Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pirmo reizi pie pedikīra

 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Tā nu ir sanācis, ka nereizi neesmu bijusi pie pedikīra. Gribu beidzot aiziet un savest kārtībā pēdas pirms vasaras. Apmēram jau nojaušu, kas un kā tiek darīts, bet tomēr... Varbūt varat mani apgaismot, kas jāņem vērā ejot pie pedikīra? Iet labāk biksēs, svārkos. Vai kājām nagus labāk apgriezt vai nākt ar ataugušiem? :D Vai meistarītei nebūs šoks, ka nekad neesmu bijusi pie pedikīra? Zik kā tur jau droši vien nāk tādas dāmītes kas regulāri taisa, viņam tad tur tik kaut ko pieslīpē un viss kārtībā. Bet man nekad nekas, nekas tāds nav darīts, nekādas ādiņas atbīdītas, ne nagi pulēti nekas tamlīdzīgs. Viņai neaizies ilgāks laiks uz mani unneprasīs papildus samaksu? Sorry ka tik daudz jautājumu :)
22.04.2012 13:48 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Droši ej ar tādām pēdām kādas Tev ir.Tikai vienīgais nomazgā un nagu melnumus iztīri.Pedikīre taču daudz ko ir redzējusi un Tavas pēdas nebūs nekāds brīnums viņai,tas ir viņas darbs sakopt Tavas kājas!:)
22.04.2012 13:55 |
 
Reitings 1007
Reģ: 10.02.2012
Velc, ko gribi, naudu vairāk neprasīs un nesatraucies, paķer kādu žurnālu, lai ir ko darītu. ;)
22.04.2012 13:55 |
 
Reitings 1007
Reģ: 10.02.2012
Zinu meistari, kura taisa pedikīru veselai vīriešu basketbola komandai :D
22.04.2012 13:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits