Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ieskaties! :)

 
Reitings 384
Reģ: 18.04.2012
Hey, šajā skaistajā dienā!
Es tā iedomājos, ka mēs varētu viena otrai padalīties ar dažādiem knifiņiem kā izskatīties un justies labāk.. Citām tas liekas pašsaprotami, bet citām atkal tā būtu pirmā dzirdēšana. :)
Es sākšu: 1) veikt sejas procedūras pēc plkst. 22.00 nav ieteicams, jo tā sejas ādai var izdarīt sliktāk nevis labāk. 2) no plkst. 16.00.-18.00 ir viszemākais sāpju slieksnis, tādēļ tieši tajā laikā ir ieteicams veikt, piemēram, vaksāciju. 3) meitenēm, kurām ir akne, ieteiktu brīnumlīdzekli AKNE BP5. Ilgstoši lietojot ir ļoti labi rezultāti.

Turpinam .. :)
24.04.2012 16:30 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Iemaisīt krūzē ar kefīru vai jogurtu maltas linsēklas (var samalt arī pats) un klijas (man ir Valdo). Tas dod pamatīgu sāta sajūtu ilgāku laiku un ir ļoti veselīgi.

Man patreiz ir tādas:
24.04.2012 16:38 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
zinu,ka tas nav nekas NEW & AMAZING, bet glāze ūdens tukšā dūšā no rīta man liek justies spirgtai,kā arī iedarbina vielmaiņu.
turklāt, varu padalities pieredzē - pusstundu pirms katras ēdienreizes izdzerot glāzi ūdens es notievēju par 6kg.(laika periodu gan nemanīju)...
24.04.2012 17:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits