Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mazie ikdienas pārsteigumi

 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
tā...uzcepu vēl vienu diskusiju par ko domāju.
esam mīļš un saticīgs pāris.kopā gan nedzīvojam,bet esam dzīvokļa meklējumos,bet ne par MUMS ir stāsts. Arī problēmas,ko atrisināt te nav.
tātad...man ikdienā ir vēlme savam puisim nopirkt visādus štruntiņus.kā mazus pārsteigumiņus.
piemēram mīļu telefona piekariņu, vai atslēgu piekariņu ar mūsu foto, vai nopirkt inčīgas zeķes.
viņam tas patīk. katru reizi viņš par to priecājas.
Jāpiemin tas,ka man darbs beidzas laicīgi un man ir vairāk laika staigāties pa veikaliem utt,bet manam puisim darbs beidzas vēlu un viņam veikalu staigāšana izpaliek.vien brīvdienās...
tātad - varat nojaust,kur tas ved:D
reizēm gribas,lai arī mani tā pārsteidz...braucot pie manis viņš man nopērk meloni, šokolāde vai pērk saldumus,ja prasu un pati izvēlos...
es pilnīgi nevaru pateikt neko sliktu par viņu attiecībā uz attiecībām, gādību vai ko citu.
svētkos vienmēr apsveic utt...
šī pat īsti nav mana sasāpējusies problēma. vien iedomājos..:D
bet gribās kaut ko tādu negaidītu..kādu pūciņu pie telefona, vai jaunu atslēgu piekariņi..:)
reāli es saprotu,ka viņam nav laika pat nopirkt kaut ko...
man vienmēr ir vēlme kaut ko izdomāt utt. uzdāvināt un tāpēc gribas saņemt kau ko pretī..:)

kā ir jūsu attiecībās? kādi ir jūsu ikdienas prieciņi? vai apusēji?
24.04.2012 21:06 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
mani ari reti kad parsteidz :) biezak laikam es vinu parsteidzu.. bet ja ir darbs ilgi - tas loti nogurdina..
protams, ir mili sanemt kaut vienu ziedinu kad atbrauc Tev pakal un aizved vakarinas... bet tas ir tiik reti
24.04.2012 21:09 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
manējais ir izteicies,ka ziedu vietā man esot melone:D
ziedi vīstot, bet melone skalojot sliktumus ārā:D loģiski.
piemēram, uz brīvdienu kopā būšanu man ir ideja (pavisam niecīga,bet negaidīta).
nopirkt apelsīnu un ar krustnagliņu palīdzību (sadurot tās apelsīna mizā) izveidot sirsniņas formu.
s;ikums,bet varētu būt patīkami.
ne-dārgs prieks..
24.04.2012 21:12 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
vispar man ari laikam sads sikums iepriecinatu :) bet ja tie ir ari par daudz - tie izlutina virieti :)
24.04.2012 21:14 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Katrs mīlestību izrāda savādāk. Novērtē to, kas tev ir, nevis meklē to, kā nav.
24.04.2012 21:14 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Man ikdienas prieciņi nesaistās ar kaut kādiem grabuļiem. Mani prieciņi ir tad, kad viņš atnāk mājās ar kādu no maniem mīļākajiem kārumiem, izdara kādu darbu mājās, lai es ilgāk varu atpūsties, pēc darba uzaicina kaut kur aiziet/pasēdēt vai ieved veikalā un pasaka "nopirksim tev kaut ko" :)
24.04.2012 21:15 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Es piekrītu maybe` un Libra. Pie tam no sevis jāpiebilst, ka man personīgi, visādi tevis nosauktie sīkumi ļoti nepatīk, es tos uzskatu par nevajadzīgiem krāmiem. Protams, tas nav domāts kaut kā negatīvi, jo ja tev patīk, tad viss ir forši. Es personīgi par meloni tiešām priecātos vairāk. :D
24.04.2012 21:18 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
ak, pārsteigumi nav tik daudz,lai apniktu un izlutinātu...tie vienkārši ir..
tā,kā nedzīvojam kopā, bet tiekamies bieži, tad šā kā tā sanāk iet pastaigās. nedēļas nogalēs braucam uz laukiem. nu ir sācies siltais laiks un taisam piknikus....:)

kādi vēl ir jūsus ikdienas prieciņi attiecībā uz ūsu otrajām pusēm?:)
24.04.2012 21:19 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
nu tas ir kā kurās attiecībās. mēs esam par pašdarinātām dāvanām un sīkumiem,pie kā ir piestrādāts.
manam bijušajam arī šādas lietas nepatiktu,bet ar šo cilvēku esmu iemācījusies netriekt naudu, bet sačinīt kaut ko pati..:)
24.04.2012 21:22 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
viirieshiem nepatiik veikali. un neesmu redzeejusi, ka viirieshi baigi peetiitu un pirktu sieviskiigos niecinjus. lielaakaa dalja taadas puucinjas uzskata par nevajadziigiem kraamiem un briinaas, kaapeec vispaar kaut kas taads tiek razots. viirieshi meedz dariit praktiskas lietas, lai iepriecinaatu sievieti un daavinaat praktiskas daavanas. lai gan reti kura sieviete priecaajaas par jaunu virtuves mikseri valentiindienaa, viirieshi toties to atziist kaa izcili labu daavanu.
24.04.2012 21:23 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
hmm...mana puisi nekad nav bijusi kaut kāda nepatika pret veikaliem.
protams,ja neiet runa par bezmērķīgu klīšanu pa bodēm,kad nav ne naudas, ne vajadzības pēc kaut kā...
turklāt, viņš man ir dāvinājis telefona pūciņu:D tā saplīsa un viņš zin,ka es gribu atkal,jo man tā bija parocīgi izvilkt telefonu.:D
zinu,ka daudz dod tas,ka viņam nav laika.
24.04.2012 21:26 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
Pirms mēs sākām patstāvīgi tikties, jebšus kļuvām par pāri, šādi pārsteigumi bija bieži - maziņš atverams spogulītis ar tekstu iekšā - ka tas ko tu redzi ir pats skaistakais uz zemes virsas; ziedi; brokastis.... Nu tagad jau divi gadi bus riņķī un tas viss ir kļuvis diezgan liels retums, ja kko palūdzu, protams, būs....bet tas jau ir lūgums, nevis viņa paša iniciatīva.

Romantika nedaudz zūd!
24.04.2012 21:28 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
nopirkt apelsīnu un ar krustnagliņu palīdzību (sadurot tās apelsīna mizā) izveidot sirsniņas formu.


Paga.. nopietni? Tu ko tādu gaidi? Manuprāt, tas ir meiteņu lauciņš, vīrietis, kas šitā čubinātos man liktos jokains.. vai Mākslas akadēmijas students, labākajā gadījumā... Tas ir forši, ka viņš piedomā, atceras, nopērk Tev... APELSĪNUS... bet vēl spraust krustnagliņas sirsniņformā.........
24.04.2012 21:28 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
proatsm,ka šī nav tēwma,koa pspriežam katrā tikšanās reize un šī saruna nekad neizraisa strīdus:D
es te tik tā...vienkārši spriežu.:)
gribēju uzzināt par jūsu pārsteigumiem un labajiem , bet sīkajiem prieciņiem ikdienas dzīvē..
24.04.2012 21:28 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
to gribēju es izdarīt:D
viņš uz neko tādu nav spējīgs...:D nebūtu pacietības sabikstīt tās velna krustnagliņas, bet viņš ir ļoti labs zīmētājs..
es ļoti priecātos,ja man tiktu kāds no zīmējumiem,ko viņš pats būtu radījis...tas man sagādātu prieku...
24.04.2012 21:30 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.02.2012
man loooti garšo kafija
un mans draugs to ļoti labi zin...tpc reizēm pēc darba braucot mājās viņš man atved costas kafiju,lai gan kafija jau ir paspējusi atdzist vedot, smaids man ir līdz ausīm un dzeru tik un tā :)

kadam moz tas liekas dīvaini, bet man tas sagādā prieku :)
24.04.2012 21:33 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Atklāti sakot, neatceros nevienu vīrieti, kas man taisītu tādus pārsteigumus.
24.04.2012 21:34 |
 
Reitings 157
Reģ: 19.03.2012
nu, vīrieši taču tādi ir, reti kurš vecis skraidīs apkārt pa veikaliem, lai nopirktu tev pūciņu pie telefona. priecājies, ka ir melone un šokolāde :)
24.04.2012 21:36 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Es tās krustnagliņas principā paņēmu kā metaforu, kā kopumu šai tēmai, man liekas, vai vajag no vīrieša gaidīt un vispār par to domāt, ka viņam vajadzētu tā darīies.. viņi taču ir praktiskāki... Mazos knifus Tu dari un pati jūties labāk, priecīgāk, dāvinot prieku, spontānus brīžus, acīmredzot esi radoša un Tev tas ir vajadzīgs arī priekš pašas... viņš, ticu, iegūs sev līdzvērtīgu prieku un gandarījumu saremontējot Tev... velosipēdu.
24.04.2012 21:37 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
Aly - man ir līdzīgi. vien našķis cits.
kādreiz Statoilā bija tāds riekstu nugets. (iespējams nekļūdos, iespējams to daru) un braucot pie manis man ir ellīgs prieks par manu našķi...:D un viņam prieks,ka man prieks..
24.04.2012 21:37 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Mums varbūt nav tā apdāvināšana tik ļoti (lai gan nenoliegšu,ka bieži mani iepriecina un kaut ko nopērk),bet man vairāk patīk,kā viņš visu laiku par mani uztraucas.
Piemēram,bieži vien vien no rītiem saģērbos,jo solīja siltu dienu,bet vakars tomēr vēss.Man uz darbu viņš atveda siltu jaciņu :) Vai naktīs,kad jūtu,ka man nav segas.Viņš pieceļas un mani apsedz,jo visu laiku uzmana,lai viss ir ok :) Izdomā pēc darba aizbraukt uz jūru, tad atbrauc man uz darbu pakaļ un pats jau mājās ir uztaisījis termosā ko siltu dzeramu un ko ēdamu (lai gan viņš NAV gatavotājs!) :) Tādi sīkumiņi varbūt,bet tas pilnīgi atsver visādu nieciņu pirkšanu.
24.04.2012 21:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits