Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Simpātijas pret darba kolēģi :)

 
Reitings 50
Reģ: 08.06.2010
Sveikas dāmas :)
Nekad nebiju saskārusies ar šādu situāciju - simpātijas pret darba kolēģi. Bet tās tiešām pagaidām var nosaukt par vieglām simpātijām.
Parasti ir sanācis tā, ka parādās pielūdzējs un tad laika gaitā saprotu vai patīk šis cilvēks vai nē, bet situācija, kad vienkārši kāds iepatīkas nav bijusi, tādēļ interesantas sajūtas, nezinu īsti ko iesākt. Spert kaut kādus pirmos soļus neesmu radusi, kā arī negribētos izgāzties :D
Man gribētos uzzināt Jūsu pieredzi, kad cilvēks šķita simpātisks, rosijās brīvas un vieglas sarunas, patīkami ieraudzīt šo cilvēku, bet kā sajust vai tas ir vienkārši draudzīgi vai kas vairāk? Ļoti interesē Jūsu pieredze :)
Paldies
23.04.2012 01:46 |
 
Reitings 50
Reģ: 08.06.2010
:)
23.04.2012 01:47 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man taas ir labas atminas-loti gribeejaas iet uz darbu!:)
23.04.2012 02:45 |
 
Reitings 99
Reģ: 09.03.2012
ja, es ar atceros, ar tādu prieku gāju uz darbu, katru rītu ar tādu prieku celos :D pat nedaudz smieklīgi.
Bijam uz pāris randiņiem(3), līdz tam nonācam ar vieglu flirtu... bet to trīs randiņu laikā, kaut kā sapratām, ka labaki esam ka kolēģi.. kad ta padomā, tad tā arī ir.. nepatiktu man ar savu vīrieti strādāt vienā darba vietā. °
Bet nu Tu skaties, mazums, izveidojās, bet nesteidzies, laiks visu noliek savās vietās ;)
Jauku dienu meičuki!!! :)
23.04.2012 09:01 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Man katrā manā darbavietā ir bijušas simpātijas, es nemaz savādāk nemāku un negribu! Bet nekad nekas nopietns, tikai flirta un dzirksteļu līmenī - tonusiņam, tā teikt:)!
23.04.2012 20:26 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
piekristu iepriekšējām komentētājām, ka tonusiņam un flirtam ir ok, patīkamāk strādāt.
Taču es ieteiktu nesākt neko darba vietā, kurā vēl ilgi taisies strādāt. Attiecības ir un paliek attiecības. Biznesā draugu nav utt. Neiesaka pat labākajām draudzenēm pieņemt vienu otru darbā, vai strādāt kopā- jo tas bojā attiecības.

Protams būtu ideāli, ja simpātijas būtu apbusējas un jūs līdz mūža galam bez ķildām būtu kopā, BET tā nekad nenotiek.

vai vīrietis ir tā vērts, lai Tu sačakarē savu veidolu darbā?
Mēs nekad nezinam uz ko ir spējīgs cilvēks, kuram esi, vismaz viņaprāt, izdarījusi pāri. Atceries, ja Tu izrādīsi simpātijas un pat ja kaut kas jums sāksies..vai tas būs ilgi?un ja the end pienāks, kad jūs joprojām tur pat strādāsiet, vai tas Tev netraucēs normmāli turpināt savu daarbu?


pieredze rāda, ka cilvēki nemāk nošķirt attiecības no darba.
23.04.2012 22:00 |
 
Reitings 510
Reģ: 16.09.2011
Ar to var arī ļoti kļūdīties, lai vai kā labāk, lai tās ir vieglas simpātijas un nekas vairāk, kā vilšanās, kas sekos vēlāk.. tas ,protams, individuāli :)
23.04.2012 22:04 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
pieturu vieglu flirtu un neko vairak jo kolegjos kategoriski neieskatos...
23.04.2012 22:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits