nevar bāzt vienā maisā. Pastāsti man, ko tu domā ar vārdiem ''tāpat nekas labs neiznāks'' ? Ne jau visi brauc uz ārzemēm sēdēt uz pabalstiem. Paši baltie ir vainīgi, ka nonākuši līdz tādam līmenim, ka tagad pat būs jāatceļ pensiju sistēma, jo vienkārši nebūs jauno, kas maksās nodokļus, lai tās varētu izmaksāt. Vispār tām meičām ir taisnība savā ziņā, ka baltajiem cilvēkiem ir attīstījies pārāk liels mantu kults, jo pat labi situēti cilvēki, kas varētu atļauties uzturēt bērnu, grib savam bērnam pārmēru ekstra jaunus ratiņus, drēbes, ceļojumus, kaut tas viss varētu būt vienkāršāk, respektīvi, nebūtu jātērē tik daudz naudas. Piemēram, ļoti tiek tagad runāts par traģisko LV demogrāfisko stāvokli, bet, piemēram, kāpēc Dombrovsku pārim nav bērnu, kaut abi ir reproduktīvajā vecumā un to varētu atļauties (pat aukli noalgot, ja nepieciešams). Ja tas ir tāpēc, ka to bērnu nevar būt, tā ir cita lieta, bet kur ir piemērs tautai, ja jau situācija ir tik traģiska? Tāpat arī Andris Bērziņš ar saviem ārlaulības bērniem utt.. Katram ir sava dzīve, nav tiesību tajā jaukties, bet pat labi situēti cilvēki negrib tos bērnus, jo viņiem atņems laiku sevis attīstībai, ceļojumiem un paliks mazāk naudas citām krutām lietām. Man pazīstams viens pāris, kur vīrietis grib vēl vienu bērnu (1 jau ir), bet sieva negrib, jo redz' pārāk daudz laika un naudas prasot, kaut viņi ir labi situēta ģimene, kuriem algas mērāmas tūkstošos, nevis simtos. Kāpēc ir tik daudz vientuļo māmiņu, kur tēvi neuzņemās atbildību un paņem pēdu? Mūsu sabiedrībā tomēr tiek kultivēta centrēšanās uz sevi, bērni, ģimene un vecie cilvēki, piemēram, vecāki, vēlāk kļūst par traucēkli, kas jāsūta uz pansionātu. Savā ziņā domāju, ka tam reliģiskajam viedoklim ir taisnība, ka nevajag stāties dzimumattiecībās pirms laulībām (tad, kad neesi spējīgs radīt ģimeni) , jo no seksa tomēr rodas bērni dabiski un vēl nav atrasta kontracepcija, kas strādātu 100%, ka nevar tas bērns gadīties. Ģimenes institūcija sāk izzust mūsdienu sabiedrībā, nav brīnums, ka šo laikmetu sauc par vientulības laikmetu, jo pat tie, kas it kā skaitās pāri, bieži vien izvēlās dzīvot atsevišķi. Jautājums, ko viņi darīs vecumdienās? Vispār par šito tēmu varētu runāt un runāt, bet vispār jau kurā laikmetā cilvēki nav uzvedušies dīvaini? Katram laikam savas normas. Kur tās noved, var redzēt pēc kāda laika.
27.04.2012 17:56 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Ticīga neesmu tāpēc par grēkiem nedomāju,bet jau diskusijas sākumā bija skaidrs,ka agri vai vēlu sāksies murmulēšana par Dieva dāvanām un grēkiem.Tā vienmēr ir.Jocīgi tikai,ka svētās seksa diskusijās neklaigā,ka sekss pirms laulībām ir grēks.
Es esmu par izvēli.Katrai sievietei ir izvēle un citām nav tiesību nosodīt viņas izvēli.Ne mēs zinām kā tie bērni ieņemti,ne mēs zinām,kāda sievietei dzīve bijusi utt.Es gribētu redzēt,kā kāda no svētajām pieietu izvarotai sievietei klāt un sāktu skalot smadzenes,kāda viņai dieva dāvana tagad piešķirta un kāds grēks būtu nepaturēt tā pretekļa bērnu.
27.04.2012 18:04 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Ko var līst citu naudas makos un viņu reproduktīvajos orgānos? TAS IR LABI, KA VISI NAV TIK APSĒSTI AR VAIROŠANOS KĀ DAĻA NO ŠĪS DISKUSIJAS DALĪBNIEKIEM!! Kur visi dzīvotu, ko ēstu, kur strādātu? Jau tagad pārtika tiek ģenētiski modificēta, lai pietiktu visiem, ko punčos likt (vēl ņemot vērā, ka liela daļas no planētas dzīvo badā vai pusbadā).
Vai tad tas ir slikti, ka cilvēki AR PRĀTU izdomā, ka bērnu viņiem nebūs, jo viņi tos NEVĒLAS? Šausmīgāki (tikai varbūt pēc manām domām) ir tie, kas nedomājot dzemdē un dzemdē un pēcāk ne bērnam drēbes var nopirkt, ne normālus apavus, nerunājot nemaz par izglītību un veselības aprūpi. Tie tad būtu tie paraugi, kam sekot? Piedodiet, bet man tā nešķiet.

Protams, abortam nav jākļūst par kontracepcijas metodi, bet nav ko nosodīt tos, kas apzināti konkrētajā brīdī bērnam nav gatavi.
27.04.2012 18:07 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
par Dieva dāvanu es domāju, bērniņu, kas radies divu mīlošu cilvēku attiecībās
27.04.2012 18:09 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Skaya, nabadzīgi cilvēki arī grib seksu, un arī ģimeni. Ja kāds āfrikānis dzīvo govs mēslu mājā, tāpēc obligāti viņam vecumdienās nav jāpaliek vienam, lai hiēnas pēc tam varētu saplosīt viņa līķi. Turklāt viņi mazāk nodara pāri dabai ar savu dzīvesveidu. Pat mēs izglītotie nespējam kontrolēt savus instinktus, bet paldies dievam, mums ir info par kontracepcijas metodēm un pietiek naudas tām. Domāju, ka tas, kur tu piedzimsti, ir tava karma. Piekrītu tam, ka ir jādomā, kāda nākotne būs taviem bērniem, tāpēc ir divi varianti, ja galīgi nevari atļauties bērnu - atturēties no seksa vispār vai arī ja gadās tas bērns, taisīt abortu. Pati zinu, kā ir tad, kad ģimenē jāpartiek tikai no kartupeļiem dažādās variācijās, jo nekā cita nav, nenovēlētu to saviem bērniem. Mūsdienās nav pēckara laiks, kad bērns tāpat varēs daudz maz pilnvērtīgi izaugt arī tad, ja nekā vecākiem nav, nauda tomēr spēlē lielu lomu audzināšanā un bērna attīstībā.
27.04.2012 18:10 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Nesen kaut kāda amerikānu zinātniece bija nākusi klajā ar ziņu, ka ja jau ir redzams, ka bērns būs invalīds, vai neattīstīts, tad viņš ir jāabortē. Pilnībā piekrītu, jo kāpēc gan jaunajam cilvēkam likt dzīvot dzīvi, kas līdz galam nebūs pilnvērtīga? Tāpat arī vai tas ir pareizi, ka cilvēce cenšas glābt visus vārgos un slimos, kam dabiskajā izlasē būt patiesībā jāmirst? Varbūt cilvēkiem nepietiek pārtikas tāpēc, ka bagātajās valstīt cilvēki grib pārāk bagātīgi un negausīgi rīt, kamēr varētu iztikt ar vienkāršāku ēdienu? Turklāt uzskatu, ka pie tagadējās āfrikas iedzīvotāju situācijas ir vainojams baltais cilvēks, kas sen, sen atpakaļ izjauca viņu dzīves sistēmu.
27.04.2012 18:19 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kumelin-vispar interesanti domaa!Es arii noteikti esmu par to,ja auglis nav vesels ,noteikti labaak nenaakt pasaulee...Kats jau ciinaas par savu dveseliiti savaas miesaas!Atceros pati sevi,kaa guleeju uz saglabaasanu,kaa izpereeju to savu olu,kaa priecaajos par savu "daargumu"!
27.04.2012 18:26 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Prieks, ka pasaulē ir par 7,4 tūkstošiem nelaimīgu un negribētu bērnu mazāk.
27.04.2012 19:03 |
 
Reitings 14
Reģ: 29.01.2009
Bullshits.
27.04.2012 19:05 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Kumelinj, es tagad nerunaaju par Eiropu, bet par Aafrikas un Aazijas, it sevishkji, Indijas nabadziigajiem galiem. Vinji dzemdee vienu peec otra, jo domaa, ka tas beerns vinjus uzturees, bet nekur taalaak par to ciemu vinjsh netiks un vinji tikai razhojas un razhojas un eest ar vien mazaak un mazaak, uudens arii tajaas vietaas parasti nav labs. Rodas apburtais loks, no kura izkljuut ir ljoti gruuti.

Eiropaa esoshos citu rasu paarstaavjus es nebaazhu vienaa maisaa. Tas taa, ja tu taa saprati no mana ieprieksheejaa komentaara.
27.04.2012 19:32 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Demoiselle-tu vispaar saki tiesi to pasu,pie kaa turas arii mans viirs!Kas tas ir ar francuuzieteem...uz viena vilna ar manu amerikaani!:)
27.04.2012 19:35 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
A kas teica, ka mūsu dzīves modelis ir tas pareizais, ka obligāti ir jāceļo, jātiek tālāk par savu ciematu, jāveido karjera utt. ? Un vai tiešām viņiem pārtikas paliek arvien mazāk? Man liekas tik pat, kaut gan Āfrikā tuksneši izplatās, nav kur vairs lopus ganīt un tā. Viņiem ir pavisam cits dzīves stils un bieži vien viņi ir pat laimīgāki par attīstītās pasaules daļas cilvēkiem, jo nezin, ka var būt labāk. Starp citu, kas mūs uztur vecumdienās tagad? Bērni, kuri maksā nodokļus, lai tu varētu tikt pie savas godīgi nopelnītās pensijas, tāpēc mūsu domāšana ir tāda pati, tikai citā līmenī. Gribēju tikai teikt to, ka mums nav tiesību nosodīt kādu, kas dzīvo savādāk :) .
27.04.2012 19:50 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Aizmirsu pievienot, ka lielā ceļošana ļoti lielā mērā piesārņo dabu, jo tam tiek izmantotas lidmašīnas, bet vienkāršie ciemu iedzīvotāji to praktiski nepiesārņo. Gan jau izgudros arī ko videi draudzīgāku.
27.04.2012 19:53 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Neko nenosodu, vienkaarshi saku, ka taa ir. Un saku, ka pasaulee ir par daudz cilveeku, tas arii viss.
27.04.2012 19:59 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Khem...par to Āfriku. Daudziem šiem cilvēkiem nav citas izvēles, tādēļ nav pat gluži tā, ka neko nezina. Es nerunāju par ciltīm vai tādiem, kas vispār dzīvo ārpus civilizācijas, bet ir ļoti nabadzīgas valstis, kuras ir uz robežas starp pilnīgu attīstības trūkumu un puslīdz pieņemamu dzīvesveidu. Es reiz skatījos dokumentālo filmu, kur kādam puisim vienā no Āfrikas mazattīstītajām valstīm (tiešām neatceros kurā) iedeva video kameru, lai viņš varētu filmēt. Tā nu viņš arī filmēja un atzinās, ka sen jau gribēja ko tādu darīt, taču nebija iespējams, jo viņiem tur pat skolās nav interneta, vai arī tas ir ļoti ierobežots.
Es nelasīju visu jūsu diskusiju par šo tēmu, tikai piebilstu, jo atceros arī reiz visai muļķīgus komentārus pie viena līdzīga raksta blogā, kur bija par grāmatu "Where Children Sleep" un daudzi tipiskie priviliģētās rases pārstāvji atļāvās mētāt tādus komentārus kā: "nu, viņiem jau tajās valstīs neko citu nevajag, tikai bērnus vien grib dzemdēt, gan jau, ka viņi ir priecīgi par savu dzīvi".
Pārtikušo valstu mantu kultā man nepatīk principā trīs pamatlietas - milzīgās villas, mašīnas un ēšanas kults, kad pārtika tiek padarīta par tādu pašu luksusa preci kā augstākminētais. Nesen kā reizi viens producents TV šovā stāstīja, kā vienu dienu attapies, ka viņam ir 13 vannasistabas un viņš nesaprot kādēļ viņam to vajag.
Ceļošana vismaz kaut kādā veidā mēdz būt izglītojoša un personību attīstoša.
27.04.2012 20:04 |
 
Reitings 239
Reģ: 24.02.2012
Nu nevar tā būt, ka tas ir tik grūti saprotams. Dzīvības atņemšana ir un paliek dzīvības atņemšana, lai arī zem kāda nosaukuma un lai arī ar kādām mūsdienīgām metodēm tā tiek veikta. Es nesaku, ka visiem ir jāvairojas, kapēc jāizdomā kaut kas stulbs ko pateikt, ja nav ko teikt. Es neesmu svētule, bet izskatās, ka daudzas te pat nav humānistes. Jūs saviem vecākiem arī atņemtu dzīvību, ja būtu tāda situācija, ka jums ir jāizdzīvo? Tiešām murgs kautkāds, nu noteikti, ka ir tāds morālais stāvoklis, kad liekas, jātaisa aborts, bet kad bērns ir piedzimis un izaudzis vai kāda vēl domā, bāc ir grūti, vajadzēja taisīt abortu. Kapēc aborts, lai nevajadzētu ieskatīties pašai sava bērna acīs pirms atņemt viņam dzīvību?Tiešām viss mēras tikai mantā? Cilvēki arī būtu daudz mazāki atkarīgi no seksa, ja līdz ar to būtu jādomā par atbildību, kas nāk līdzi tam. Man liekas, ka tagad ir konkrēti sācies kautkāds seksa laikmets, kas man liekas diezgan sekli, jo cilvēki pārāk daudz uzmanību pievērš tieši tam un daudz svarīgākas lietas tiek pavisam aizmirstas.
27.04.2012 20:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits