Attāluma attiecības!

 
Reitings 550
Reģ: 29.01.2009
Labs vakariņš! ;)


Pastāstiet par savu pieredzi kad attiecībās skāra attālums (tām kurām protams tāds ir bijis)!
Sākot no sākuma, cik ilgi pirms attālums šķīra bijāt kopā, vai dzīvojāt kopā?
Kā gāja posmā kad attālums šķīra? Strīdi, neuzticība? Cik ilga tas attāluma posms?
Visbeidzot kā viss beidzās, satuvināja vēl vairāk, nemainīja neko vai varbūt šķīra?


Īsāk sakot gribu šovakar palasīties visu par un ap pieredzi kas saistīta ar attāluma attiecībām! :D
24.04.2012 20:01 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Pašlaik pirmo reizi esam šķirti uz vairākām nedēļām - tieši 3. Ilgojamies, protams, bet šis jau nav ilgs laika posms. Toties vasaras sākumā manējais brauks prom uz gandrīz 7 mēnešiem. Nekas, pārdzīvosim. Jau sāku "gatavoties" viņa prombraukšanai - darbā esmu sagrābusies maksimāli daudz pienākumu + vairāk laika pavadīšu treniņos. Būs labi, ir taču skype. :)
24.04.2012 20:28 |
 
Reitings 590
Reģ: 28.06.2011
Es - Latvijā, viņš - Londonā. Tiekamies 1x mēnesī - pārsvarā lidoju es, jo viņam uz LV galīgi nevelk un es priecīga, ka varu izrauties no ikdienas. Kašķi ir par to, ka konkrētā brīdī nevaram būt kopā. Es visvairāk to pārdzīvoju brīvdienās vai svētkos, kad citas ģimenes pavada laiku kopā. Es sevi mierinu, ka pavisam, pavisam drīz būsim kopā pavisam - tur - Londonā. :)
24.04.2012 20:28 |
 
Reitings 169
Reģ: 26.08.2010
pus gadu bijām kopā, attālums bija 80 km, transporta tajā laikā nebija ne man, ne viņam (mācījāmies vidusskolā), tāpēc pārvietojāmies ar vilcienu. tikāmies reizi nedēļā. un attiecības pārtraucu, jo man nepietika ar to, ka viņu tik reti satieku. piebildīšu vēl, ka kopā tika pavadītas tikai 3 naktis un nekā TĀDA nebija, kaut gan gribējām.. (bet tur ir cits stāsts)
to 6 mēnešu laikā paspēju pabučoties vēl ar 4, bet par viņu esmu pārliecināta,ka neko tādu nedarīja.
attiecību nobeigumā pateicu, ka viņu ļoti mīlu , bet mums jāšķiras - neko tā īsti nepaskaidrojot..
pēc tam tikai apjēdzu, ka šie "maģiskie" vārdi pirmo reizi mūžā man nāca no sirds un bija tik patiesi. ehh.. jā, sākumā viņš bija nesaprašanā, ļoti pārdzīvoja, tad izmeta mani no dr.lv, skype, no visa, kas vien iespējams, lai vieglāk būtu aizmirst..
pēc tam pāris mēnešus mirku asarās, ik pa laikam viņu mocīju ar savām sms, vēstulēm, rakstīju , ka viņu nekad neaizmirsīšu.bet neteicu, ka netieku tam pāri, gribu atpakaļ, bet viņš noteikti to gaidīja.. viņš pret mani izturējās kā akmens, teica, ka tā ir vieglāk, jo mums abiem bija skaidrs, ka nekas neturpināsies..

ziniet, ir pagājuši gandrīz 3 gadi, es joprojām par viņu domāju un kā būtu, ja mēs būtu palikuši kopā.. neesmu tik pat ilgi viņu arī redzējusi un neko par viņu nezinu, nav nekāda kontakta, bet vienu es varu pateikt droši - jūtas pret viņu vēl ir, kaut gan 2 gadus man ir cits puisis, kurš mani ļoti mīl un man ar viņu ir labi..
24.04.2012 20:34 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Palasīju iepriekšējos komentārus un arī varu teikt, ka mani visvairāk baida atvadīšanās. :(
24.04.2012 20:35 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Aizbraucu uz ārzemēm strādāt un mācīties valodu. Pēc gada savā pilsētā, pavasarīgā un saulainā dienā nejauši 'uzskrēju virsū' savam tagadējam draugam, kurš ar savu universitātes grupu bija atbraukuši pētīt uzņēmumus. Viņš mani uzaicināja uz kafiju.. pirmo reizi savā mūžā piedzīvoju to sajūtu, ka šķiet, zini sev pretim sēdošo personu jau mūžību. Pats interesantākais ir tas, ka mūs abus bija pārņēmusi tā sajūta. Tā nu bez jebkādiem nopietniem nodomiem turpinājām saraksti (skype, sms). Viņš aizbrauca uz savu valsti...
...mums bija padomā 'kaut kad' tikties no jauna. Un tā nu nejauši sanāca, ka man nācās braukt uz viņa valsti, tāpēc nolēmām manu braucienu apvienot ar tikšanos. Nolēmu uzkavēties ilgāk. Viņš man uzrīkoja patīkamu pārsteigumu (tas man lika pasmaidīt, jo kas tāds man vēl kā pusaugu meitenei bija iesēdies galvā kā mans 'ideālais un nerealizējamais randiņš'). Viņš man vienas dienas laikā izrādīja vairākas pilsētas 3 dažādās valstīs. Jāpiebilst, ka es dievinu ceļot, īpaši, spontāni. Biju sākusi apgūt pašrocīgi fotomākslu, tāpēc daudz un intensīvi viņu bildēju, līdz vienā mirklī, ap vakara pusi, man sāka kutēt vēders un nespēju no prāta izmest domu, ka vēlos viņu vienkārši noskūpstīt. Uz to neuzdrošinājos..
Mana izbrauciena pēdējā vakarā mēs sēdējām un vienkārši sarunājāmies stundam ilgi. Viņa klātbūtnē jutos vienkārši droši. Vakara nobeigumā viņš mani noskūpstīja un tā nu tā putra sākās..
Mūs šķīra gandrīz 700km gadu. Tikāmies 1-2x mēnesī. Pārsvarā es braucu pie viņa. Lai tikai satiktu mani ātrāk, viņš vienmēr brauca man pretī pusi no ceļa t.i. katru reizi ~350km uz vilciena staciju un veda pie sevis mājās un no jauna veda atpakaļ uz vilcienu, kad bija jādodas man atpakaļ... vilcieni man šobrīd uzdzen gan patīkamus, gan diezgan riebīgus šermuļus, jo vienmēr šķiršanās pirms kāpšanas vilcienā bija sirdi plosoša. Katru reizi raudāju kā mazs bērns, viņš mani mierināja, turot cieši savās rokās un skūpstot pieri.
Mēs iemīlējāmies ne pa jokam, lai gan vienmēr saviem draugiem, paziņām un ģimenei kladzinājām, ka attāluma attiecības- NEKAD!
Tā nu nespējām vairs 'sagremot' tos šķiršanās momentus. Katru reizi tas kļuva aizvien smagāk mums abiem. Attālums mūs ļoti satuvināja.
No drauga puses nāca piedāvājums ievākties pie viņa. Ne mirkli nedomājot, piekritu, jo tā vienkārši šķita pareizi, tā tam vienkārši bija/ ir jānotiek. Metu visu pie malas un kravāju čemodānus.
Dzīvojam kopā šobrīd 2 mēnešus. Tā ir neaprakstāmi fantastiska sajūta katru rītu atvērt acis un redzēt VIŅU. Tik bieži pārņem sajūta, ka no laimes vienkārši gribas smaidīt un raudāt vienlaicīgi.
Neviens no mums nav ideāls, protams, mums ir savu niķi un stiķi, bet, ja vērtējam to visu kopumā- mūsu attiecībām ir skaists stāsts, kas, mūsuprāt, ir tikai mazs ievads. Lai jau tie skeptiskie cilvēki ironiski smaida un domā:" Pagaidi, tik, kas notiks pēc gadiem.." Šobrīd ir labi... pat labāk kā labi un es, nē, MĒS baudām! :)

Jāpiebilst vēl tas, ka nākamo mēnesi man atkal ir jādodas prom, šoreiz gan uz 3-4 mēnešiem. Šī doma vien uzdzen asaras un skumjas, tomēr nevienam no mums nav šaubas, ka mēs to izturēsim un, no jauna, būs tikai labāk! :)
24.04.2012 20:49 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Kopā dzīvojām 4 gadus. Tad gadu šķirti. Nesatiku ne reizi pa šo laiku. Nu visādi bija. Sākumā grūti, vēlāk jau bija pierasts. Sazvanījāmies pāris reizes nedēļā, ne katru dienu. Es uzticējos pilnībā, viņš bija drusku aizdomīgāks. Nekrāpu ne reizi gada laikā, kaut gan iespējas bija diezgan daudz. Laikam jau ļoti mīlēju viņu.
Atbrauca atpakaļ uz LV un bija sajūta ka nekur viņš nav bijis prom. Vēl gadu kopā nodzīvojām, bet tad es izlēmu šķirties. Pat nezinu īsti iemeslu, nezinu kas man uznāca, jo saprotu, ka tādus vīriešus mūsdienās grūti atrast. Bet laikam brīvību sagribējās. Mīlu viņu joprojām, jo viņš ir mans pirmais un īstais, un vienmēr būs pats mīļākais.
24.04.2012 20:49 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Mūsu attāluma attiecības ilga 3 gadus,kad es mācījos cita pilsētā 250 km attālumā.Es katru nedēļu brīvdienās braucu pie viņa.Es īstenībā drusku brīnos,ka mums tā,jo,kad mūs vēl nešķīra attālums,mēs bijām kopā tikai pāris mēnešus.Atceros,ka,dienu pirms aizbraucu,uzdevu jautājumu vai tas būs iespējams.Viņam nebija ne mazāko šaubu,ka būs.Tā arī bija taisnība,esam kopā jau 6 gadus.Atzīstu,ka man uz beigām gāja ļoti grūti pavadīt tik daudz laika šķirti no viņa,es jau saku daaaudz vairāk bastot :D Kaut gan es te tā palasu,ka daudzām tas attālums bija/ir ap 1000 km :D,tad es tā drusku laikam nobālu :D
Bet, nu,jā strīdi jau bija tik pat daudz,kā tagad, dzīvojot 3.gadu kopā,kaut pa telefonu :D
Nenāca ne prātā skatīties uz citiem,tāpat arī viņam,jo mēs mīlam un arī tad mīlējām viens otru,satikšanās bija gaidītākais mirklis :)))
24.04.2012 20:55 |
 
Reitings 713
Reģ: 10.07.2009
bijām kopā 4 gadus, tad izdomaju braukt uz UK pastradat 2 menesus vasaraa.. vins tikmer,kamer biju UK mekleja interneta meitenes;) esam šķīrušies paldies Dievam tagad :)
24.04.2012 20:59 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
mes laikam kadu gadu tikamies tikai pa brivdienam... tad sakam dzivot kopa.
Vispar attiecibas tik reti tiekoties ir sirsnigas un forsas..loti mileju vinu.. bet dzivojot kopa 2,.. gadus viss sagaja griste = paliku vienaldziga un passaprotama.. tad jau sakas parmetumi ka es tada un sitada...diemzel izskiramies pec 3,5 gadu kopa busanas... tagad esmu laimiga ar savu tagadejo puisi..
Ar ex mums bija 7 gadi starpa.. itka sakuma nelikas tik daudz, bet manis ierobezosana un nelaisana uz meitenu ballitem manu psihi ir normali iedragajusi un ari komentari par seksualo dzivi... ilgi vajadzeja laiku, lai attaptos no kompleksiem pret sevi........
24.04.2012 21:02 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
La_madame
Cik romantiski,tiešām foršs stāsts Tev! :) Novēlu,lai viss izdodas!
24.04.2012 21:04 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Beatricia, paldies par laba vēlējumu!
Arī Tev vēlu, lai izdodas iecerētais! :)
24.04.2012 21:07 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
:)
24.04.2012 21:10 |
 
Reitings 550
Reģ: 29.01.2009
Paldies, meitenes, ka dalieties ar savu pieredzi! :)

Tiešām ļooti interesanti palasīt! :)
24.04.2012 21:15 |
 
Reitings 206
Reģ: 16.06.2011
Mans vīrs ir jūrnieks - 2 mēneši jūrā, viens mājās. Mani, patiesībā, tas pat ļoti apmierina.
24.04.2012 21:22 |
 
Reitings 63
Reģ: 20.04.2012
Esmu skarba vai reāla... nav attiecības no attāluma. Neticu! Ja prom, tad kopā! Ja nevar kopā, tad nav ko čakarēt vienam otru un dzīvot stresā. Neticu, ka pusgada vai gada laikā neviena puse otru nepiekrāps...
Es vispār nesaprotu un pat nevēlos saprast tos, kas uzskata, ka braucot peļņā ir jābrauc vienam/ai.
Cilvēki, acis vāļā! Īstenībā dzīve ir pārāk īsa, lai mēs to vēl pastiprināti čakarētu.

Bet var jau būt kļūdos un kam ir izdevies, man patiess prieks.
26.04.2012 10:13 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Mani un manu draugu pirmo mūsu attiecību gadu šķīra 300 km, bet tepat Lātvijā, it kā jau tikāmies bieži, gandrīz jau katru nedēļu, bet sanāca arī reizi 2 nedēļās, vai reizi mēnesī. Bija jābrauc viena pie otra ar diviem autobusiem aptuveni 6 stundas. Bija jau diezgan grūti, jo viņš bija ļoti greisirdīgs un pats visu ko izdomāja, un man bija grūti viņu pārliecināt pa pretējo, bet bija jau arī jauki brīži. Pēc gada sākām kopā dzīvot Rīgā, dzīvojam jau kopā 3,5 gadus, tagad attiecības ir pavisam savādākas, jo nav tā briesmīgā greizsirdība, jo esam kopā un varu viņam sadot pa kaklu par stulbām domām. Bet tagad ir daudz labāk, vairs negribētu tādu kā pirmo gadu ar braukāšanu, tagad arī tas būtu vēl dārgāk kā pirms tam. :)
26.04.2012 10:50 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Bija man kādreiz attāluma attiecības, bet tad es vēl biju jauna un dumja :D

Sākām satikties jau tad, kad starp mums bija 300km, tikāmies nedēļas nogalē, tā jau bija forši, visu laiku uķi puķi, attālums starp mums bija 2 gadus, tad mēs sākām dzīvot kopā... Uh, un tad tik sākās. Sapratu, ka to cilvēku nemaz nemīlēju, bija tikai kkāds dīvains pieradums, nevarēju viņu izturēt dien` dienā blakus :D tā vēl izvilku gadu, bet tad satiku puisi, kura esamība man neļāva turpināt iepriekšējās attiecības.. un paldies Dievam!

Tad tikai sākās.. vēl gadu dabūju izturēt teroru no šī iepriekšējā puiša, viņš man sekoja, rakstīja draudu sms gan man, gan visām manām draudzenēm, plus vēl bija atradis manu jauno puisi, viņām vēl rakstīja, karoč` man bija jautra dzīve! :D lieki teikt, ka arī šīs jaunās attiecības izjuka, jo puisis nespēja sadzīvot ar to, ka viens psihopāts jaucās iekšā. Droši vien skan dīvaini, bet nu es darīju visu, lai pārtrūktu kontakts ar to nenormālo, bet vai nu viņam bija kkādas īpašas spējas, vai kas, bet nu to gadu viņš visu laiku figurēja apkārt..

Tā kā mana attāluma attiecību pieredze ir briesmīga :D bet tas tikai tādēļ, ka milzīgu laika posmu nevarēju iedomāties, kāds tas čalis ir ikdienā! Bet nu jā, signāli jau bija :D pašā pirmajā randiņā viņš man atzinās, ka mīlot mani, nu c`mon, kā tas vispār ir iespējams? :D
26.04.2012 11:01 |
 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Ar savu, nu jau bijušo, iepazināmies i-netā, viss bija jauki, skaisti.
Līdz vienā dienā,bijām kopā 1,5g, viņš man paziņoja, ka brauks uz UK, strādāt.. Jo nevar savilkt galus, utt..
Es to nevarēju iedomāties.. Nezināju,kā tas būs..
Devos līdz uz lidostu,bimbāju, ļooti sāpēja, ka nezināju, kur likties.. Negribēju viņu pazaudēt.
Tā kā sakari ar bij diezgan dārgi, un kādu laiku darbu nevarēja atrast, tad arī reti sazvanījaāmies. Bet nu, pēc 5ned viņš bija atpakaļ, un es biju laimīga :)
Nākamajā vasarā viņš atkal devās projām.. viss jau bija daudz vieglāk..
atkal pēc kāda laika atgriezās, (nebija mums ideālas attiecības, viņam vienmēr savs viedoklis utt.),un tad jau man sāka palikt vienalga..
nesatikāmies tik daudz, nesazinājāmies, jo man jau tikai bija pēdējā laikā interese par mūsu attiecībām. Kad aizbrauca trešo reizi, tad jau netīšām satiku savu tagadējo, bijušam mainījās attieksme un skats uz dzīvi, vēlējās mani atpakaļ, tiešām saprata, ko zaudēja, bet es laikam, muļķe būdama, paliku tur, kur esmu.

Tagad vēl aizvien, domāju par viņu, un gribas atpakaļ..
Ja vien tik viņam atkal nebūtu to domu braukt projām, es jau ar itkā varētu, bet no sākuma vēlos iegūt izglītību tepat.. ehh.. tāda dzīve, jāizvēlas..
26.04.2012 12:19 |
 
Reitings 43
Reģ: 16.06.2012
studēju apmaiņas programmā Maskavā, iepazinos ar puisi, kopā esam astoņus mēnešus. rīt braucu uz Latviju. jāstudē tur vēl divi gadi. kā jums šitāds laika periods? :D tiksimies reizi pusgadā, kad viņam iedos atvaļinājumu uz divām nedēļām... es jau raudu un bail vispār domāt... viņš gan mierina, Krievijā jau obligātā armija un attiecības saglabājas. sazvanīsimies caur skype, tiksimies reizi pusgadā. ļoti negribas viņu pazaudēt!
16.06.2012 23:25 |
 
Reitings 1007
Reģ: 10.02.2012
Šī nav no nenopietnajām diskusijām, bet - ir vispār kāda meitene, kas Erasmus laikā NAV samīlējusies? :D
16.06.2012 23:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits