Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izmisums - kā tālāk dzīvot

 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Sveikas! Ceru uz kādu padomu. Stāsts garš, bet centīšos īsumā uzrakstīt. Biju kopā ar puisi 5 gadus. Pēdējā gada laikā sākās rutīna, sāku skatīties riņķī uz citiem, likās, ka varu dabūt labāku..Kaut gan attiecībās bija problēmas, centos tās risināt, bet puisis nerunātājs un man arī pieriebās lūgties un vienai ko uzlabot. Jutos vientuļa. Gribēju ar kādu parunāt. Tā nu pavisam nejauši uzsāku saraksti ar citu. Sarakstījāmies 8 mēnešu garumā, internetā, bet nekas vairāk nebija. Nezināju ko iesākt, jutos slikti, bet centos to pārtraukt, jo nevēlējos krāpt savu puisi. Bet tad puisis mani pārsteidza un pameta mani pirmais, aizgāja pie citas. Arī es uzsāku attiecības ar šo puisi, ar ko sarakstījusies biju. Bet es nespēju, joprojām mīlēju bijušo un nekas labs nesanāca. Viņš gan mani vairs nemīlēja. Bet mana dzīve bija elle. Tā nu es izdarīju ko stulbu, aiz sava izmisuma. Es pametu uzsāktās attiecības un skrēju pakaļ bijušajam. Arī viņš bija izbeidzis jaunās attiecības, bet teica, ka ar mani neko vairs nevēlas, jo esmu viņu pārāk sāpinājusi, aiz muguras sarakstoties ar citu un viņš mani vairs nemīl. Es turpināju kā tāda muļķe skriet pakaļ un lūgties :( Līdz panācu, ka uzsākām atkal dzīvot kopā ( pirms tam dzīvojām kopā visu laiku ). Vienkārši kaut kā aizgāja, ka paliku vienu nakti, vēl vienu, bija sekss..Varbūt viņš mani tikai izmantoja, bet man galvā tikai viens - es viņu mīlu un nespēju bez viņa. Es ļoti centos, attiecības nedaudz uzlabojās it kā, mums ir jauns kopīgs hobijs, es izturos lieliskāk kā jebkad.. Nu jau pagājuši vairāki mēneši, bet bija strīds un viņš pateica, ka mani nemīl. Ka reizēm viss ir lieliski un viņš jūtas labi ar mani, bet tad to visu nobloķē atmiņas par to, kā mēs viens otru nodevām un bijām ar citiem.. Kā es braucu ar citu un mīlinājos mūsu kopīgajā mašīnā utt utt. Viņš ir noslēdzies, nav nevienas bučas pašlaik, nekā romantiska.. Tikai sekss reizēm ir, es jūtos tā, it kā mani izmantotu.. Kad saku, ka iešu prom, viņš neko nesaka. Saka ka nezina, vai kas sanāks un vai laiks palīdzēs un jūtas atgriezīsies.. Es nezinu ko man iesākt, jo šo visu stipri ietekmē arī tas, ka man jāatgriežas pie vecākiem, viena es dzīvot negribu, nekad neesmu dzīvojusi, bet ar vecākiem dzīve ir elle. Plus vēl es atceros, kāds murgs bija bez viņa, es visu laiku 2 mēnešu garumā raudāju, neēdu, pastrādāt nevarēju. Bet es jūtos pazemojoši palikt kopā šādās attiecībās, kur mani nemīl, izmanto seksam un pat nezinu, vai atgriezīsies viņa jūtas.. Es viņu ļoti mīlu un agrāk viņš mani nēsēja uz rokām un es darītu jebko, lai atgūtu viņa milestību, tikai nezinu kā.. Esmu tādā izmisumā, ka nespēju vairs. Iesakiet kaut ko. Zinu, ka teiksiet, kur mana pašapziņa, ka necienu sevi, ka jāiet prom, ja mani nemīl..bet ir tik grūti atkal atgriezties tajā bedrē, es nespēju :( Jo ir dienas, kad viss mums ir tik lieliski. Un tad man liekas, ka labāk lai ir lieliski bez mīlestības kaut vai, jo, ja aiziešu, katra diena man būs elle.
24.04.2012 11:40 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
lielākā muļķība,ka Tu skrien pakaļ
,ka Tu izturies labāk kā jeb kad..
Tu,Tu,Tu..
bet attiecības veido divi cilvēki

un,jā,šobrīd,Tevi izmanto. bet ar to vajadzēja rēķināties skrienot pakaļ,jo izskatās,ka attiecības vajag tikai Tev..nu un ja jau esi blakus,tad kāpēc neizmantot seksam, plus Tu vēl izturies labi un sazin ko dari..

un ko dara viņš?
24.04.2012 11:44 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Vēl ir tāda lieta, ka es esmu ļoti vāja. Es gribu to mainīt. Tiklīdz es viņam nepievēršu uzmanību, jūtu viņa interesi. Viņš pats man liek klāt. Bet par cik tādai skūpsti un glāsti nav īsti bijuši un vispār mūsu starpā ir mazāk viss, es ļoti ilgojos pēc viņa un reizēm nespēju noturēties un lienu šim klāt, un viņš mani atraida, un tad man sāp.. Viņš saka, ka uzreiz atceras, kā bučoju citu un nespēj mani pielaist sev klāt. Tad kad mani atraida, atkal sākam strīdēties un viss ir slikti. Ja es spētu noturēties un būt vēsā un nelīst viņam klāt kaut mēnesi, varbūt tas palīdzētu un viņš pats gribētu atkal mani sabučot un samīļot.. Bet man nesanāk, visu laiku galvā doma, ka mani nemīl, neilgojas un tas sāp.. Bet es viņu tik ļoti mīlu un nespēju iedomāties dzīvi ar citu.. Un nesakiet, ka laiks palīdzēs, vai ka citas attiecības palīdzēs. Es jau mēģināju taču, bet nekā :(
24.04.2012 11:46 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
man tāda sajūta,ka viņam ir 16 gadi un uzmanības trūkums.

visādas atraidīšanas,grūšanas projām.. nezinu.

domāju,ka gandrīz katrai meitenei kaut reizi dzīvē ir nākusi histērija un licies,ka bez "viņa" dzīvot nevar.
bet nu visas mēs esam dzīvas un dzīve turpinās.


vienīgi krievijā bija tas lesbiešu duelis :D
24.04.2012 11:49 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Šķiet, tu viņam neinteresē. Sekss viņam ar tevi drošvien ir tāpēc,lai apmierinātu fizioloģiskās vajadzības.
24.04.2012 11:52 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Kuram vīrietim gan nepatīk, ja viņam skrien pakaļ. Puisi ir labi iekārtojies-ex meitene lūdzas viņam, ļauj kāpt uz galvas, apmierina viņa seksuālās vjadzības utt. Kas var būt labāks. Gatavojies, ka attiecības atkal beigsies, tiklīdz viņš (vai jūs abi) atradīsiet ko citu.
24.04.2012 11:56 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Vislielākā problēma ir tā, ka tu iestāsti sev, ka nevari bez viņa dzīvot! Tici man, VARI! Un, ja to sapratīsi, iespējams arī attiecības varēsi atjaunot ...
24.04.2012 11:57 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Meitenes, bet vai jums nešķiet, ka pastāv iespēja, ka viņa jūtas varētu atgriezties? Tas nav iespejams jūsuprāt?
24.04.2012 11:57 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.02.2012
kampanella , man radās jautājums, bet iespējams, ka īsti nesapratu no tava raxtītā...

Bet tad puisis mani pārsteidza un pameta mani pirmais, aizgāja pie citas.

Tad nu gan ātri viņam uzradās tā cita meitene, esi pārliecināta, ka viņš nedarīja arī kko tev aiz muguras ?
Man vairāk izskatās , ka viņš grib likt tikai tev justies vainīgai, lai gan pats arī uzreiz aizgaja pie citas

kka dīvaini, liekas ka puisis pats ir kko darijis un tgd liek justies tev vienai stulbi, jo VINS TEVI pieķēra..

Iespējams , ka kko esmu pārpratusi.. :)
24.04.2012 11:59 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Kam būtu jānotiek,lai viņam rastos simpātijas un iekāre pret tevi?
24.04.2012 12:00 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
tu neesi vēja,bet stulba. Tā turpini,pazemo sevi.
24.04.2012 12:00 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
vai vari iedomāties uz šodienu vai Tu gribi lai šāds cilvēks ar šādu attieksmi ir Tavs vīrs?
Vai esi gatava viņam iznēsāt un dzemdēt bērnu?

NĒ?- tad Tev šīs attiecības nav vajadzīgas.

sāpīgi ir jebkad. Taču cilvēks ir būtne, kura ātri pielāgojas.

kad man bija padsmit gadu, man bija mega mīlestība. (pirmā)
Bijām kopā. Viss bija labi, lieliski. Nebijām gadus kopā, bet mēnešus. Taču pēc kāda laika sākās nedaudz savādāk, bet vēsa attieksme n viņa puses. Sīkumos neiedziļināšos, taču doma tāda. Mēs tikāmies, šķīrāmies-pa kalniem pa lejām. Kad izšķīrāmies, sāpēja ļoti. Mēnešiem neēdu, nedzēru, kavēju skolu. Tagad es domāju- kam tas bija vajadzīgs. Uz doto brīdi redzu arī, ka viņš nebija manis vērts.

Kāpēc es to stāstu?
Jo pagāja gads..es to pārdzīvoju un mierīgi dzīvoju tālāk. Tad es satiku brīnišķīgu cilvēku ar kuru man ir manas pasaku attiecības :)) Ja es nebūtu pārdzīvojusi visu to murgu pagātnē es, pirmkārt, iespējams nekad nesatiktu savu tagadējo laimi, otrkārt, nespētu novērtēt to cik ir labi, kad ir labi.


Mīlestība ir sāpīga, taču pārdzīvo, ej uzpriekšu, jo šādās attiecībās Tu otram sevi neuzspiedīsi, tikai mocīsies.

Saņemies!

Sāc īrēt vai dzīvot ar kādu tuvu draudzeni, māsu vai māsicu. Mēģini darīt, to, kas Tev ir paticis, bet ko puiša dēļ neesi darījusi. Un esi stipra- viņš atgriezīsies un teikts, ka ir labojies, bet CILVĒKI NEMAINĀS, ja mainās, tad tikau uz laiku-nedēļa, mēnesis.


Tev sāpēs, raudāsi, bet tikai tā tam var iziet cauri.

Uzskatu, ka tev šī mīlestība jāpalaiž...domā par sevi. Tu esi sieviete! TEVI JĀMĪL NEVIS JĀNONIECINA.
24.04.2012 12:00 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Fashiona, tur gan tev piekrītu...Es visu laiku sev visu ko cenšos iestāstīt, bet man tas neizdodas uz ilgu laiku. Kad izšķirāmies, pirmo mēnesi es sev liku domāt pozitīvi un sev teicu, ka spēšu bez viņa. Es sāku skraidīt riņķī, tusēties, pucēties, darīt visu, ko nedarīju ar viņu kopā. Kādu īsu laiku es jutos labi, bet tad atgriezās tukšuma sajūta un liela depresija..
Pašlaik ik dienu sevi cenšos uzmundrināt un teikt, ka, pat ja mums neizdosies, viss nokārtosies un es satikšu kādu, kas mani mīlēs patiesi. Ka es spēšu bez viņa. Bet šo sajūtu man izdodas noturēt neilgu laiku, llīdz atkal sajūtu ilgas pēc viņa un jau atkal jūtos atkarīga no viņa :( Tāpat es eju kaut kur kaut oa ielu, man uzsmaida citi, vai jebkur citur jūtu citu uzmanību, tas paceļ manu pašapizņu, es atkal staroju un jūtos labi un domāju, ka man to civēku nemaz nevajag, ka, ja viņš mani neiemīlēs, es būsu laimīga ar citu, bet nekā..arī šo sajūtu noturu īslaicīgi, jo pēc tam saprotu, ka citus negrbu, neko ar citiem negribu, tikai VIŅU :(
24.04.2012 12:02 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
ja Tev nebūtu jūtas un blakus viens lūgtos un skrietu pakaļ..tad Tev atgrieztos??

nē,
ja nu vienīgi žēlums..
24.04.2012 12:02 |
 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Domāju,ka viņš neatgriezīsies normālā dzīvē kopā ar tevi.
Viņš tikai Tevi izmanto, un spēlē uz tavām jūtām. Patiesībā no visa teiktā, skats no malas ir tāds, ka esi viņam vienaldzīga.
Piedod, bet tā nu tas ir.
24.04.2012 12:02 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
šī sajūta "gribu tikai viņu" pret cilvēku, kurš nav Tevis vērts ir Tevis pašas uzskrūvēta. Jo kā var gribēt to, kurš slauka kājas ap Tevi!!
24.04.2012 12:03 |
 
Reitings 2660
Reģ: 31.03.2012
wtf? Ko Tu dari? :o
Pirmkārt, jau cel savu pašapziņu, jo izskatās, ka nav tādas.
Otrkārt, neskrien pakaļ cilvēkam, kas Tev pasaka, ka nemīl, ka neko negrib ar Tevi veidot. Kam tas ir vajadzīgs? Tu sevi nostādi tikai muļķes lomā un puisis jau to vien gaida.
24.04.2012 12:08 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Aly, tur bija tā, ka viņš sarakstījās ar viņu nedaudz netā, dažas nedēļas. Nekas viņiem nebija, to es noteikti zinu, tikai kad izšķīrāmies, viņi pirmo reizi satikās.
Kad es pateicu, ka pati sarakstos jau 8 mēnešus, viņš bija šokā.. kļuva ļoti greizsirdīgs un mēs ņēmāmies kā kaķis ar peli :D
Bet meitenes, ja viņš neko nejustu, tad viņš nebūtu greizsirdīgs..un tagad arī man nepieminētu visu laiku to džeku. Es redzu, ka viņam sāp, ka biju ar citu, bet tajā pašā laikā saka, ka neko nejūt. Ja nejustu, tad būtu vienalga, ka biju ar citu. Kaut kā neloģiski :(
Bet jā, es viņu nodevu vairāk, jo aiz muguras 8 mēnešus sarakstījos ar citu, kamēr viņs mani vēl patiesi mīlēja :(
24.04.2012 12:09 |
 
Reitings 2660
Reģ: 31.03.2012
Bet meitenes, ja viņš neko nejustu, tad viņš nebūtu greizsirdīgs..un tagad arī man nepieminētu visu laiku to džeku. Es redzu, ka viņam sāp


Re kur jau pati atbildēji uz savu jautājumu, kāpēc puisis "greizsirdīgs" , jo VIŅAM SĀP!!!Tur ar greizsirdību nav nekāda sakara!
Sāc dzīvot beidzot pati sev un beidz to ņurkstēšanu, ka nevari bez viņa un blā blā blā!!!
24.04.2012 12:11 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
es sākšu lamāties: kāda vella pēc Tu vēl viņu aizstāvi.

Mīlošs cilvēks nevar nodarīt pāri otram, sakot, ka nemīl.

Taču teikt, ka ir greizsirdīgs- tā ir mutes dzesēšana :)

kā jau iepriekš meitenes teikušas, lai padarītu Tevi visā vainīgu.
24.04.2012 12:11 |
 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Bet kapēc Tev pašai gribas sevi sāpināt?
Kam tas vajadzīgs?
Labāk meklē cilvēku, kurš Tevi mīlēs un lolos, lutinās,un būs Tev blakus, un pats galvenais, novērtēs tādu kāda Tu esi :)
Veiksmi!
24.04.2012 12:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!